CanlıFal

2»

Yorumlar

• GÜNAYDIN BEN CANLI FALLA İLGİLİ HİÇBİR BİLDİRİ ALMADIM VE NASIL UYGULANACAĞINI BİLMİYORUM BU YÜZDEN DETAYLI BİLGİ RİCA EDİYORUM BİR BİLDİRİM VAR ANCAK MESAJLARIMIZA CEVAP VERMEDİNİZ 1 SAAT İÇİNDE DÖNMEZSENİZ CANLI FALA SİZİ DAHİL ETMİŞTİK UYGULAMAYI GERİ ALACAĞIZ DENMİŞ NE ZAMAN NE MESAJI ATILMIŞ BAKIYORUM MESAJLARIMDA DESTEK BÖLÜMÜNDE SADECE BU YAZI VAR BAŞKADA BİR BİLGİLENDİRME YOKKİ ANLAYAMADIM SADECE SON 2 GÜNDÜR DEVAMLI TELEFONUMA MESAJ GELİYOR FAL UYARISI BAKIYORUM FAL YOK HATTA SORDUM MÜŞTERİ FAL GÖNDERMİŞ GERİ ÇEKMİŞ DENİLİYOR LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ
  • İletişim için verdiğiniz mail adresi ve telefonlarınız güncel olmalı. Sizlerle tek iletişiminiz bu. Siteye geldiğinizde görmeniz yeterli olmuyor.
  • Canlı fal mobil site web versiyonunu yarın 10 Ekim de yayına alacağız. Sizde canlı fal bakmak isterseniz fal ayarları bölümünden canlı falı işaretleyebilirsiniz.

Canlı falda 3 farklı fal çeşidi bulunuyor.
    Karakter başına ödeme. Sizin ve kullanıcının yazdığı karakterlerin toplamı ve kullanıcın eklediği kart ve fotoğrafların toplamı üzerinden ücretlendirme.

Fal başına ücretlendirme bir falın toplam ücreti baştan ödeniyor. Falcılarda söyleyecekleri bittiğinde falı bitir alanından kapatıp falı tamamlıyorlar.

Tanıtım falı. Fal başına ücret gibi kullanıcılara tanıtım amaçlı fal bakımı yapılacak. Ücret fal başına 1-5 krediden biri seçilerek falcı tarafından istenirse açılacak.
  • Canlı Fal mobil site ve falcı site bölümünü yayına açtık.
    Vip ve Vip+ olan tüm falcılar isterlerse 'Canlı fal' bakmaya başlayabilirler.
    Menüdeki Canlı Fal butonundan aktif edip detaylıca inceleyebilirsiniz.
    Sırada masaüstü siteye eklenmesi var. Sonrasında Canlı fal kontrolleri bittiğinde chat falına ihtiyaç kalmayacağından chat falını yayından kaldıracağız.
  • Tskler. hepimize basarilar ve bol kazanclar. Yalniz ben bir konuda kararsizim mesela az once bir musterim geldi su fali istegi ile siz her fali bakabilirsinz demistiniz . Bende elimden geldigince yorumlamaya calistim ama su fali detayli bir faldir. ve musterimin kredisi yetersiz kaldi ve fal bitmeden kredisi de bitti. Bende uzuldum sahsen oda muhtemel kotu puana kullacaktir. Ben bu konuda yardiminiz rica edicegim bu gibi fallar su falina uygun degil sanirim yada kredi falina gore olsa nasil olur tsk ler .
  • Canlı fal tüm foto gönderilen ve bilgi alınıp bakılan fallara uygulanabilir. Kullanıcının kredisi bitmişse ve sizin anlatacaklarınız varsa kredi alıp gelebilir. Çözüm basit; "Su falı uzun olur, yeterli krediniz var mı" demeniz yeterli.
  • Canlı fal detaya iptal butonu ekledik. Eğer fal başına ücretli bir falı devam ederken bitirip kullanıcıya kredisini iade etmek isterseniz oradan iade yapabilirsiniz. Bazen kullanıcılar yanlış fal veya istekle fal başına falı açıyor veya falcı müsait olmuyor daha sonraki bir saatte davet etmek istiyor. Böyle durumlar için bu iadeyi koyduk. Bilginize...
  • merhaba baktığım canlı fallar bittiği halde panelde kalıyor nasıl sileceğim?
  • Silmeyi henüz koymadık. İlerleyen günlerde ne söylediğinizi hatırlamak istersiniz diye henüz silme yok. İlerde ekleyebiliriz.
  • Canlı fal masaüstü versiyonu önümüzdeki hafta açılacak. Muhtemelen yeni yılda da chat falını kaldırıp tamamen canlı fala geçmiş oluruz.
  • Canlı falda tanıtım fallarını değiştirmeden ayarlara onay verilmiş. Çoğu kişi 1 kredi fal diye göndermiş ama falcılar fallara bakmamış. Tanıtım fallarınızın miktarını bakabileceğiniz gibi ayarlayın bakamayacaksanız da kaldırın lütfen.
    Kullanıcılar bi umut boşuna beklemesin.
  • Merhaba ben canli fal konusunda bir durumdan muzdaribim. Taniti fali dedigimiz kisim Bir danisana 1 tanitim fali olmali derim .İyi niyeti suistimal gibi. Yildiznameyi 50 krediye bakarken burda 1 tl ye bakiyoruz ve siteye bazi ozel fallara cagirdigimiz dada ozellikle iclerinde durumu anliyanlar tanitim fali acarmisiniz diyerek ust uste canli fala gelmektedirler. Bu site ve biz yorumcukar icin yanlis bir yol bence. Tanitim fali dwgilde yada bir danisana bir kereye ozgu tanitim acilabilir. Ve devaminda ise gelen kisi ucreti ile fala devam edebilir. Bu konu uzerinde durmanizi ozelikle rica edicegim.Tskler iyi calismalar
  • @asmara, Rahatsız olduğunuz şeyleri yapmanıza gerek yok. Biz sizi bunlar için zorlamıyoruz. Tanıtım falı bakmak zorunda değilsiniz, bakarsanızda 5 kredi seçebilirsiniz ve bir kere tanıtım bakarsınız.
    - Tanıtım falı bir kereliktir,10 kere tanıtım olmaz. Kullanıcının sizin ve sistemin nasıl çalıştığını anlaması için açılmış faldır. İkinciye gelen kişinin tanıtımlık hali kalmamıştır.
    - Tanıtım fallarını bazıları ücretsiz yapmak istedi bizde en azından 1 kredi olsun deyip 1-5 arası yaptık. Sonrasında 3 e çıkardık artık 3-5 kredi arası açılabiliyor. Tanıtım falı açmak zorunda da değilsiniz çok meşgulüm, fazla falım var o yüzden tanıtım açamıyorum diyebilirsiniz.
  • Ben rahatsiz degilim yanlis anladiniz teraziye koyarsak yanlis gibi. Cunku detayli bir bakim orasida 1 kredide olsa kendi adima soyluyorum . Cunku yildizname mesela kisa bir yorumlama ile olmaz. Bunun gibi kahve ve diger fallarda. He bir danisma gibi olsa tamam. Diger tarafa gelenler icin haksizlik gibi. Birisine 50 kredi digerine 5 kredi. Bazi uyaniklar bunu cozmusler tanitim falina gelmekteler devamli . Ben egerki sistemde isem nereye fal gel gelse yorumlarim .Mutlu pazarlar.
  • November 2016 düzenlendi
    @asmara, Öncelikle tekrar edelim, CanlıFal da tanıtım falı bakmak zorunda değilsiniz. Sizin 50 kredilik falınızı 1 krediye almaları söz konusu değil. Tanıtımda tek kart Tarot veya tek kare kahve falı fotoğrafı bakabilirsiniz. Daha fazlası için fal başına ücret verilen fala davet edebilirsiniz. Yazması uzun olan fallarda karakter başına ücret istersinizki buda 50 kredilik falınızı bile geçebilir. CanlıFal birçok yönteme açık bir yapıda. Yöntem için bize danışabilirsiniz. Örneğin canlı falda Özel fal mı bakmak istiyorum veya özel falımı canlı falda nasıl kullanırım diye sorabilir veya nasıl bir şey yapılabilir tartışabiliriz.
    Yaptıklarımızı tek taraflı, değiştirilemez bir kuralmış gibi görmeyin. Bunları birçok farklı ihtiyacı karşılamak için hesaplıyor, olmayanları değiştiriyoruz. Ücretler çok pahalı dendi tanıtım falını yaptık. Tanıtım falı yaptık, Arada ücretsiz birşeyler söylememiz gerekiyor dendi 1 krediden başlattık. 1 krediyle gelenlerin oluşturduğu hacim fazla bir iş gücü oluşturdu 3 krediye çektik. Canlı fal yeni bir uygulama ve öngöremediklerimizi yaşayarak öğreniyor ve düzeltiyoruz.
  • tsk ler iyi calismlar.
  • Canlı falları fallarım sayfasında da listeleyip daha çabuk görmenizi sağlamayı planladık.
  • sayın site yöneticisi bakmış olduğum fallarımı kontrol ederken bir fal gönderenin falına bakmadığım taktirde bana bir yıldız verdiğini gördüm. bu konuda fal sahibi bana büyü ile bir şeyler sorarak bu konuda bir şeyler yapmamı istedi ve bende bu konuda ona yardımcı olamayacağımı söyledim. bunun akabininde hemen bir yıldız vermiş. sadece bir cümle yazıp bu tür konularda yardımcı olamam dedim diye bana karşı yapılan bu haksızlığın önlenmesini ve düzeltilmesini istiyorum. fal gönderenin ve falbilgilerini buradan yazıyorum.
    smmptc23 tanıtım falı LGB-72814891 3 HAFTA ÖNCE GÖNDERİLMİŞ BİR FAL BU.
  • @neyekismett bu tür sorunlarınızı destek bölümden iletin lütfen.
  • destek bölümünden denedim fakat olmadı bu nedenle buraya yazdım.
  • Destek bölümünde bununla ilgili mesajınız bulunmuyor. Hem siteden hem uygulamadan rahatça destek ekibine mesaj atabilirsiniz.
  • CANLI FAL GÖNDERENLERİN PUANLAMALARIDA YÜZDEYİ ETKİLİYORMU
  • Canlı falın yüzdesi ayrı. Sadece canlı fala verilen oyları toplayıp gösteriyor.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .