NÖBET FALLARI İÇİN ŞARTLI BAKIM

Şartlı fal getirerek gerçekten güzel bir uygulama başlattınız fakat nöbet falları için kaldırılmış. Tam güzel bir şeyler oluyor diyoruz. Dediğimiz anda önüne bir engel koyuyorsunuz. Nöbet falları için lütfen şartlı bakımı geri getirin. Zaten nöbetçi olmayınca da sürekli gelen kullanıcılar dışında yeni kişiler gelmiyor. Ayrıca Nöbet falının zorunlu bir şekil de yorumlanacağını bilen kullanıcılar bilerek nöbetçi olduğumuz zaman fal yolluyorlar. Oyu kötü yada oylaması yok diye kimseyi geri çevirmek istemiyorum. Lütfen bu konuyu dikkate alın

Yorumlar

• Nöbetcilik müsait olduğunuzu ve koşulsuz bakabileceğinizi gösteren bir özellikti. Çok fazla şikayet geldiği için şartlı falı gözden geçirdik ve günlük limiti 2 ye düşürüp nöbet fallarını da hariç bırakmak zorunda kaldık.
    Önerileriniz varsa dinlemek isteriz. Kullanıcılarında çok şikayetci olmayacağı mantıklı ve iki tarafından çıkarına kısmende olsa uyan fikirleriniz iletebilirsiniz.
  • 1-Şartlı falı kabul eden kullanıcılara 1 adet ücretsiz soru hakkı verebilirsiniz. (Yorum değil ücretli soru sordukları kısımdan ücretsiz soru yollayacaklar) Nedeni ise şartlı fal yolladığım bir çok kullanıcı soru soramadıkları için şartlı falı kabul etmiyorlar. Şikayet etmelerinin en büyük sebebinin bu olduğuna emin olabilirsiniz.
    2-Falcıların Şartlı fal için Gönderecekleri yorumun minimum 2000 (ikibin) karakterden oluşması gereksin. Nasıl olsa oy veremiyorlar diye baştan savma fal yollayan falcılar olduğundan eminim.
    3-Şartlı fal kabul eden kullanıcılara fazla dan bir adet promosyon (ücretsiz fal yollama hakkı verilsin ) yanlış hatırlamıyorsam 2 güne bir yollaya biliyorlardı. Bu yüzden bir çok yeni hesap açan kullanıcılar var.
    4-Falcının Şartlı fal yollaya bilmesi için Kullanıcının 2 ve daha az oyu olması gereksin. 2 oy dan fazla ama puanı 5 yıldız olmayan kullanıcılara şartlı fal teklif edile bilsin.Örnek olarak : 3 puanı var 2 tanesi 5 bir tanesi ise 4 bu kullanıcıya şartlı fal yollana bilsin. Oylama sayısı 3 ve üzeri puanı tam olan kullanıcılara şartlı fal yollanmasın.
    5- Nöbet fallarında şartlı bakım olmasını istememin nedeni ise ki bu durum bir çok falcının başına gelmiştir. Örnek : 50 kredi ye bana fal gönderiyorlar ve soruları iş hayatım yada Ne zaman evlenicem gibisin den oluyor. başka bir şey sormuyorlar yada soru sorma tarzları rahatsız edici oluyor. zaten benim gibi bir çok falcı da bu tür falları genel de yorumlamaz yorumlayınca da bir bakıyorsunuz 1 hafta sonra oylamasını bir yapmış. Bu tarz şeyler gerçekten falcıları rahatsız eden konular.
    6- Şartlı falı sadece vip+ (150 fal ) yorumlamış falcılar kullanabilsin.
    -
    Bunlar şimdilik kullanıcıları tatmin edecek kurallar olacaktır. tellwe yönetimi olarak çok kesin kararlar alıyorsunuz biraz esneklik göstermeniz de hiç bir zarar olmayacaktır. Yukarıdaki önerileri kabul etmeyen falcılar da şartlı falı kullanmasınlar. Tellwe den para kazanıyoruz kimse para kazandığı yeri zor duruma sokmak istemez. fakat bu tarz konular gerçekten de çok can sıkıcı olmaya başladı. Dün nöbet falı geldi şartlı bakım teklifi yollamak istedim cünkü üzerin de hiç oyu yoktu. Bir bakıyorsunuz nöbet falında şartlı bakım yollayamazsınız yazıyor. Şartlı fal gerçekten falcıların ihtiyacı olduğu bir uygulamaydı fakat Nöbet falların da uygulamayı kullanamıyorsak bence tamamen kaldırmalısınız. bu bizden çok tellwe ekibinin başını arıtacaktır. cevabınızı yada kararınızı sabırsızlıkla bekliyorum.
  • Ayrıca şartlı fal sayısını yukarıdaki önerileri kabul etmeseniz bile lütfen 4 ile sınırlayın.
  • Fikirleriniz için teşekkürler. Cevaben:
    1- Ücretsiz sor hakkı verme fikrinizi sevdik. Kullanıcıya şartlı fal dayatmanın bonusu olması kullanıcıya iyi gelebilir. Uygulanabilirliğini teknik ekiple konuşacağız. Tek sorun ek soruyu cevaplamayan falcı olduğundaki şikayet trafiği olacaktır.
    2- Minimumda 500 karakterlik bir sınır var. Şimdiye kadar şartlı falda kısa olmuş şikayeti almadık.
    3- Bunu yapamayız.
    4- Yakında kullanıcılar için de bir level (derecelendirme) yapacağız. Bu fikrinizin yerine geçebilir.
    5- Nihayetinde ticari bir uygulamayız. Sorunuzu doğru sorun demek restoranda yemek sipariş eden kişiye doğru sipariş et yoksa sana yemek getirmem demeye benziyor.
    6- Vipler kullanabiliyor Vip+ ya çekme olabilir.
    7- Şikayetler nedeniyle 3 den 2 ye indirdik 4 e çıkmasının imkanı yok. Yeni başlayan bir kullanıcı tüm falcılarda şartlı fal talebi alıp duracak demek bu.
  • 1- Nöbet fallarını yorumlama mecburiyeti olduğu gibi şartlı bakım sorularına da bir mecburiyet konulsun. kullanıcıların yorumcuları suistimal etmeyeceği kadar sorulan soruya ve cevaba karakter sınırlaması getirilsin.
    2- 500 karakterlik bir sınırlama gerçekten çok az 2000 karaktere çekmeyeceksiniz bile 800 yada 1000 karaktere çekmenizi öneririm. Böylelikle fal kısa olmuş bahanesi üretemez kullanıcılar.
    3- O zaman şartlı fal kullanacak yorumculara Tıpkı nöbet falların da olduğu gibi Her bir şartlı fal için 1 promosyon fal bakma zorunluluğu getirin. Kullanıcılar promosyon falda yorum ve oylama yapamasın.
    4- Kullanıcıların Değerlendirmeleri Şu an için gayet iyi Fakat bunun için bir öneri de buluna bilirim. falcılar fal sonrasında kullanıcıya olumlu yada olumsuz oylama yaptığı zaman belli bir karakter sınırlaması çerçevesin de neden olumsuz oy kullandıklarını yazabilsinler. Bunun gibi yeni bir kaç farklı önerim daha var fakat ayrı bir konu açmak istiyorum.
    5- Sipariş ettiğiniz yemeği yedikten sonra restoran dan paranızı geri talep edemezsiniz. -Ben bu yemeği beğenmedim diyemezsiniz. Sonuç olarak restoran tıpkı tellwe gibi ticari bir yer verilen bir hizmet var ve bunun karşılığı olmalı. Nihayetin de Aşçıya zorunlu bir şekil de yemek yaptırıyorsunuz. Nöbet fallarında bu ayrıcalığı sağlamalısınız.
    6- Kesinlikle Vip+ olarak değiştirilmeli
    7- Kullanıcılar şartlı fal bakımı sonrasın da ücretsiz soru soracaklarını duyunca emin olun herkes şartlı fal yollayacaktır. Nihayetin de falcılar kullanıcıların yorum kısmında sordukları soruya cevap vermek zorunda değiller. 1. Madde Şartlı fal kullanıcıların gözünde olmazsa olmaz olacaktır. Lütfen bunu değerlendirin. Şartlı falı en azından 4 yapamıyorsanız 3 e tekrar çıkartın. Cevabınızı bekliyorum. Dikkate alıp değerlendirdiğiniz için teşekkür ederim.
  • Yorumlarınız ve fikirleriniz için teşekkürler. bahsettiğimiz üye level'ları geliştirmesi ile birlikte şartlı falda da bir düzenleme yapacağız. İş planımızda netleştiği zaman bildirim yaparız.
  • @TellweCrew ben teşekkür ederim dikkate aldığınız
  • Şartlı fala ücretsiz ek soru çalışmamız tamamlanmak üzere. Muhtemelen yarın akşam 4 Ocak da yayında olacak.
    İnternet ve Android uygulamalarımızda ilk önce devreye girecek. Iphone uygulaması için güncelleme bekleyeceğiz.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .