Canlı fal yeni sistem

May 2019 düzenlendi kategorisi Fallar
Canlı fal uygulamamızın alt yapısını yeniliyoruz.
Geçiş döneminde eski ve yeni sistemi bir süre birlikte kullanmanız gerekebilir.
Gelişmeleri burada ileteceğiz.

Yorumlar

• June 2019 düzenlendi
    Canlı fal yeni sistem kısmen tamamlandı. Kademeli olarak yayına alıyoruz. Öncelikle Tellwe Teller Android uygulamamız içinde aktif ettik. Canlı Fal Android uygulamamızda yayında şu an. Bir kaç hafta içinde tüm sistem de aktif olacak.
    Fallar; Kahve, Tarot ve Canlı özel olarak 3 tür olacak. Tanıtım falı olmayacak.
    Karakter başına fal bakımını kaldırdık. Genel bir ücret belirleyeceksiniz.
    Fal için nihai bir süre yok ama 30 dk sonunda fal devam ediyorsa toparlayın uyarısı çıkacak.
  • Tellwe Teller Falcı uygulamasından da Canlı fallara bakabileceğiniz için "Canlı fal Teller" uygulamasını yayından kaldırdık.
  • February 2020 düzenlendi
    Canlı fal a giriş butonunu kaldırdık. Yeni sistemde Canlı Fallar da fallar alanına düşüyor. Bildirim de gelecek size. Tıklayıp canlı fal yorumlama alanına aynı ekran üzerinden geçip falı yorumlayabilirsiniz.
  • Lütfen artık canlı fallara bir süre sınırı getirirsin.fal baktıran kişiler Bazen iki saate kadar kalıyorlar bu konuda gerçekten başka bekliyorum farlarımız oluyor ve mağdur oluyoruz. Kapatacağımızı söyleyince de inanın devamlı son soru diye bizi madur ediyorlar. Lütfen bir süre kısıtlaması gündenizde yoksa bile bunu da değendirin olur mu
  • Canlı fallarda yorumunuzu yaptıktan sonra kullanıcıya artık falı bitirmeniz gerektiğini söylemeli ve kapanış cümlelerinizle birlikte falı bitirebilirsiniz. Canlı falın süresini sizin karşıdaki kullanıcıyla olan diyaloğunuza bağlı olur.
  • Merhabalar ben Karanfil hanım,
    Yorumcuyum. Canlı fal bdendeki Telwe Teller de açık değil. Yerini tam bulamıyorum neden acaba. Çok teşekkürler şimdiden. sevgiler.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .