Yıldız oylaması artık kalksın..

2»

Yorumlar

• Alınan bi 4 yıldız ortalamayı düşürmemeli bence 3 yıldız dan sonrası etkilesin 4 yıldız kötü değil ki:)
  • Maalesef 4 leri 5 say diyemeyiz :)
  • Yıldız oylamasını öyle haksız kullanıyolar ki fal baktırıyorlar söylediğim şeyleri tekrar tekrar soruyorlar sonrada 2 yıldız veriyolar şurdan kazancımız ne ki...başarı ortalamamızı düşürüyorlar:((Moral bozukluğu resmen keşke şu yıldız oylamasına bi çözüm bulunsa ama yok yıldızsız da olmaz..İnsanlar çok bilinçsiz fal bakanı kahin sanıp neler soruyorlar sonrada yıldız vermeden bırakıyorlar...
  • merhaba
    bence,yorum yapan danışanlara da biz oy veriyoruz ya......fal bakıp oylama yapan her danışana,fal baktırdığı falcıda oylama yapacak....
    "ay sonunda en fazla 5yıldız alan danışan'a Telwe de facı olan istediği bir yorumcudan örnek : ......fal 3 kere ücretsiz olacak " benzeri bir uygulama yapılabilir...
    tabi bu fikir diğer yorumcu arkadaşlar tarafından,içeriği değiştirilebilir,geliştilebilir.....
    oylama yaptığınız her falcı da,siz oy verecek...ay içinde en fazla oy toplayan danışan istediği bir falcıdan,istediği falı ücretsiz baktıracak....gibi bir cümle olabilir...
    bize yıldız vermek için değilde,yıldız toplamak için ...teşvik edici olabilir..
    ham fikir olarak sundum,bu fikri beraber işleyebiliriz...sevgiler
  • @azizeninsesi teşekkürler güzel fikir. Teknik olarak halledilmesi biraz zaman ister. Bizim birde kullanıcı seviyelendirme çalışma planımız var yapılacak işlerde bekliyor. İkisini birlikte değerlendirebiliriz. Geliştirilmesi konusunda detayları çalışma başlayınca iletiyor oluruz. Başka fikirleri ve yorumları olanları da bekleriz.
  • merhaba ,(kullanıcı seviyelendirme.)..tanımlamanız..falcılar için mi geçerli olacak,danışanlar için mi....?Seviye neye göre belirlenecek?
    ayrıca yukarıda yazmış olduğum öneride...yıldız toplamak için ,yıldız verme uygulamasıyla ilgiliisterseniz detaylı bir çalışma yapabilirim,uygun görürseniz tabi ki...
  • Fikirlerinizi memnuniyetle görmek isteriz. İsterseniz bizimkini bekleyin. Sonra yorumlarınızı ve fikirlerinizi eklersiniz.
  • teşekkür ederim....sizi bekliyorum o vakit.....güzel ve sağlıklı günler diliyorum.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .