HAKARET !

Bugün akşam promosyon tarot yorumladım. Güzel ya da değil. Üyenin fala yorum yaptığını yeni fark ettim. Aşırı ama aşırı canım sıkıldı ve çok üzüldüm. Fazlasıyla had aşan hakaret etmesi tüm modumu düşürdü. Utanmasam ağlayacağım. Siz böyle bir olay yaşadınız mı ya da bu durumlar da ne yapıyorsunuz? Sanırım şuan konuşmaya bu konuda çok ihtiyacım var :( Yönetime de durumu bildiren mesaj attım. Umarım duvarımdan silinir yorum.

Yorumlar

• Merhabalar, telwe yönetiminin kişilik haklarına ve yorumcu profiline zarar verecek ve sistemi dışarıdan okuyanlara kötü bir imaj oluşturmamak için saldırı niteliğinde hakaret içerikli paylaşımlara izin vereceğini düşünmüyorum. Üyede olsa yorumcuda olsa, kimsenin birbirine hakaret etmesine müsade etmez, duruma çözüm getireceklerdir.
  • Selinaltinay adındaki kullacı haksız puanlama yapıyor ve sorularının cevabını alıp enerjimiz tutmadı deyip fal iadesi istiyor falcılar bu kullanıcıya dikkat
  • Hakaret ve küfür içeren yorumlarla karşılaştığınızda destek kısmına ekran görüntüsü ile bildirebilirsiniz.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .