Ios (iphone) fal bakım uygulamamız

February 2016 düzenlendi kategorisi Genel
Iphone ve Ipad kullanan falcılarımız için daha rahat ve pratik olarak fal bakabilecekleri bir Ios (Itunes App) uygulaması yaptık. Yeni uygulamamız ile Tellwe falcıları masaüstü bilgisayarlara bağlı kalmadan diledikleri zaman cep telefonları ve tabletleri ile zaman ve mekandan bağımsız olarak fal bakabilecekler.

Uygulamamızı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.
https://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=948326524&mt=8
«1

Yorumlar

• Elinize sağlık, dönem dönem elektrik gitmesi internetsiz kalmak gibi durumlarda bekletmek istemediğimiz danışanlarımıza daha kolay ulaşabileceğiz:)
  • cok iyi teşekkür ler..
  • Aynı uygulama android telefonlarda da kullanılabilse keşke :)
  • Önümüzdeki ay Androitte hazır olacak. Ocak sonuna kadar bitirmeyi planlıyoruz.
  • ıphone 4 kullanıyorum ne yazık ki uygulamayı indiremiyorum
  • Daha düşük versiyonlar içinde bir güncelleme yapacağız ama 1 ayı bulabilir.
  • uygulama andriod icin hazir mi ?
  • Henüz hazır değil. Kullanıcı androit uygulamamızda bazı sorunlar çıktı o nedenle biraz gecikiyor. Haberdar edeceğiz gelişmelerden.
  • Peki bu uygulamayı bilgisayaramı yoksa telefona mı indirecez nasıl olucakk
  • artık android uygulaması yapılsa süper olacak.neden bu kadar uzun sürdü?
  • Androit kullanıcı uygulamasında ekstra işler çıktı o yüzden bekliyor. Çok güzel bir android uygulaması hazırlıyoruz.
  • hala uygulama hazir degil mi , sabirsizlikla bekliyorum.
  • Androit Kullanıcı uygulamamız yayına girdi. Şu an düzeltmeleri var sonrasında falcı uygulamamıza geçeceğiz.
  • Acaba ne zaman kullanabileceğiz bu uygulamayı??? :)
  • İos ve androit uygulamalarımız yayında geliştirilmelerine devam edilliyor.
  • ios için yapılan pek gelişmiş değil siteden baktığımda farklı kişi bilgileri uygulama da farklı yaş vs görünüyor ayrıca çoğu bilgiye de ulaşılamıyor ne yazık ki çok eksik
  • Uygulamayı sürekli geliştireceğiz hatta yeni bir güncelleme gönderdik. Birkaç güne yayına girecek diye düşünüyoruz. Apple ınj onaylama süreçleri çok uzun ortalama 10 gün sürüyor. Bize eksikleri ve öncelikle istediklerinizi bildirin onlara öncelik verelim. Ekibimiz sırasıyla falcı ve kullanıcı uygulamalarını geliştirip onaya gönderiyor. Uygulamanın tamamının bitmesini beklemeden yayına aldıkki sizin öncelikleriniz ve ortamın farklılıklarından kaynaklanan özelliklerini bularak devam edelim istedik. Lütfen yorum, fikir ve eleştirilerinizi bize herzaman gönderin. Hepsini dikkate alıp değerlendiriyoruz.
  • Yeni versiyon yayında. app storedan indirebilirsiniz.
  • Yeni versiyonumuz yayında. Fikir ve yorumlarınızı bekliyoruz. Yaşadığınız sorunlar olursa destek alanından paylaşın.
  • TellweTeller (Falcı Uygulaması) 1.3 Ready
    Yeni versiyon yayında.

Bu güncelleştirme aşağıdaki yenilikleri içermektedir;

+ Falcısınız ve bizim sistemimizde falcı mı olmak istiyorsunuz? Artık bu çok kolay hemen giriş ekranından ‘Falcı Kayıt’ butonuyla Falcı formundan bize ulaşın.
    + Profilim ekranından artık kişisel bilgilerinizi görebilirsiniz.
    + Bunlara ek olarak çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeleri de unutmadık.

Program hakkında sorun ve görüşlerinizi lütfen bizimle paylaşmaya devam edin.
  • TellweTeller (Falcı Uygulaması) 1.4 versiyonu yayında.

+ Finans Bilgilerinize artık uygulama içerisinden de ulaşabileceksiniz.
    + Bunlara ek olarak çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmelerde yapıldı.
  • Baktığım fallar gözükmüyor :-S
  • Fal numaranızı bir kenara yazın ve sorun çıktığında destek alanından bildirin.
  • Tellwe Teller Iphone falcı uygulamamızın 1.6 versiyonu yayında.
    Kullanıp fikirlerinizi paylaşırsanız memnun oluruz. Uygulamalarımızı geliştirmeye devam edeceğiz o nedenle ihtiyaç ve zorluklarınızı bildirmenizi rica ederiz.
  • uygulamayı yükledim fakat giriş yapamıyorum sürekli hata veriyor şifre ve kullanıcı adımın hatalı oldugunu söylüyor pc den aynı şifre ile giriş yapabiliyorum yardımcı olabilirmisiniz
  • Butür mesajlarınızı İletişimden yazın lütfen. Önümüzdeki hata yeni bir versiyon çıkacak ozaman daha gelişmiş bir versiyonla daha rahat kullanım sağlayabileceksiniz.
  • Tellwe Teller Iphone falcı uygulamamızın 1.8 versiyonu yayında.
    Fikir ve yorumlarınızı bekliyoruz.
  • Tellwe Teller Iphone falcı uygulamamızın 1.910 versiyonu yayında.
    Fikir ve yorumlarınızı bekliyoruz.
  • merhaba. bugün farkettim. havuzda bekleyen bir fala tıkladığımda uygulama direkt kapanıyor. defalarca denedim aynı şey. isterseniz bir bakın.
  • June 2016 düzenlendi
    Yayındaki 1.91 versiyonunda bu hata giderilmişti. Uygulama bakılamayan fala tıklarsanız uyarı çıkıp yeni versiyonda kullanabileceğiniz yazacak. Fal numarasını iletirseniz kontrol edebiliriz. Böyle durumlarda hemen iletişim alanından bildirinki fal iptal edilmeden kontrol edebilelim. Önümüzdeki hafta da yeni bir versiyonumuz daha yayınlacak.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .