Tellwe Cafe

13»

Yorumlar

• TellweCafe yi facebooktan direkt girilir ve fal gönderilir olarak düzenliyoruz. Cafe de duran online falcılar ve facebook u aktif kulanan kişiler için faydalı olacağını düşünüyoruz. Kontrol sorunları da getirecek bu tabi. Falcılardan önemli ricamız tartışmaya girmeyin. Bildiğiniz gibi yazılanlar çok uzun ve hepsini tek tek değerlendirip jüri olacak durumumuz olmadığı için ve herkes kendince haklı olduğu için işin içinden çıkamıyoruz. Tartışmaya giren herkesi haklı yada haksız mekanbdan çıkarmak zorunda kalıyoruz. Bu kötü ihtimalleri unutalım ve Cafenin nasıl bizi daha iyi tanıtacağına konsantre olalım istiyoruz. Hayırlı bol kazançlar.
  • June 2013 düzenlendi
    ...........
  • Merhaba tellwe cafeye telefondan androit uygulamasiyla giremiyormuyuz ben pc fazla kullanmiyorum telefondanda baglanamiyorum
  • öncelikle iyi akşamlar tellwe kafenin geçmişinde daha önce müzik dinleme imkanı var imiş fakat şimdi yok galiba ve eğer var ise nasıl dinleneceğine dair fikir verirmisiniz. :)]
  • Üstte bir oynatıcı vardı. Youtube formatını değiştirdiği için çalışmıyor artık. Öncelikli işler nedeniyle şu an onunla ilgilenemiyoruz.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .