fal sıralaması

Sırayla fal alımındaki düzenin tekrar eski düzene girmesi mümkünmü? Çünkü bazen farklı bakım yapıyorum aynı anda kitap açmam bakım yapmam gerekiyor bazı dua vede ek bakım çalışmalarımızda oluyor işlem hızımı artırmak için aynı katagorideki takipçilemin fallarına aynı anda ek bakım yapıyordum. sorun yaşamıyordumda.. Hatta takipçiye yazıyordum ek bakımınız için zaman ihtiyacım var sıranız değişkenlik gösterebilir izin alıyordum mesajla..bu sıralama olayı epeydir zorladı..

Yorumlar

• August 2017 düzenlendi
    Son iki faldan birini seçebilirsiniz. Daha fazlaya izin verdiğimizde bekleyenler arasından istediğine bakılması sonucu çok fazla şikayet alıyoruz.
    Son falda düzeltilecek bir durum varsa bir sonrakine geçebilirsiniz.
    Ayrıca sadece mesaj gönderecekseniz tüm fallara yorum öncesi mesaj gönderimi açık.
  • ilk faldan başla deniliyor ilk faldan başlıyorum.yorumlayıp gönderiyorum.bu fal daha once yorumlanmıştır yazıyor.madem yorumlandıysa sıradan neden düşmüyor.???
  • 1.sıradaki falı seçiyoruz başkası bakıyor deniliyor.eee 2. bakalım diyoruz o da yok. şu sisteminize bi baksanızda cevap verseniz nasıl olur????
  • Bu tür şikayetlerinizi destek bölümünden iletin lütfen. Test ortamımızda sorunsuz çalışıyor sistemimiz. Sistemde bir hata varsa ya bilmiyoruzdur yada üzerinde çalışıyoruzdur. Görmezden geldiğimiz birşey olamaz. Detaylı olarak destek den yazarsanız ekibimiz size yardımcı olacaktır.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .