Falın geri alınması

Merhaba.Bekleyen fallar kısmında bir falı yorumlamaya başlayınca,gönderen kişi bunu tekrar çekebiliyor mu?Çünkü iki kez bekleyen fallar kısmından falı açıp yorumladım,gönderdim ama uyarı geldi,bu fal size gönderilmemiştir diye.Emek harcayıp o kadar yorum yapıp gönderdikten sonra bu uyarıyı almak kötü oluyor.Bu neden oluyor bilgilendirirseniz sevinirim.Bize ulaşın kısmından sormadım çünkü oradan da yazdığım şeyler gönderildi bilgisi almama rağmen cevapsız kalıyor.Şimdiden teşekkürler.

Yorumlar

  • Merhaba tekrardan.Bu durumun neden kaynaklandığını anlatabilir misiniz?Çünkü toplamda 4 veya 5 defa bekleyen fallar ve ücretli (havuz) fallar kısmından yorumlayıp gönderdiğim fallar,size yollanmamış bu fal diye boşa gitti.Sebebini öğrenirsem ona göre hareket edebilirim.Teşekkürler.
  • Fal yorumlanmaya başlanınca 20 dk süre ile dokunulamaz hale gelir. Ne kullanıcı nede başka bir falcı (havuza atılmışsa) falı alamaz. Bu sitemizde ve uygulamalarda çok detaylı olarak kontrol edilen bir özellik. Zaman zaman dediğiniz şikayetler olabiliyor. Güncellemeler sırasından bazı öngöremediğimiz hatalar yapabiliriz o nedenle bu koruma kalkabilir. Bu tür bir durumla karşılaştığınızda fal numarasını destek alanından bize ulaştırın. Fal numarasını aldıktan sonra ekibimiz falın hangi ortamdan gönderildiğine ve nereden yorumlandığına bakıp o alanları inceleyecektir.
  • az önce sistemde iken fal ekranıma düştü yorumlamayı bitirdim yollrken bu fal başkası tarafından bakılıyor diye msj geldi ve kredisi hesabımdan çekildi bunu çok kez yaşadım ne dir bu açıklarmısınız
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .