OYLANMIYORUZ!

kategorisi Fallar
Güzel bir şekilde konstanre olup baktığımız, emek verip uzun uzun ayrıntılarıyla yazdığımız fallarımız oylanmıyor. Bazıları falı okuyor ve öylece bırakıyor. Yüksek veya düşük puanlar... biz hakkımız olanı almak istiyoruz. Zorunlu oylama getirseniz nasıl olur mesela? Benim baktığım yirmi yedi fal oylanmamış kimbilir bazı falcı arkadaşların daha fazladır. Bu soruna bir çözüm bulsak çok iyi olur.

Yorumlar

• June 2015 düzenlendi
    Kullanıcılara zoraki oy verdiremeyiz. Zoraki olduğunda oy oranınızda düşecektir. Kullanıcılar kötü oy vermemek için oy kullanmadıkları çok oluyor.
    Oy vermeyi teşvik edici şeyler düşündük. Birde oy vermeyi hatırlatma mesajı düşünüyoruz. Öncelikli işler bitince yapımına geçebiliriz.
    Fikir ve yorumlarınızı paylaşmaya devam edin lütfen.
  • Yıldız /Puan almak için aynı gün site yönetimi sosyal medya aracılığıyla komple kampanya yapsın derim ben naçizane tavsiyem..iki fal baktırana üçüncü falımız ücretsiz olsun..herkes duysun o gün herkes fal bakmak isteyende, baktırmak isteyende kazançlı olacağı ayın belli günleri olsun..çok beğenen sürekli takipçim olmuş neredeyse rutin haftalık gelen fal baktığım kişiler var..onlarda oy vermiyor 120 oysuz falım var.bir çoğu beğeni aldıklarım daim olduğum kişiler ben yönlendirmeye çalıştım kendi başıma dilek ağacına adlarını yazıp kalplerini kazandım kendim bilhassa puanımı tek tek istedim:)bir dönem ağaçtaki niyetlerinin olması için hazırlamış olduğum ağaçtaki resimlerini çektim puanlarımı topladım ama yine böyle oysuz geçen yığınla artacakken duran puanım söz konusu şimdi üretkenliğim durdu :)hatta sitede bazen puan isteyince müşteri soru sorduklarında yanıt vermediklerini ondan oy vermediklerini söylemişlerdi.kimisi puan beş olarak verin yoksa sorunuzu yanıtlamam olarak yanıt alarak kızdıkları için artık vermediğini kimide gerçekten puan verme yerini bulamadıkları için bunu yapamadıklarını söylüyorlar. bende siteden böyle puan versinler onlarda fal puan kazansınlar gibi oy kullanmaya yönelik bir yönerge bekliyorum ..oda olur inşallah..
  • oylanmıyor evet. Bence okuduktan sonra oy verilmesi zorunla hale getirilsin buda bizi etkiliyor en nihayetinde. Bizde emek verip bakıyor. Müşteri memnuniyeti var ama yorumcu memnuniyetsizliği de var
  • Bende arkadaşlarıma katılıyorum.Güzelce rica ediyorum ama yıldım artık.Bir danışanımdan çok fal baktırıyorum kimse istemiyor oylama yapmamı neden siz istiyorsunuz diye sordu.Ben oylama için hatırlatma yapmanın bir çözüme ulaştıracağını sanmıyorum ama bence oylama yapmadan soru sorma kısmı açılmasın.
  • Soru için oyu zorunlu yapamayız.
  • October 2015 düzenlendi
    telvede henüz yeniyim yarım saat yoğunlaşıp yazıyorum cok beğenen ler oldu bir iki beyenmeyen de var ama yıldız yok verenler tam veriyor vermeyenlerin de canı sağolsun lakin beyenmeyipte 1yıldız alıncada yüzde basarı düşüyor anlamadım gitti çözüm şart
  • İlk 100 falda düşük oy verenler daha fazla olduğundan oyları son 100 e göre dizdik. Aldığınız iyi oylarla yüzdeniz hızlıca yükselecek ve 101 inci oyda o kötü oydan kurtulmuş olacaksınız. Oyları silmek için tabi iade edebilirsiniz ama promosyonlarda iade bulunmuyor. Şimdi düşününce aslında yeni başlayanlar için kismi ölçüde iade koyabiliriz ama sistemsel baya bir yazım işi çıkacağından yapımız zaman alacaktır. İş listesinde öncelikli işlerden yer bulmasıda zor olacaktır. Bu konuda fikirleriniz bekliyoruz.
  • bu çok büyük haksızlık böyle birşey olamaz yaptığım yorumlar gerçekten çok düzgün ve fincanda ne varsa yorumlamışım fakata saçma deniyor kaldı ki 5 oy aldığım çok falım var ve milim milim yükseliyorum 2tane olumsuz oyda çok fazla düşüş yaşıyorum 20falda %76dan %83yükselmişim her birinden 5 oy almışım ve aldığım son 2 oydan 1 aldığım için %78e düşmüşüm bu haksızlık lütfen bir çözüm
  • Burada ve profil aldığınız oylarda detaylıca durumu anlattık. yapmanız gereken devam edip iyi oylar alıp ortalamanızı yükseltmek. Kötü oylar son 100 ün dışında kalınca etkileri olmayacak.
  • kasıtlı olumsuz verenler hala devam ediyordur eminim. emeğimiz için çok yıkıcı. yazık ki herkes duymak istediklerini duymak istiyor...
  • yeni başlayanlar için kısmi ölçüde iade koyabileceğinizi söylemişsiniz promosyon fallarda.umudum yok yapacağınızdan ama promosyonlarda iadeyi ben de destekliyorum.eğer hala gündeminizdeyse tabi.yeni başlayanlara güven olmadığından ilk oyların düşük olabileceğinden bahsetmişsiniz.o yüzden umursamadan kötü oyları fal bakmaya devam ettim ama sonra birçok 5 puan aldığım da oldu.tam iyiye gidiyor derken hop yine 1 oy alıyorum, yine yüzdem düşüyor.üstelik bu genelde promosyonlar yüzünden oluyor.yüzdem yükselsin diye promosyon bakmak zorundayım.çünkü insanlar birden bana güvenip ücretli fal için kuyruğa girmiyorlar maalesef.promosyon baktığımda da aldığım 1 oyu geçtim.bir de üstüne hakaret, tehdit işitiyorum.moralim sıfır oluyor.o yüzden promosyonlarda da iade istiyorum.dikkate alırsanız sevinirim.
  • Kismi ölçüde iade kısmı için ekibimiz ne demiş yazılanlarda bulamadık. Havada kalan kurallar kesinlikle olmaz Tellwe de. Net olup gğven sağlamamız gerektiğinden duruma veya kişiye göre davranmayız. Promosyonlarda iade yapmayı düşünmüyoruz çünkü onlar bize falcıları seçmek için gerekli. Her olumsuzu iade edip kendini %100 başarılı yapıp sitede falcı olurlar yoksa.
  • Bu konuda yazan mesajınızı aynen kopyalıyorum.Neyi kastederek söylediniz anladım kısmi ölçüde iadeyi.Biraz açarsanız ben de anlamış olurum.Belki yanlış anlamışımdır yani.

İlk 100 falda düşük oy verenler daha fazla olduğundan oyları son 100 e göre dizdik. Aldığınız iyi oylarla yüzdeniz hızlıca yükselecek ve 101 inci oyda o kötü oydan kurtulmuş olacaksınız. Oyları silmek için tabi iade edebilirsiniz ama promosyonlarda iade bulunmuyor. Şimdi düşününce aslında yeni başlayanlar için kismi ölçüde iade koyabiliriz ama sistemsel baya bir yazım işi çıkacağından yapımız zaman alacaktır. İş listesinde öncelikli işlerden yer bulmasıda zor olacaktır. Bu konuda fikirleriniz bekliyoruz.
  • Mesajınız için teşekkürler. Şu kastedilmiş. Yeni başlayanlar 5 fal bakıyorlar ve kazara 1 düşük oy alırlarsa ilk elemeyi bile geçemez olabiliyorlar. Onlara belki bir iade hakkı verilebilir. Ayrıca Vip olmadan önceki promosyonlardan birkaç tanesi mesela her 10 falda biri ve maksimum 30 promosyonda 3 kere gibi bir kurgu yapılabilir. Bunları düşünce aşamasında söylüyoruz. Getirilerini tam olarak hesaplayıp kullanım koşullarında yazmadan yürürlüğe girmeyecektir. Kurgunun oluşması ve yazılımın tamamlanması şu anki önceliklerimiz arasında değil ama sizin ihtiyaçlarınızı göz ardı etmiyoruz. Yorumlarınızı her zaman değerlendireceğiz.
  • Peki, anladım.cevap için teşekkürler.
  • selam bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim.. sistemde aynı anda 3 tane ücretli fal düştüğünü görüyorum birini yorumlarken diğerleri kayboluyor neden acaba cevaplarsanız sevinirim..
  • Kullanıcılar değiştiriyordur veya falcılar yorumlamaya alıyordur. Size gönderilipte havuz işaretlenmiş fallar 1 saat içinde bakılmazsa başka falcılar tarafında yoruma alınabilir.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .