Da Vinci ve Peri Tarotu

Herkese kolay gelsin. Arkadaşlar Da Vinci veya Peri Tarotu'nu Türkiye'de satan bir yer bilen varmı? Elimdeki desteler artık çok yıprandı ve yeni bir deste istiyorum. Eskiden Kozmik Kitap ve Alfa Yayınları bassa da sanıyorum artık basılmıyor. Sadece Almanya'da neden kitap aracılığıyla basılıyor ve güvenilir olma durumundan şüpheliyim. Cevaplayan olursa sevinirim :)

Yorumlar

• Nerede satıldığını internette aratıp bulabilirsiniz. Muhakkak birileri yeni yada eski satıyordur.

Davinci Tarotu ressam tarafından özel olarak yapılmamıştır. onun eserlerinden alıp kolajlarla bir deste oluşturmuşlar. Leonardo Da Vinci astrolojiyle oldukça ilgiliydi ama Tarot için bir çalışması olmadı. Keşke olsaydı öyle derinlemesine eserler çıkarırdı ki uzmanlar o kartlara Monalizadan daha fazla kafa yorarlardı.
  • İnternetten çok araştırdım emin olun, ama yukarda belirttiğim gibi tek bir yer ama güvensiz. Ama destenin itaati konusu çok hoşuma gidiyor, boşa çıkmıyor yani. Cevabınız için çok teşekkür ederim, çok naziksiniz :)
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .