Kötü kullanıcılara karşı Nöbet fallarında iade yada şartlı bakım getirilmesi konusu

Merhabalar kolay gelsin iyi mesailer... Nöbet fallarında ne yazık ki iade yapamıyoruz yada şartlı bakım teklif edemiyoruz... Bu konuda sıkıntılı insanlar gelince birşey yapamıyoruz ve daha yorumu okumadan 1 yıldız verip saçma sapan yorum yapan insanlar var... Özellikle bir kaç kişi böyle geldi..Bazen aklıma puanı yüksek olan kullanıcılara karşı karalama kampanyası gibi birşey olduğunu düşünüyorum...Ki buna çok şahit oldum.... Yorumu yolladım sayfayı yeniledim 1 yıldız vermiş bir kaç saniye içinde ve sonra direk yorum yapmış falın bu süre içinde okunması imkansız..... Bu nöbet fallarında birşey yapılması gerek... Ya şartlı bakım yada iade gelmesi gerekiyor mutlaka..... Kullanıcıları bekletmemek için 30 dk içinde değilde 15 dakika içinde bunlar yapılabilsin... Biraz bizim tarafımızdan düşünmenizi rica ediyorum umarım anlarsınız.....

Yorumlar

• Bende öyle düşünüyorum ağzınıza sağlık iade de edemiyorum fallarını iade olmayınca hakaret vari yorumlar yapılması da cabası tabikiii!
  • Tamamen katiliyorum canim. Cok büyük haksizliklar var...
  • Nöbet falı kullanıcıların fallarına zamanında bakılmaması, sürekli fallarının iade edilmesi veya şartlı sunulması şikayetlerine karşı konulmuş bir statü. Bunu bozmamızı isterken kullanıcıların şikayetlerini nasıl çözmeyi düşünüyorsunuz?
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .