Kullanıcı Hakaretleri

Evet kullanıcılar sizler için değerli ancak benim gözlemlediğim bazı kullanıcılar fal sorusunu sorarken kendi hikayesini anlatıyor iyi hoş sonunda beklediği cevabı alamayınca puan kırıp hakaret edip üstüne iade istiyor bu duruma bi el atılmalı falcılarda korunmalı mesela fal iadesi olmamalı iade edilecek falların gerekçeleri doğruysa iade verilmeli iade istenilen fallar sistem tarafından incelenmeli eğer kişinin sorusuyla bağlantısız ve alakasız bir yorum ise iade verilmeli iade hakkı dolan kullanıcıların fallarını da sistem iade etmeli ki falcıda mağdur kalmasın bunun dışında değişik değişik falcılardan sürekli iade talep eden kasıtlı ıade ve hakeret içerikli yorum yapan kullanıcılar programdan uzaklaştırılmalı diye düşünüyorum bir diğer eksik gördüğüm konu promosyon fallarla ilgili promosyon falların tamamı otomatik 5 yıldız vermeli kullanıcılara sadece yorum kısmı açık bırakılmalı ve herkese görünür şekilde kalmalı bu şekilde falından memnun kalan da kalmayanda bunu puanı ve hakaretiyle değil yorumuyla beyan eder falcı da o kişiye tekrar bakmaz bu dediklerime yakın yapılan uygulamaların siteyi daha huzurlu biryere dönüştüreceğine eminim saygılar

Yorumlar

• Binlerce falın bakıldığı bir sistemde olduğunuzu hatırlatırız. İade talep edilen falları tek tek inceleyemeyiz. Kaldıki kullanıcı benim hayatımı benden iyimi bileceksiniz bana uygun değil dediğinde tıkanır kalır.
    Fal iade taleplerine cevap vermek zorunda değilsiniz. İadelerde sınır olmazsa taleplerde artacaktır.
  • BEN SİSTEMDE YENİYİM..VE ŞÖYEL BİR SIKINTI YAŞIYORUM YORUM KISMINA YORUM YAPIP BİR İKİ SORU SORULUYOR BUNU ANLIYORUM VE HOŞGÖRÜYLE CEVAP VERİYORUM AMA MAALESEF İNSANLAR BİR İKİ SORUYU AŞIP BAYA YORUM KISMINDAN TEKRAR FALA DEVAM ETMEK İSTİYORLAR..İSTEDİĞİ CEVABI ALAMAZSA KÖTÜ PUAN VEREBİLİR...YANİ BENCE VERİLEN PUAN SONRADAN DÜŞÜRÜLEMEMELİ....YOKSA YORUM KISMINDAN FAL BAKMAYA MECBUR KALIYORUZ BİR YERDE
  • Verilen oylar düşürülemiyor sadece arttırılabilir. Fallar ilgili yorum alanına da sadece bir yorum yazabilir. Ek soru sistemi oturduğu için bir süre sonra falcıların yorumlara cevap vermesini kaldırabiliriz.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .