Canlı Falda Süre Sıkıntısı

Canlı falda standart bakım süremiz 30 dakika olmasına rağmen bazı danışanlarımız bu süreyi uzatmaya çalışıyor. 30 dakika dolduğu an fal kapansa veya kredisi varsa her 1 dakika için 5 kredi gibi ücretler olsa çok iyi olur. Gerçekten bazen canlı faldan çıkamadığım kişiler oluyor bir çok falcı arkadaşımda bu durumdan dolayı üzgün. Böyle bir düzenlemenin çok iyi olacağını düşünmekteyim. Çok teşekkürler şimdiden.
«1

Yorumlar

• Malesef bu sebeple canlı fal bakmıyorum... Saatlerce tutmak istiyolar ve bahaneleri de başka bir falcı 2 saat konuşmuş ben neden konuşmuyormuşum chat sayfasına çeviriyolar siyaset konuşan dahi oluyo yarım saatten sonra cılkı çıkıyo konunun..
  • Kesinlikle 30 dakika tam olarak yeterli oluyor. Bizi de çok yoruyor bu durum çok haklısınız.
  • Evet gerçekten çok haklısınız. Ben de bu süre sıkıntısından çok muzdaribim ???? İnşallah güzel bir çözüm bulunur kısa zaman içinde.
    Birde Olivia hanımcığım birkaç danışanımdan duydum. Bazı yorumcuların bakım kredileri çok yüksek oluyormuş. 100 krediye bakan veya 80 krediye bakan arkadaşlar varmış. Bunu çok merak ettim bir bilginiz var mı acaba. Ben de en yüksek fal ücreti 70. Seviyeye ve bakılan fal sayısına göre mi yükseltiliyor acaba. Hatta merakımdan desteğe yazdim???? bir bilginiz var mı sizin de diye sormak istedim. Destek cevabı gelirse burada da paylaşırım bilgi amaçlı. En taze paylaşım olduğu için buraya yazmak istedim ????
  • Merhaba Demet hanım :) Siz söyleyince bende baktım daha önce kredi sınırı 70di daha yeni artmış muhtemelen bende üst sınır 100 görünüyor. Fal sayısıyla alakalı olduğunu düşünmüyorum zaten 150 fal sayısını geçince ücreti kendimiz belirliyorduk. Sizde bir sıkıntı var sanırım bende de görünüyor çünkü 100 krediye kadar. Sistem daha doğru cevap verecektir yine de :) Çok iyi yapmışsınız Demet hanım bilgim dahilinde her zaman yardımcı olurum seve seve :)
  • bende baktım şimdi 100 Krediye kadar çıkıyor bakım ücreti:) yeni güncellenmiş galiba
  • Kredi ücretlerimiz 100 krediye kadar yükseltilmiştir.
  • Fal ayarlarına giremiyorum destek masasına ulaşamıyorum ve uygulamada bunlar kesinlikle gerçekleşmiyor çalışmıyor tek sıkıntı yaşayan ben miyim bilmiyorum. Bir de artık lütfen canlı fallara bir süre kısıtlaması getirin inanın dinlemiyorlar ve biz bir yıldız alma korkusu ile 2 saat fal bakmak zorunda kalıyoruz bu hem size zarar hem bizi zarar lütfen bunu göz önünde bulundurun
  • Bende herhangi bir sıkıntı yok Demet hanım sanırım sadece sizde öyle şu an. Kesinlikle canlı falı bundan dolayı reddediyorum zaman zaman
  • Cevap için çok teşekkür ederim Olivia hanımcim❤️ fal ayarlarına kesinlikle giremiyorum. Birde canlı fala süre getirmek hem bize hem sisteme yük getirmez ama sanırım ekip hala daha bunun için bir düzenleme yapmayacak
  • Sayın telve ekibi acaba canlı fallara ne zaman bir kısıtlama getireceksiniz
  • February 2022 düzenlendi
    Gerçekten bir falda iki saat kalmaktan insanlar tekyıldız verir diye korkmaktan çok fazlasıyla yoruldum. Vereceğiniz süre kısıtı her iki taraf için de çok faydalı olacak lütfen bunu gündeminize alın
  • Canlı fallarda fal yorumlama süresi soru cevaba göre size kalmış bir durum.
  • Bakın burada fala başladığım saat gece 03.10Screenshot_20220217-231204_Gallery
    Burada da falın bitiş saati yazıyor çünkü hesabıma para fal bitince geçtiği için buradan bulup atabildim böyle bir çözüm buldum
  • İnşallah bir düzenleme yapılır ve ben 1 saati bile razıyım çünkü 2 saatten fazla falda kalmak tüm her şeyi söylemek ve bir daha o kullanıcıyı uzun zaman görememek demek oluyor. Ben sadece isteğimi belirttim ve bana katılacak olan bir sürü arkadaşım olduğunu biliyorum. Kolay gelsin
  • Yani birde şaşırıyorum 2 saat boyunca sorabilecek ne buluyorlar. İnsanın karşısındakini de düşünmesi gerekiyor emek veriyor sonuçta en fazla 40-50 dakika sonrasında teşekkür etmeliyim gibi. Zaten en fazla 40 dakikada tüm soruları tamamen cevaplamış oluyoruz. Gerçekten size kolaylıklar diliyorum Demet hanım neyse ki daha 2 saat canlı falda olduğum hiç olmadı :D
  • Canlı fal bende çok bakıyorum ama 30 dakika süresi toparlama vs. en fazla 40 dakika ve hepsi çok anlayışlı kibarlar tekrar geliyorlar beş yıldız alıyorum sıkıntı yaratan olmadı hiç demet hanımcım gözünüzü seveyim çok fazla iki saat işiniz olur vs. bunu tellwe yöneticileride söylüyor zaten fal başında sonunda belirtin diye çok şaşırdım 8-|
  • Olivia Hanımcım inanin nerede varsa meraklı olan kişiler hep beni buluyor sanırım :)) inanın sistem uyarı veriyor diyorum sırada fallarım var diyorum ama son olarak son sorum diye diye hep aynı şeyi yaşıyorum.isim oluyor sirada Falım oluyor bazen inanın ne diyeceğim bilemiyorum ama sohbete siyasete bile geçip beni tutmak için her şeyi yapıyorlar.falin başında belirtiyorum ama demekki anlamak istemiyorlar.bundan sonra bende sistem buna izin veriyor demek zorunda kalacağım birde gece geç saatte gelen müşterilerim var. Ve sizi tuttum bile demiyorlar uykum geldi diyen bile var :) bende herkeste böyle bir ben rahatsız oluyorum sandım ama bundan sonra bende hatırlayacağım. Sizden aldığım destek için de her zaman minnettarım ❤️
  • Ahhh gamzeli Hanımcım sormayın hemşerim bana daha hiç anlayisli birisi gelmedi öyle :) ama bundan sonra bende onlar gibi ısrarla hatırlayacağım :) yani tek taraflı memnuniyet olmamalı dimi. Çok teşekkür ediyorum bilgilendirme ve anlayışınız için cansiniz ❤️
  • Ahahahaha kesinlikle demet hanım :D tamam karşı taraf ücret ödüyor ödediğinin karşılığını almak istiyor fakat ücret ödedi diye kimsenin 2 saatini ele geçirmeye hakkı yok. Yani çok değişik olaylar gerçekten umarım bundan sonra sıkıntı yaşamazsınız :-*
  • Hala aynı kişi var ve biz ikinci saatte girmek üzereyiz ben yine kalp kırmamak adına bir şey söyleyemiyorum Ama artık söyleyecek sözlerim tükeniyor ne diyeceğimi bilmiyorum lütfen telve ekibi bir çözüm ????
  • Ben bu sıkıntıyı hep yaşayacağım Olivia hanımcığım :( en iyisi canlı fallarımı kapatmak yoksa başka çarem kalmadı
  • Kesinlikle Demet hanım bu durum sizi bu kadar yoruyorsa canlı falı kapatmak en iyisi olacaktır aynı şekilde düşünüyorum :(
  • Demet Hanım Merhaba,Yeni aklıma geldi buraya girmek ve okuduklarıma inanamadım.Astroloji tabanlı haritaya göre genel açılım bile en fazla 1 saat sürer ve hayatın her dalı vardır. 2 saat tarot danışmanlığı inanılmaz. İlk canlı sohbeti açtığınızda bu işin enerji işi olduğunu ve bir süre sonra bitmesi gerektiğini xaten belli bir süre sonra verimli olmayacağını bunun için 40 dakika belirlediğinizi iletin lütfen.40 dakika sonrada kibarca hoşçakalın diyin ve çıkın...ben hiç açmadım ama kaydı alınıyorsa ve danışan düşük puan vs verirse yönetime her sorusunu yanıtladığınızı ve ilgilendiğinizi belirten bu konuşmayı iletip düzeltmelerini rica edersiniz en kötü...Şu an çok populer tarot okuyucularının ucreti telefonda 150 TL civarı ve 45 dakika sürüyor en fazla.
    Yeniruhlardukkani Hanımcığım Merhabalar. Sorunu biraz önce yine yaşıyordum ve yine ekte atacağım. Enerjim inanılmaz derecede bitti ve sonunda siteyi bırakmak zorunda kalacağım maalesefScreenshot_20220222-030445_Gallery
    Screenshot_20220222-030456_Tellwe Teller
  • 01.17 de başladım 03.00 da bitti. Ve benim gibi olan arkadaşlarım da vardır eminim bunu mutlaka sistemin bir çözüm getirmesi gerekiyor
  • Canlı fal en iyi olduğum fallardan ve karşılıklı çok güzel sonuçlar ve memnuniyet ile ayrıldığım bir fal. Bu memnuniyet devamlı olarak artık tek taraflı olmaya başladı ve ben bu durumdan hiç memnun olamıyorum
    Şuan saat 06.04 ve bu da yeni biten falım :)
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .