Tarot ve Katina kartı isteyenler :)

13

Yorumlar

• Merhaba Benim Kartlarımda gelmedi
  • merhaba benim kartlarım da gelmedi :(
  • ocak 1 hafta bitti ikinci hafta gönderilir herhalde
  • Merhaba Benim Kartlarımda gelmedi
  • Kartları gelen var mı?
  • Hayır maalesef gelmedi ?
  • Benimde gelmedi.. :/
  • Kartları göndericekmisiniz acaba? Tatile çıkıcam çünkü
  • Foruma bakamadık bir süre kusura bakmayın.
    Beklediğimiz birşey daha vardır. Nihayetinde geldi. Size küçük bir hediyemiz daha olacak.
    Paketleme işlemleri yarın başlayacak. Önümüzdeki hafta içinde de elinize geçmiş olur.
    Kargoya verdiğimizde ayrıca haber vereceğiz.
  • Nedir o hediyeniz acaba :)
  • Merakla bekliyoruz bakalım :)
  • Kartlar Paketlendi. Pazartesi kargoya gönderilecek. Salı veya Çarşamba elinize geçmiş olacaktır.
  • İnşallah bana da gelir merakla bekliyorum. :))
  • kartlarım simdi geldi cok tesekkurler :)
  • Kartlarım geldi ve bayıldım çok güzel teşekkür ederim :x
  • Benim hala gelmedi hevesle bekliyorum. Yurtiçi kargoda da adıma bir gönderi bulamadılar aradım ama bakalım :)
  • Kargom geldi tsk ederim :)
  • January 2017 düzenlendi
    Kargodan 6 kişiye ulaşmamış bilgisi geldi. İsmi olan kişiler 7 gün içinde ilgili şubeye gidip kargolarını alabilirler.

Bahar S. - Eyüp Yurtiçi Kargo Şb.
    Duygu D. - Samatya Yurtiçi Kargo Şb.
    Müjgan B. - Ayrancılar Ankara Yurtiçi Kargo Şb.
    Hazal Ç. - Çapa İst Yurtiçi Kargo Şb.
    Nihal K. - Kayışdağ Yurtiçi Kargo Şb.
    Özlem B. - Görükle Bursa Yurtiçi Kargo Şb.

Form doldurup da eline ulaşmayanlar destek bölümünden gönderi takip numarası alabilirler.
    Kargoları geç gönderme nedenimiz olan küçük hediyemiz ''Kahve Falı Sözlüğü'' hakkında da biraz bilgi verelim.

Tellwe ilk çıktığından beri Kahve falı kültürü için çalışmalar yapmayı kendimize görev bildik.
    Çok uzun zamandır düşündüğümüz ve üzerinde çalıştığımız kahve falı cep sözlüğünü de nihayetinde bastırabildik.
    Şu anda dağıtımda birkaç büyük kitabevinde satışına başlandı da.

Hem kahve falı kültürüne hemde Tellwe'ye katkısı olacak bu kitabı sizlerle paylaşmaktan çok mutluyuz.
    Nice güzel haberler paylaşmak üzere... Eline geçen arkadaşlara da güle güle kullanmak nasip olsun...
  • Benim'ki bugün akşam üzeri elime ulaştı çok teşekkür ederim +Fal kitapcığı da vardı çok memnun oldum Saygılarımla.
  • Benimde elime ulaştı ve Fal kitapcığı da gayet güzel çok teşekkür ederim.
  • Kartlarım ulaştı boyutları beklediğimden küçük ama çok beğendim teşekkürler :)
    Snapchat-463598263
    Çok teşekkür ederim .Kargom ulaştı.
    Boyutları rahatça yanınızda taşıyabilmeniz için küçük tuttuk. Kahve Falı Sözlüğü için büyük boy genişletilmiş bir versiyon üzerinde de çalışmalarımız var.
  • Merhaba benim kartlarım gelmedi henüz merak ile bekliyorum :\">
  • çok teşekkürler... kartlarımı aldım....Çok sağolun)
  • Merhaba ben tarota yeni basladim sayili sevgili falci arkadaslarima bir sorum olacak. Bu kart hangi kart bi turlu bulamadim.
  • Resim yuklenmedi :) el isareti ortasinda timsah parmaklarin 5 inin üstünde simgeler var anahtar gunes çan gibi
  • Gunes can anahtar yildiz ay. Elin ortasinda timsah var. Size gelen kartlarin icinde de var bu kart. Cevap verirsenz cok sevinirim :)
  • O joker bir kart "Tanrının eli" olarak geçiyor. İsteyenler onu da desteye ekleyebilirler. O kart çıkınca kendi özel yorumunuzu ekleyebilirsiniz.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .