başka falcı sitesinden teklif içeren mail

selamlar, mail adresim sadece Tellwe'de kayıt olmak için açtığım bir mail adresiydi açıkcası çok açıp kontrol etmiyorum bugün bakmak istedim ve aylar önce mail adresime gelen bir iş teklifini gördüm, yeni açılacak bir fal sitesi için uzun bir açıklamalı bir falcılık teklifi, sitenin adına dair birşey yok ama gönderen kişinin ismi yazıyor. forumda tellwe yönetiminin falcıların başka sitelerde falcı olmasını onaylamadığını okumuştum benim merak ettiğim 1- benim mail adresimin dediğim gibi sadece tellwe kaydında kullanıldı başka bir sitenin bu mail adresine ulaşma imkanı yok (facebook hesabım var mail adresiyle ilgili ama falla ilgili hiçbir paylaşımım yok kişisel bir hesap) bu kişiler bana nasıl ulaştılar 2- üzerinden uzun bir süre geçmiş ama başka falcı arkadaşlarıma da böyle bir mail gitmiş mi bunu merak etmekteyim sevgiler.

Yorumlar

• Biz kesinlikle bilgilerinizi paylaşmıyoruz. Gelen maili [email protected] adresine gönderir misiniz?
  • paylaşmayacağınızı biliyorum sizin bilginiz dışında birşey mi gelişiyor acaba diye yazmak istedim başka falcılarımıza da gitmiş mi acaba diye merak ettim, şimdi gönderiyorum maili
  • October 2015 düzenlendi
    Maillerden site ismi olmayanı daha önce gömüştük ama ikincisi ilk defa görüyoruz. Tellwe sektörün ilk, en büyük ve en kapsamlı sitesi, bizim birçok uğraş emek ve tecrübeyle sahip olduklarımızı her türlü hack ve başka yöntemlerle çalmaya çalışan kişiler bunlar. İşallah en kısa zamanda hakketiklerini bulacaklar. Hukuksal olarak gerekeni yapacağız.
  • Bana da 2 defa mail geldi. Bir tanesi biryolunvar dan geldi, diğerini net hatırlayamadım falalem olabilir.
    Bunlar bizi nasıl tesbit ediyor olabilir?
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .