Canlı fal

Canlı Fal Başladığından beri normal fal talepleri azaldı bilginize...

Yorumlar

• January 2017 düzenlendi
    Nasıl anlamadık. Normal fal yerine size daha çok calı fal talebimi geliyor.
  • Evet daha önce böyle değildi.
  • Kötü bir şey değil herhalde bu? Canlıfal daki potansiyelin yüksek olacağını düşündüğümüz için bu uygulamayı yaptık ve ekibimiz çalışmalarına devam ediyor. Yakında Ios ve Masaüstü site versiyonlarınıda yayına alacağız.
  • canlı fal güzel olmuş ama sohbeti çok uzatıyorlar gelende sistemi görmek için tanıtım falı .tanıtım falını bence ya kaldırın yada fiyatı 10 tl kadar yapmalısnız 5 tl çok az ve herkes tanıtım atıyor çok zaman alıyor
  • 10 Kredi de tanıtım için fazla olur. Siz tanıtım falınızı kapatıp 10 kredilik bir fal açabilirsiniz.
  • Chat falın da epey ücretsiz açan var. Canlı fal da da tanıtım falında 0 sıfır kredilik fallar ister misiniz?
  • CHAT FALI KAPATILSIN.CANLI FALIN İSMİ DE CANLI CHAT FALI OLSUN....ÇÜNKÜ İNSANLAR CANLI FALDA KAMERA AÇIK FALLARINA BAKTIRACAKLARINI ZANNEDİYORLAR VE BAKTIRMAK İSTEMİYORLAR
  • Canlı fal uygulamasında yapılan yorumlara cevap veremiyoruz. Bazen çok gereksiz ve haksız yorumlar yapılıyor. Örneğin daha yeni biri karakter başına canlı fal gönderdi. O sırada başka fala baktığım için 10 dakika bekler misiniz dedim tabi dedi. sonra kredisi bitmiş ve yorum yapmış iğrenç kandırmaca kredim bitti onun yüzünden diye. iade de yapamıyorum. benlik ne durum olabilir bakmamıştım bile falına.
  • NEDEN SANAL FİNCANDA TANIDIĞINIZ FİYATI 5 KREDİDEN DEN YUKARI BELİRLEYEBİLME İMKANIMIZI CANLI TANITIM FALI İÇİN BELİRLEYEMİYORUZ ONU MERAK EDİYORUM.İŞİNE GELEN YÜKSEK FİYATTAN TANITIM FALINA DA BAKTIRIR ZATEN AMA FİYATIN 5 KREDİ OLARAK SABİT KALMASININ BİZE NE FAYDASI OLACAK ONU ANLAYAMADIM?SANAL FİNCAN FALINI BİLE 5 KREDİ ÜSTÜNDE BELİRLEYEBİLİYORKEN DAHA ÇOK EFOR SARF ETTİĞİMİZ CANLI TANITIM FALINDA NEDEN BELİRLEYEMİYORUZ?.BUNUNLA İLGİLİ DİĞER FALCI ARKADAŞLARIMIN DA BENİM GİBİ DÜŞÜNDÜĞÜNÜ SANIYORUM.BU KONUYU YETKİLİLERİMİZ TEKRAR DÜŞÜNEBİLİR Mİ?
  • @fukutakizzz ihtiyacınızı anlıyoruz ancak. Yorumlara cevapla koyarsak fala ordan devam etmek isteyeceklerdir.
    @ZANALE Tanıtım falına 0 krediyi de ekleyelim mi diye sormuştuk. 0 kredi den 10 krediye kadar bir aralık konabilir.

• canlı falda süre sınırlaması olmalı karşımızdaki kişi bunu görmeli. sabaha kadar muhabbet sürdürmek isteyenn çok
  • canlı faldan baktığımız fallarda bize çok fincan resmi gönderiyor fal severler ayrıca çok da kart çekiyorlar.Biz falın tanıtım falı olduğunu desek de insanlar o kadar fotoğrafa yada karta bu kadar yorum yapılır mı deyip eğer falı kısa kesersek faldan memnun olmuyorlar.Sanal fincan ücretini ve diğer fal ücretlerini biz ayarlayabiliyoruz da canlı tanıtım falı ücretini neden ayarlayamıyoruz.En azından ücreti yüksek tutarsak verdiğimiz emek ve zamanın karşılığını da almış oluruz. Ayrıca karakter başı ücret ile canlı fala baktığımızda eğer kişinin kredisi az is bir resim gönderiyor ya da kart çekiyor ,üstüne bizde 2 cümle yazdığımızda kişinin kredisi 5 tl oluyor ve bitiyor.Kişinin kredisi bittiğinden bu durumda msj yazıp kişiyi de uygulama hakkında aydınlatamıyoruz.Kaıtlı olarak yorumu bitirdiğimizi zannediyorlar.Ondan sonra uygulamayı sevmeyip sileceğini söyleyenler oluyor.Canlı fal ya da tanıtım falında iade var da karakter başı ücretlendirmede neden iade olmuyor?
  • BENCEDE 0 KREDİDEN 10 KREDİYE KADAR BİR ÜCRET MAKUL OLUR SÜRE KISITLAMASI DA OLABİLİR ADI ÜSTÜNDE TANITIM AMA İNSANLAR REKLAMI DEĞİL FİLMİ İZLEMEK İSTİYORLAR ADETA :)
  • KARAKTER BAŞI ÜCRETLENDİRME İNSANLAR FİYAT OLARAK MAKUL SANIYOR AMA İKİ CÜMLE YAZINDA KREDİLERİ BİTİYOR İADE DE OLMADIĞI İÇİN (1 TL AŞAN DURUMLARDA) KABAHATLİ FALCI OLUYOR ONDAN SONRA YAPIŞTIRIYORLAR OLUMSUZ YORUMU.UYGULAMAYI AÇAR AÇMAZ BİR FOTOĞRAF GÖNDERDİKLERİNDE 2 TL OLUYOR ZATEN..ONDAN SONRA AYIKLA PİRİNCİN TAŞINI :) CEREMESİNİ FALCI ÇEKİYOR
  • Fala yorum eklersek fala ordan devam etmek isteyecekler diyorsunuz ama bunun önüne falcılar geçebilir yorumlarda falın içeriğine dair yorum yapılmaz kimse de istemez. ama bu şekilde kötü yorum yapılınca yorum orda kalıyor ve söz hakkı bizde olmasına rağmen açıklama yapamıyorum. bu da bana ilk defa fal gönderecek olan biri o yorumu gördüğünde bana fal göndermekten vazgeçirmeye değer bir neden. mesela tanıtım falına da falcıların hepsi tanıtım falı niteliğinde baksa çok uzatmasalar kısa yorumda bulunsalar inatla insanlar tanıtım falından eninde sonunda vazgeçeceklerdir ya da bunu bu şekilde kabul edip baktıracaklardır. her şey hem bizim elimizde hem de sizin elinizde. ayrıca demek ki insanlar açıklamaları iyi okumuyorlar bilmiyorum onlarda bizim gibi mi açıklama gözüküyor ama eğer bizim gibi gözüküyorsa veya hiç gözükmüyorsa dikkatlerini çekecek şekilde açıklamalar gözükmeli. örneğin falcılarda tanıtım falında tek fotoğraf veya kart üzerinden yapacağınız yorum yazılıyor. karakter başına falın açıklaması gayet açık . insanlar fal göndermeden sistem bir uyarı verebilir bu fal bu şekildedir şu şekildedir şeklinde. böylelikle gönderen kişi bunu bilerek bize fal gönderir.
  • CANIM UYARI OLSA BİLE BİZİM MİLLETİMİZ SALAĞA YATIP AA YANLIŞLIKLA BAKTIM ONUDA YORUMLARMISIN DER.EN İYİSİ YA BU TANITIM FALI ÜCRETLERİNİ BİZ KENDİMİZ BELİRLEYEBİLECEĞİZ NE KADAR EKMEK O KADAR KÖFTE MİSALİ .YA DA SİSTEM BİZE TANITIM FALI GÖNDERENE TEK KART VE TEK FOTOĞRAF HARİCİ RESİM GÖNDERMESİNE İZİN VERMEYECEK BU DAHA KOLAY VE KALICI OLUR.AYRICA TANITIM FALINA SÜRE DE KONULSA BENCE FAYDALI OLUR.MİLLETİN AĞZI TORBA DEĞİL Kİ 5 KREDİLİK FALDA SORDUKÇA SORUYORLAR.HAYAT HİKAYELERİNİ ÖNLERİNE DÖKMEMİZİ BEKLİYORLAR RESMEN.ONDAN SONRA BİZ UĞRAŞIYORUZ İNSANLARLA AMA BUNUN KIYMETİNİ BİLEN KİM? :)
  • Çok daha mantıklı sizin öneriniz katılıyorum sonuna kadar
  • Yorumlarınız için teşekkürler. Söylediklerinizin bir kısmı zaten mevcutta var. Diğer kısımlarıda ekiple konuşup bilgi aktaracağız.
  • Bu konu ile ilgili ne zaman bilgi verirsiniz acaba ?Tanıtım falı bakamıyorum şu an
  • Düzenleme yapıldı. Artık Tanıtım Falını 10 krediye kadar artırabilirsiniz.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .