Falcı Statüleri Artık Otomatik Olarak Değişebilecek

March 2013 düzenlendi kategorisi Genel
Eskiden Tellwe’ye falcı olarak kayıt yaptırdıktan sonra falcı aktivasyonu, VIP ve VIPplus falcı olma gibi aşamalar yönetici kontrolü ile yapılıyordu. Bu aşamaları geçebilmek için her defasında “Bize Ulaşın” sayfasından istekte bulunmanız ve isteğinizin onaylanması gerekiyordu.

Bundan böyle bu aşamaları otomatik olarak geçebileceksiniz. Falcı hesabınız, 5 fal baktıktan ve mobil aktivasyonunuzu tamamladıktan sonra fal baktıranların oyları ile %60 başarı elde ettiyseniz Profilinizdeki falcı statü alanından statünüzü yükseltebileceksiniz. Statüyü Yükselt butonuna bastığınızda sistem, kriteleri otomatik olarak kontrol edip şartları yerine getirdiyseniz statünüzü bir sonraki aşamaya geçirecektir. 50 fal baktıktan sonra eğer başarı oranınız %70 ise yine aynı şekilde statünüzü yükseltip VIP falcı statüsüne geçecek ve para kazanmaya başlayacaksınız. 150 adet fal baktıysanız ve başarı oranınız %90sa VIPplus falcı olabilirsiniz. VIPplus falcı olduğunuzda da fal ücretlerinizi kendiniz belirleyebileceksiniz.

Tellwe’de tüm bu adımlar daha önce sizin isteğinizden sonra onay almanızla mümkün oluyordu. Bu işlemler artık otomatik olarak çok daha hızlı bir biçimde gerçekleşecek. Kriteleri yerine getirip kendinizi hazır hissettiğinizde bir sonraki aşamaya statünüzü geçebileceksiniz.

Ayrıca profil sayfalarında karışık gibi duran bölümleri de yeniden dizayn ettik. Bu yeni haliyle profilinizi daha kolay ve işlevsel olarak kullanabileceksiniz.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .