Oylama sorunu ?

Tellweye güvenim gerçekten sonsuz fakat şu oylamaya bir çözüm bulunsa.. Bugün bana bir bayan 4 yıldız veriyor. Benim 5 oy almış olduğum 100lerce falın bir önemi kalmıyor. İade etme hakkım olsada etmek istemiyorum çünkü bunu yaparsam sizlerede aynı şeyi yapacak ve mağdur olacaksınız..

Yorumlar

• Bu sene bu moda olmuş sanırım eskiden beğenmeyen 1 yıldız verirdi eğer falı beğenmişse 5 yıldız bazı yerleri beğenmese bile emeğinize yazık olmasın deyip 5 verirlerdi. Şimdi teşekkür edip soru sorup sonra 4 yıldız veriyorlar.
  • Aynen öyle birde sistem falcılar için kart destesi koymuyor. Soru soranlar tek kart çekin diyor sürekli destelerimizi karıp çekim yapamayız ki
  • Faldan sonra soru almak zorunda değilsiniz. Tabi bu seferde oyumuz düşüyor diyorsunuz.
    Burası sadece falcılara açık olduğu için sadece falcıların sorunları konuşuluyor. Kullanıcılarında kötü yorumlar karşısındaki hakkını düşünmek gerekiyor. Sadece falcılar haklı olur şeklinde hareket edemeyeceğimiz için öneri getirmenizi bekliyoruz.
    Ekibimiz bu konuda çok alternatif düşündü. Birkaç ay sonra bunlardan bazılarını devreye almayı düşünüyoruz. Sizlerinde önerilerini bekliyoruz.
  • March 2017 düzenlendi
    Tüm fal baktıranlara bir oylama zorunluluğu gelse durum eşitlenebilir şeklinde düşünüyorum.Mesela ben bugüne kadar 74 tane fal bakmışım ama sadece 11 tanesi oy vermiş.beğenenler olup profilime yorum yapsalar bile çoğu oy vermeyi unutuyor,ama hepsinden puan alabilsek falcının gerçek değeri ortaya çıkar diye düşünmekteyim.İçlerinden sadece üç-dört kişi bana düşük puan verdiği için puanım %67de kaldı,bu durumda yeni kişilerde bir önyargı oluşturuyor.
    Uygulama konusunda sorun çıkar mı bilemem tabi,sadece önerimi sundum :)
  • Oy vermeden yorum yapamayacakları bir düzenlemeye gitmeyi düşünüyoruz. Çoğu kimse düşük vermemek için oy vermiyordu bakalım bu şekilde nasıl olacak.
  • Evet 9 aydır tellwe de falcılık yapiyorum yüzlerce 5 yıldız alıyoruz bir-tek kişinin yıldızı bütün oyları yok ediyor . Bence bu olayın alternatif yok tamamen kaldırmaniz bu olayi herkesin hayrına olacaktır su sebeple herkesin 5 yıldız verdiği falı aynı standartta bakıyoruz fakat çakallık yapıp mükemmel bir falın bile iadesi isteniyor bu yıldız oylaması yüzünden bizde elimiz kolumuz bağlı falı iade ediyoruz ve hem tellwe sitesi kayıp yaşamış oluyor parasal olarak hem de biz falcılar bence bu yıldız oylamanın olması gereksiz bakılan fal sayısı zaten bence oylama gibi sevgiler.. eL3 ..
  • Oy sistemi bir standart. Kişisel bir iş yapsaydınız koymayabilirdiniz ama burada bir market ortamı var.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .