falcının falı iade etmesi

Bazı fallar yorumlandıktan sonra iade edilebiliyorken bazıları iade olmuyor.Bunun haksızlık olduğunu düşünüyorum.Yanlış profil bilgileri verip, daha sonra yaptığımız yorumlar için uydurma diye yorum alıyoruz.Neden istediğimiz falları iade edemiyoruz.Sınırlama getirilerek tüm baktığımız falları iade edebilme hakkımız olmalı.Bununla ilgili düzenleme istiyorum.

Yorumlar

 • Fal iadesi alabilmek için her fala beğenmiyorum diyen kişiler yüzünden sınır getirmek zorundayız. Kuralımız herkesi kapsıyor ama maalesef sadece çok küçük bir kesimi engellemek için maksimum 2 iade sınıır getirdik. Bir başka çözüm olarak fal bakımından 20 gün sonra iadeyi açmayı düşündük ama bu da çok mantıklı gelmediğinde devreye almadık. Önerileriniz varsa değerlendirmek isteriz. Ancak her falda iade isteyen insanlar hep olacak. 10 hak verseniz 11. falıda iade ettirmeye çalışan ve bunu yapıncada oh ne bir fal parasınıa 10 fal baktırdım hiç para kaptırmadım diyen kişiler olacak.
 • haklısınız ama bir düzenleme olmalı onlarca 5 oyunuz olsa bile 1 düşük oy alınca insanlar çekiniyor.
 • Bazıları bunun bir fal olduğunu ve sadece çıkanları yada hislerimizi yorumladığımızı unutuyor. Resmen gelecekten haberler istiyor. Dünyanın sonu ne zaman gelecek tadında sorular sorup düşük oy veriyorlar. Ben boş zamanlarımda promosyon fallara da bakıyorum fakat onların düşük puanda iadesi de yok boşu boşuna oyum düşüyor. Üstelik şimdi falcılara da iade sınırı getirmeyi düşünüyorsunuz. Dünyanın en iyi falcısı da olsa bazılarını tatmin edemez. Zaten kötü şeyler çıktıysa direk kötü puan veriyorlar. Eğer falcının iadesine sınır getirirseniz burda kimsenin yüksek oranı kalmaz o zaman da gelip fal baktırmazlar diye düşünüyorum
 • Son 50 falda 5 iade sınırı getirdik. Sorunlu bir falcının her şeyi iade etmesi ve sorunsuz gibi görünmesini istemiyoruz. Burda sadece falcılar yazdığı için hep falcılar haklı gibi yazıyorsunuz. Kullanıcıları da düşünmemiz gerekiyor.
 • Merhabalar şimdi buradan bilgi sahibi oldum hasbel kader 50 fala 5 iade hakkı getirildiği konusunu bence çok yanlış bir uygulama olmuş , ayrıca böylebir karar alındı neden bünyenizde emek verip size para kazandıran falcılarınız olarak direk mesaj ile bizleri bilgilendirme yoluna gitmediniz? bu durum bence etik olmamış kusura bakmayın burada gerçekten çok art niyetli kişiler var puan düşürmek için kasti tavırlar içinde olan biz bunları iade etmemiz en doğal hakkımız bizler emek verip fallarına bakıyoruz beğenmezlerse amenna sonuçta paralarını iadesi en doğal hak. benim puanımı düşürdükten sonra benim motivasyonumu düşürdükten sonra söylermisiniz ne kıymeti kalıyor yaptığımız işin. madem bu tarz kişileri ayıklayamıyorsunuz o zaman 50 fal sınırlaması koymayın. burada sonra sizin temel taşınız olan falcı sayınız düşer. ayrıca tekrar söylüyorum bilgilendirme mesajı yollamadınız mağdur ettiniz resmen.
 • Haksız bir ithamda bulunmuşsunuz. İade koşullarını güncelleme konusunu aylarca tartıştık. Kendi başımıza karar vermedik, katılan falcıların fikirlerini aldık, duyurusunuda yaptık. Eskisinden daha fazla hakka sahipsiniz artık. Falcılar tüm falları iade edemezler. Kötü bir falcı her falı iade ettiğinde sorunlu olduğunu nasıl anlayacak kullanıcı? Sadece falcılar haklıdır gibi kural koyamayız. Yeni fallar bakıp, 50/5 barajını geçtiğinizde o falı iade edebilirsiniz.
 • Kusura bakmayın haksız bir ithamda bulunmadım sizler Resme çok yanlış bakıyorsunuz kötü bir falcının sorunlu olduğu her halukarda anlaşılır insanların almış olduğu genelde yorumlar var duvarlarında fal baktırmaya gelen öncelikle oradaki yorumlara istinaden geliyor. benim kanaatim siz çok yanlış bir uygulama yaptınız ben hiç etik bulmadım hevesle başladığım yeri bu tutum ve tavrınız yüzündende resmen soğudum.
 • Aylarca tartıştık diyorsunuz arkadaşım burada bir ticaret yapılıyor bizlerde bu çatının altında isek bizleri bir özel mesajla konu hakkında bilgilendirme yapabilirdiniz. ayrıca hangi devirdeyiz madem bir karar alınacak bunun en Adil olanı Oylama anket tarzı bişey olmasıydı. Tek taraflı verilen karar hiç bir zaman adilane değildir. bizlerin tartışmaya katılıp katılmaması önemli değil her kafadan ses çıkıyor. OYLAMA USULU OLMASI EN KIYTIRIK FORMLARDA BİLE OYLAMA YAPILIR. DAHADA BİRŞEY DİYEMİYECEĞİM SİZLERE EN AMATÖRÜN BİLE EMEĞİNE YAZIK.
 • Sadece falcıların açısından düşünüyorsunuz. Falcıların her zaman haklı kabul edemeyiz. Buradası sadece falcılara ait bir forum, tek taraflı bir oylama yapılamaz. Manasız yere bizi suçluyorsunuz. Son 50 falda 5 iade hakkınız var. İyi bir falcı için bu kadarı yeterlidir.
 • Request unsuccessful: Forbidden
  close bu komedi nedir bunu da mı karara bağlayıp aldınız. geçmişte bakılan fallar tebrikler size. bilmem diğer falcı arkadaşlarım farkındamı çok güzel süzüyorsunuz, tarıyorsunuz iadeciler, çekemeyenler direk tek yıldızı yapıştıranlar çoğalıyor. tebrikler sizlere
 • July 2016 düzenlendi
  Manasız yere bizi suçlamaya devam ediyorsunuz. Düşük yıldız almanızın sorumlusu biz değiliz. İade edememenizin de sorumlusu biz değiliz. 50 falda 5 iade hakkınız var. Bu makul bir oran. Her istediğiniz falı iade edemezsiniz. Daha fazla fal bakıp o istemediğiniz falı da iade edebilirsiniz.
Bu tartışma kapatıldı.