Canlı fal puanı

Merhaba. Canlı fal puanlamalarım oylama ortalamasında görünmüyor. Sadece canlı fal var ama oylama yok.
Bunu daha önce sordugumda ayri hesaplandigi soylendi. Fakat soyle bir durum var son 50 canli falimda hic dusuk yildiz yok hala normal falimla esit puan.
Eger ikisi hesaplaniyorsa neden oy oylamamda yok. Yok ayriysa canli fal puanim neden 100 degilde 95 suan.
Falci arkadaşlar sizdede durum aynımı .
Banada anlatin lutfen sistemi..

Yorumlar

• Canlı fal uygulamasını yeniliyoruz. Yeni versiyon sonrası sorun yaşarsanız destek bölümünden ekibimize ulaşabilirsiniz.
  • Merhabalar canlı fal uygulaması yenilerken lütfen bir süre kısıtlaması gelsin bakın sürekli zorla tutuyorlar günde 10 tane canlı fal alırsam 2'şer saatten resmen kaç saat yapıyor ortadan lütfen artık bir süre kısıtlaması gelsin fal baktıran kişiler zaten buraya sorunları için geliyorlar ve sorunları muhabbetleri kesinlikle hiç bitmiyor. Bu konuda benim gibi birçok muzdarip olan kişi var biliyorum zorla 3 saat kalan bile var. Bu hem sisteme hem bize yük getiriyor kullanıcı tüm sorularını sorup aklına gelen her şey hatta geçmişindeki her şeyi sorup sonra bir ay uğramıyor veya muhabbet etmek için geliyor sıradaki fallar bekliyor kapatmak istesek bile onlar kulak asmıyorlar defalarca kapatmam gerektiğini söylesem bile kullanıcılar o kadar inatçı ki bazıları yani kesinlikle kapatma taraftarı olmuyor lütfen bu konuya çözüm getirelim olur mu
  • en son aldıgim canlı falları sistem otomatik olarak iptal etti uygulamayı sildim fakat şimdi uygulama üzerinden giriş yapamıyorum çünkü uygulama store da bulunmuyor acil yardım
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .