Kullanıcı iade hakkı dolduğu için iade yapılmıyor

Kullanıcıya iade hakkı dolduysa yıldız vermesini kapatmak doğru olur. Başka falcıya yıldız hakkınıda kapatmak daha doğru olur. Bu sınırlamayıda getirseniz iyi olur. İade hakkınız doldu oylama yapamazsınız uyarısı ile oylama kısıtlamasıda getirin

Yorumlar

• Iade yapacam yapamıyorum. Kullanıcıya yapılan iade dolduysa yıldızda vermesin başka falcıya buna bir ayarlama getirilmeli.
  • Katılıyorum, daha detaylı bir denetleme olmalı.
    O kadar uzun ayrıntılı ve sorularına cevap verdiğim kişi 1 yıldız verip üstüne de sakız falı gibi çok kısa başkalarını kandırma dolandırıcı yazmış şok oldum hakkı da dolmuş iade edemiyorum çok haksız bir yorumdu.. üzüldüm...
  • April 2023 düzenlendi
    İade hakkı dolan kullanıcıların oy vermesini kapatamayız maalesef her kullanıcının oy ve yorum yapma hakkı vardır. Fakat kötü söz veya hakaret içeren yorumlar yapılıyorsa bunu destek kısmına ekran görüntüsü ile iletirseniz destek gerekeni yapacaktır.
  • Bu bir saat fal baktıran begenip bir veren emek hırsızlarını napıcaz iade hakkıda dolu oluyor artı begenmeyen ılk yırmı dakıkada cıkar cok madur olunuyor keske ıade hakkı sınırsız olsa
  • Gerçekten artık çok sıkılmaya başladım uzun ve detaylı bir fal bakıyorum sorduğu soruya cevap ta veriyorum tatmin olmadım diyip bir yıldız veriyor ve profiline baktığım zamanda her falciya aynısını yapıyor biz deneme tahtası değiliz böyle kişiler yüzünden de fal baktirmaya kimse gelmek istemiyor iade hakları dahil yok bu durum can sıkmaya başladı iyicene...
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .