Falların geç yorumlanması

November 2015 düzenlendi kategorisi Genel
Falların geç yorumlanması ile ilgili şikayetler giderek artmaya başladı. Kullanıcılarımızdan çok fazla şikayet almaya başladık. Çeşitli yaptırımlar ve falların hızlı yorumlanması için çeşitli çalışmalar planladık.
Sizlerle paylaşabileceğimiz başlıklar aşağıda. Lütfen sizde fikirlerinizi paylaşın.

1 - Falcı mobil uygulamaları - Iphone ve Android için uygulamalar hazırladık. Başlangıç versiyonda temel fal yorumları yapılabiliyor. Süreklide geliştirmeye devam ediyoruz. Bir süre sonra siteden daha pratik ve fonksiyonlu bir hale getirmeyi planlıyoruz.
2 - Fal bakım saatleri panosu - Fal bakım saatlerinizi kullanıcılarında görebileceği bir pano hazırlıyoruz. Önümüzdeki hafta içi yayında olacak.
3 - Fal bakım süresi - Fal bakım sürenizi kullanıcılara göstermeyi planlıyoruz.
4 - Nöbetci fal bekletme yaptırımları ve cezaları konusunda geliştirmeler planlıyoruz.

Yorumlar

  • Fal bakım saatleri uygulaması yayında. Şu an sadece site kullanıcıları görebiliyor. Uygulamalarada bir süre sonra eklenmi olacak.
  • Falların geç yorumlanmasını önlemek için nöbetci olmaya bekleyen fallarını bitirme şartı koyduk. Yorum yapmanızı bekleyen falınız varsa nöbetci olamayacaksınız.
  • Bence iyi olmuş,ilk önce gelen falları bekletmemek lazım,fal yoksa nöbetçi olunması HAKKANİYETÇE..
  • Fal bakım saatleri konusunda benim fikrim oraya saatleri belirttik olduki bir işimiz çıktı giremedik dediğimiz saatte ozaman ne olacak?
  • Çalışma saatlerinizde aksama olacaksa duvara not yazabilirsiniz.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .