haksız yere 1 yıldız

bazı kullanıcılar falları doğru yorumlamayalım atalım istiyorlar sanırım gördüğünü söyleyince yaranamıyorsun haksız yere bir yıldızı basıyorlar ve iade ödeme olayı oyun haline gelmiş ellerinde...

Yorumlar

• Evet haklısınız az önce başıma geldi iade etmedim etmiyorum kadına dediğim su ilerde evlenegi kişinin kişilik ve gorsel tahlili ama yok suankiyle alakası yok diye basmış tek yıldızı moralim bozuldu burda ben yüzüğü hazırlıyorum bilgilerini teker teker yazıyorum ayrintiliyorum ama ya ben anlatamıyorum ya Türkçe bilmiyorlar sinirden deli oldum yorum yapsa cevap yazacağım ama yorumda yok direk iade istemis
  • December 2021 düzenlendi
    EVET MAALESEF falcıların bazıları sahte hesaplarlada fal atıp bu olayı gerçekleştiriyormuş.Maksat puan düşürmek aslında ne gerek var herkezin nasibi neyse o çıkar karşısına böyle şeyler çok çirkin.Bazı kullanıcılar ise ilahlık bekliyorlar olumsuz yorumlarda biz altıncı his ve özel açılımlarla ne gördüğümüzü tahlil edip söylüyoruz bir yıldızı basıyorlar.
    Böyle durumların önüne geçebilmek adına en ufak saygısızlık yapılan bir durumda direkt üyeye oy veriyorum ki diğer falcı arkadaşlarım benim gibi mağdur olmasın. Düşük puan alan kullanıcılara ayrıca şartlı fal göndermenizi tavsiye ederim. Biz fal için çok emek harcıyoruz sonuçta haksızlığa uğramamak adına düşük puanlı kullanıcılara şartlı bakmak en doğrusu.
  • fal baktıran üyelere oy veriminden bahsediyorsunuz değilmi bizde onları puanlayabiliyoruz sanırım
  • Arkadaşlar konuyu elden ele dağıtıp herkesi bilgilendirelim lütfen çünkü beni taklit eden bir şahıs var , ne kadar kişi haberdar olsa o kadar iyi zira herkese bedava fal baktırma derdinde ben gibi davranarak ve 40 küsür hesap açtı. Görmediyseniz lütfen " falcıların dikkatine " başlıklı konuyu ya da " fal bakılmaması gereken kişiler" başlıklı konuyu okuyun . Özetle karşınızda beni görürseniz ? Bakmayın . Ben kimseye fal baktırmam, asla da hiç bir hesabım yoktur . Kimseye emeğinizi gasp ettirmeyin lütfen .
  • yesilcingene az önce ben promosyon fal bakıyordum hem tarot hemde kahve falında çıktı bu isim sizi sistemde görmüştüm allah allah dedim garip geldi demekki taklit bir hesapmış...
  • Evet sevgili Gamzeli4510 bu bir taklitçi ve bu insan kendini falcı zanneden birisi ile ortak iş yapıyor yani maksatlı kötülük. Site yönetimine bu detayıda bildirdim zaten.
  • Evet Gamzeli4510 bizlerde oy verebiliyoruz ondan bahsettim onları puanlamak böyle tatsızlıklar yaşanmasının biraz da olsa önüne geçeceğini düşünüyorum.
  • Sevgili Yesilcingene bende aynı şekilde sizin adınıza açılan sahte hesapları defalarca gördüm. Umarım bu konuya kalıcı bir çözüm bulunur. Siz de kesinlikle bu konudan dolayı canınızı sıkmayın siz elinizden geleni yapmışsınız hem destek ekibine hem de forum sayfasına yazarak. İçiniz çok rahat olsun iş sizden çıkmış çünkü.
    Çok teşekkür ederim desteğiniz , güzel yorumunuz , özenli tavrınız ve obejktif bakış açınız için sevgili Oliviateller. İnşallah çözüm bulunur. Sevgilerimle İyi akşamlar diliyorum sizlere.
  • inşallah birdaha yaşanmasın benim sistemime dahi girip benim adıma fal baktılar ki ben daha çok yeniyim...Umarım son bulur böyle saçmalıklardan vazgeçerler...iyi geceler olsun herkeze
  • Sizin gibi yeni kanların böyle sorunlar yaşamasını hiç istemezdim, Allah yardımcınız olsun ,emeğinizi nafile çıkarmasın inşallah sevgili gamzeli. Bu tür vakaların bir daha yaşanmaması dileğiyle iyi geceler hepinize.
  • İyi geceler dilerim :)
  • Biz üyelere yani fal baktiranlara puan verebiliyormuyuz yanlismi anladım eğer doğruysa nerden yapabiluyoruzki
  • Bende bize fal için gelenlerin önceden yıldızlarına bakabiliyormuyuz bunu merak ediyorum. Bulamadım da
  • Bana sitenin haritası lazım :) karma karışık oldum ben hiç bir üyenin fal baktiranin yıldız mildiz verileceği yeri görmedim
    Canim Google dan giris yap. Sonra baktığın fallara gel sonra da kişinin üzerine tikla göreceksin ????
  • Falına baktığımız bir kişinin oylamasını görebiliriz. Ama ilk kez gelen bir kişinin genel ortalamasını görürüz. Kim kaç yıldız vermiş o görünmez. Tüm verilen oylardan ortalama bir oy görünüyor fal bakmadan önce. O da fikir almak için yeterli bence şu an :)
  • Bu arada mobilden hiç girmiyorum bilgisayardan girdiğimde görünüyor mobil için bir şey diyemeyeceğim
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .