Gelen Fal Sayınız Düşük mü?

Merhaba,
Geçtiğimiz yıllara göre fal yollayanlar da düşüş mü var, siz nasıl değerlendiriyorsunuz?
Ya da benimle alakalı mı diye merak ediyorum eskiden çok fazla fal gelirdi, şimdi ne kadar online olduysam tek tük fal geliyor.
Yorumlarınızı merak ediyorum.
Sevgiler.

Yorumlar

• Önce biz yazalım. Tellwe her yıl bir öncesine oranla daha fazla fal alıyor.
    Bu yılda hatta son 3 aydır daha yüksek bir tempoda fal alımına devam ediyoruz.
    İngilizce uygulamamızda çok talep görüyor. Şu an Canlıfal ve İngilizce Tarot uygulamamızın Iphone versiyonlarına ağırlıklı olarak çalışıyoruz.
    Bu yeni uygulamara katılabilirseniz ve aktif olursanız fal alımlarınız artacaktır.
  • Evet bende tüm gün online oluyorum, nöbetçi oluyorum fakat gercekten tek tük geliyor.
  • evet bu ara tek tük geliyor fallar fiyatlarımda normal ama bilemiyorum..canlı fal nasıl oluyor ki kazancı nasıl?
  • Her geçen gün daha az fal almamız, her geçen gün daha fazla falcının çalışmaya başlamasıyla alakalı olabilir. Fallarda bir bölünme yaşanıyor haliyle.
    Ama gerçekten son 1,2 haftadır ben de normalden daha az alıyorum. :(
  • teşekkür ederim sanırım dönem dönem değişiyor, haftasonu girmiyordum ben bugün bir çok fal geldi haftaiçine göre.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .