FALCILARA KOMPLOLARI ÖNLEMELİYİZ TEK IP TEK ADRES İSTİYORUZ

May 2013 düzenlendi kategorisi Genel
Falcılara komplo kuranların ıp numarası alnsın katılanlar lütfen destek olsun.tek ıp tek adres yapmanızı rica ediyoruz.Kısıtlama getiremeyiz diyorsunuz.Peki sizce böyle site daha cıvık bir duruma düşmüyormu.10 larca hesaplar açılıyor yeter artık.TEK KİŞİYE TEK ADRES DURUMUNU SAVUNANLAR BURAYA TOPLANSIN.EMEKLERİMİZE YAZIK 1 DOSYA YAZIYORUM VE FİTNE FESAT İNSANLARCA PUAN MAĞDURU OLUYORUM.BUNU GERÇEKTE FAL YOLLAYAN KİŞİLER YAPMIYOR.KOMPLO AMACI GÜDEN KİŞİLER YAPIYOR.

Yorumlar

• Kesinlikle katılıyorum .
  • AMA SİYTE YÖNETİMİDE KATILSA NE MUTLU EDİCEK BİZİ :))))
  • April 2014 düzenlendi
    Sizlerin isteklerinize duyarsız değiliz. Bize ulaşına yazdığınız mesajlarada sadece kendi ihtiyaçlarınızla bakmayın.
    IP sınırlaması getirirsek ne olacak, aynı aileden bile giriş yapıp fal baktıramayacaklar. İşi tek taraflı düşünmeyin.
    Falcıların da üyelere oy vermesini sağladık. Bunu aktif olarak kullanırsanız sorunlarınız büyük ölçüde çözülür.
    Başka önlemlerde düşünüyoruz uygun olanları aktif ediyoruz ana şu an ki durumu henüz değiştirmeyi düşünmüyoruz.
  • bence de tek ıp olması iyi bir fikir değil bırakın aynı aileden farklı hesaplarla fal baktırmayı ben falcıyım ve sabit bir bilgisayarım yok evde evdeki bilgisayardan işte işteki bilgisayardan giriyorum bence de oy verme sistemi gayet iyi gidiyor
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .