Tellwe hakkında genel paylaşımlar

October 2012 düzenlendi kategorisi Genel
Merhaba, sizlerle daha iyi iletişim kurmak için forum sayfamızı yayına aldık. Hayırlı olsun
«1

Yorumlar

• Yorumcuların yorumlara,yorum yazabilmesi MUHTESEM bir fikir olmuş!Tebrikler
  • Merhaba yanlış yere yazıyorsam eğer özürdilerim daha tam olarak içeriği çözemedim. Ben ilk falımdan şimdiye kadar kimlere baktığımı görebiliyorum liste halinde oyle bir şey var mı ?
  • sanırım sadece olumlu ve olumsuz oy verenleri görebiliyoruz
  • Tüm fallarınızın listelendiği ekran yok. İhtiyaç olan yerlerde fallarınızı gösteriyoruz. Yapılan yorumlarda ve baktığınız fallardaki fal yazılarınızı görebilrisiniz.Bir galı açtığınızda daha önce o kişiye birşey yazmışsanız sağ ust tarafta baltığınız fallar diye link bulunur. Konu başlığı da istek ve hata bildirimlerinde daha iyi olabilirdi ama sorun değil...
  • selçuk bey facebookka melek can ceren diye kayıt oldum bana faceden bir yazı geldi ama çözemedim ben orda falcı olarakmı yoksa fal baktıran olarakmı işlem yapacam çözemedim yardım edermisiniz kayıt oldum sözleşmeyide kabul ettim site sayfası açıldı ama yorum iste diyor:((çözemedim anlıyacağınız
  • facebooktan falcı girişi yok. Ordan facebook kullanıcızla fal baktıran üye pozisyonundasınız. Ordan gönderilen fallar tellwe.com girdiğiniz falcı hesabınıza düşer ama aynı anda iki üyeliklede açıksa falcı üyeliğiniz normal kullanıcı gibi görünebilir. Aynı anda hem facebook hemde site falcıgirişini yapmayın.
  • anladım peki facebook açık değil ordan fal gönderenler normal tellweye düşecek değilmi yani ben faceden bana gönderilen falları bu sitede göreceğim değilmi inanın belki saçma soru oldu ama iştende geldim yorgunluktan kafa biraz az basıyo şimdilik::::))

• Evet tüm fallar sitedeki ekranınıza düşecek. Kolay gelsin...
  • Merhaba ben hem fal bakmak hemde baktırmak istiyorum ancak tek uyelık altından yapamadıgım ıcın ( yanıssam duzeltın ?) ıkı uyelık kullanıyorum

falcıların kazandıkları kredılerı kendılerıne fal baktırmak ıcın kullanmaları mumkun mu ?

Ben bu ısı para ıcın yapmıyorum fal bakarken eglenıyorum ama baktırmak da ıstıyorum ? belki boyle bırsey vardır ama bılmedıgım ıcın soruyorum

Yanıt ıcın tesekkurler

• maalesef güzelim yok böyle birşey ama biz falcıalr kendi aramızda fal bkaıyoruz istersen öyle baktırabilrisn:)
  • FACE LINKINI KALDIRMA ISTEĞİNİZ GERCEKDEN IYI BIR FIKIRMIS EN AZINDAN SAYFAMIZDADA YORUMLARIMIZDA CANLANMA OLDU YORUM YAZMAYAN KISILER SORU SORABILMEK ADINA MUHAKAK OYLAMA YAPMAK DURUMUNDA KALIOR VE YORUM YAPMAK DURUMUNDA KALIORLAR gercekden teşekkürler tellve :))))
  • merhaba ben yeni üye oldum ve sorumun cevabını bulamadığım için burdan yazıyorum. "Fallar" bölümüne geldiğimde dünden beri bakabileceğiniz fal bulunmuyor uyarısı var. önceden sanal ya da webcam li falları görüp seçebiliyordum. Dün bir fal bakarken pc nin şarjı bitti kapandı fala yorum gönderemedim. acaba bundan dolayı olmuş olabilir mi ? 
  • falcılar ne zaman kendi ücretlerini kendileri belirleyecek bilgilendiriseniz sevinirim
  • falcılar kendı ucretlerını vıp artı plus oldugu zaman berlılıyebılıyor cnm onun ıcın de en az 150 olumlu oy alman ve olumsuzun dusuk yuzdenın 95 cıvarında olması gerkıor ... redQUEEN cım bır sure sonra tekrar fallar gozukecek herhangı bır sorun yok ılk kayıd oldugumuzda oluyor onaylanıyor ve devam edıyorsunuz bakmaya 50 fal bakdıkdan sonrada senı arıyorlar bılgılerını eksıksız yaz cnm 
  • ya arkadaşlar benim kafam karıştı.şimdi fallara tıklayıp ekranı açtığımda,karşımda 10 15 herneyse ,fincanlar var.ben web camlı birine tıklıyorum çıkıyor.bakıyorum isim farklı aynı fincan.daha önce bakmıştım diyorum.tepki gösteriyorlar.şimdi benim anlamadığım şu: fallara tıklarken karşıma çıkan fincanlar bana ait değilmi.yani benim odama yollanmış sayılmıyormu.o halde benim yorumlamam gerekmiyormu.
  • size ozel gonderılmıs falla vardır bırde havuzdakı fallar vardır ıkı tarafıda yorumlayabılırsınız ama havuzdakı fallar sıze ozel deıldrı genel olarak tum falcılara acıkdır baslıkda yazar sıze ozel gonderılen falar en ustte olur eger o yazının altında fal bulunmuyorsa sız havuzdakı falları secıyor bakıyorsunuz demekdır cnm onlarıda yorumlayabılırsın tabıkı 
  • yeni üyeyim selamlar, bir kac faldan sonra artik yorum yazamiyorum. ne kadar süre sonra tekrar aktif olarak fallara bakabilirim ?
  • Merhabalar, yaptığınız 5 fal yorumu sistemde kontrol edilir ve uygun bulunursa aktif falcı konumuna geçebilirsiniz.
  • FarkliDesenler  buraya değilde bize ulaşına yazsaydın sorunun daha çabuk çözülürdü. falcını aktif ettik. İyi tellweler...
  • Merhaba.Henüz tarot ve diğerleirni seçmediğim halde bazen tarot ve diğer fallar çıkıyor bende yorum bekleyen vip fallar olarak.Nedir bu acaba?Elbette bakmıyorum onlara.Nasıl olıuyor bu acaba ve neden işaretlemdiğim halde merak ettim.Size sorma gereği duydum.
  • Size özel fallarda mı çıkıyor yoksa VIP bekleyen fallarda mı?
  • Size gönderilen fallar şeklinde görünmüştü 2 defa filan olmuştu.şimdi olmuıyor ama olmuştu ben de kaptmıştım onları.Bir de neden hala (+Vip)olamadım ben?Ve de havuzdaki fallar niye ücretsiz görünüyor?
  • Promosyon fallarla ilgili yaşanan  bu kadar gelişmeyi kaçırmış olmanız garip. Forumda yeteri kadar yazı var. başlıklardan takip edebilirsiniz.   
    Vıp konusunu  Bize ulaşın'a yazacaksınız.
  • Şİmdi gördüm.Ama keşke promosyon fallarda ücreti kaldırmasaydınız.Zaten bu ay doğru düzgün bişey kazanmadım.Pahalı gelince herkes vip fal göndermiyo.Onlardan baktığımızın karşılığı olarak az da olsa bir miktar para kazanıyorduk..Pekş bunun sebebi nedir?
  • January 2012 düzenlendi
    Bu arada çok özür diliyorum bakmadan konuşmuş oldum.Evet şimdi baktım ve bu kural için henüz uygun pozisyona gelmediğimi gördüm.Teşekkür ederim ilginize.Görüşmek üzere..
  • Ben vip+ özelliklerine uygunum ama bize ulaşın kısmını göremedim.Tam olarak nereden bakacağım bulacağım.Göremiyorum bulamıyorum bir türlü.Yardımcı olursanız sevinirim..
    .
  • Hay Allah ya sayfada girişte soldaymış.Ne dikkatsizlik..Kusurabakmayın buldum..
  • SLM BEN YENI UYE OLDUM NASIL OLCAK BILMIYORUM
  • Fallar sayfasını Rus mafyası mı ele geçirdi?Her yerinde rusça yazıyor :D
  • :) arada yabancılar gelip sistemimizi deniyorlar.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .