Promosyon Tek Kart Tarot

September 2016 düzenlendi kategorisi Fallar
Yeni katılan falcılarımızdan bazıları Kahve falı yorumlaması bilmiyor ve Tarot falı bakarak aday falcılık statusunu geçmek istiyorlardı. Hem falcılarımızı hemde promosyon olarak Tarot baktırmak isteyen kullanıcılarımızı düşünerek. Promosyonlara birde Tek kart Tarot falını ekledik. Şu an için sadece Android kullanıcı uygulamamızdan Tek kart tarot gönderilebiliyor. Duruma göre diğer platformlarada ekleyebiliriz.

Yorumlar

 • Promosyon Tek Kart Tarot falına önce çıkan kartın anlamı ardından sizin ekleyeceklerinizi katarak bakmanızı öneririz.
 • Cok guzel
 • promosyonlar da soru sorulmuyor..tek kartı neye istinaden yorumlayacaklar? misal ben tek kart gönderdim...degnek sekizlisi geldi.....( düz).? aday falcilardan yorum alabilirmiyim..
  kimse yanlıs anlamasın 24 yîllik tecrübemle,yapılacak yorumu cevabî merak ediyorum...cevaptan sonra fikrimi beyan edecegim...( bizler bu sitede emek veren kisiler olarak,sitemizin daha iyi hizmet verebilmesi adına zaman zaman kendi icimizde de müteâlalarda bulunmalıyız kanısındayım,bu iletim tamamen iyi niyetli bir sekilde algıyı açmak adınadır)
 • Soru almayışımınızın nedeni falcıları gereksiz meşgül edilmesini önlemek. Soru alsak tek kartta bütün hayatını soracak çok kişi çıkacaktır. Promosyonları sadece adaylar değil kendini tanıtmak isteyen diğer falcılarda bakabilir. Soru yerine belki aşk, iş, sağlık gibi şıklarından seçme yapılabilir. Bir dönem yapmıştık ama kullanıcılar pek rağbet etmemişti.
 • Merhaba,
  Ben bazen içimden geliyor bakmak istiyorum ama soru olmadığı için havada kalıyor.Tek soru kısıtlaması olsun o uyarıyla birlikte gönderebilsinler.Bu konuda ben sayın Azizeninsesi'ne katılıyorum.
  Bu arada çok mecbur kalsaydım değnek sekizlisini beklenen haberin gelişi ,iyi bir dönemin gelişi,istenilen bir olaya ulaşmanın yaklaştığı gibi o an içimden hangisi geçiyor ise bu ve benzeri cümlelerle yorumlardım.
  Ama hala havada ve hala yetersiz tabi.. çok mecbursam diyorum :))
 • Soru alamayız. Tecrübeyle sabit neler olacağını gayet iyi biliyoruz. Düşük oy alırım diye bakmıyorsanız, kullanıcı sormadığı sorunun cevabını alamadığı düşünmeyecektir.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .