Falların geç yorumlanması

Falların geç yorumlanması ile ilgili aldığımız şikayetler artmaya başladı. Bu durumu önlemek için bazı önlemler ve düzenlemeleri devreye alacağız.

İlk olarak falların sırasına göre yorumlanmasını zorunlu hale getireceğiz.
Tarih sırasına göre falları yorumlayacak veya iade edilecek. Aradan bir falı seçip yorumlama yapılamayacak.

Yorumlar

 • Merhabalar.Daha önceden günlük fal limitimizle alakalı sıkıntımı ,yönetime bildirmiştim ama mobilden ulaşan falların önüne geçemediğinizi,fakat bu konuda gerekeni yapacağınızı belirtmiştiniz.Kendi adıma hergün,her dakika yorum yapamayabiliyorum.Günlük fal alımında 1 seçeneğini işaretlememe rağmen 4 fala kadar gelebiliyor.Bu kez yorumlar gecikince; biz de kullanıcılara karşı mahçup olabiliyoruz.Sürekli hesabı dondurup açmak da, kolay gelmiyor açıkcası.Bu konuda günlük fal limiti kısmına 0 seçeneği konulabilirse;ya da tamamen alımı kapatma şansımız olabilirse;çok memnun olucam.Bizler de bu sayede yorumları vaktinde yapabiliriz.
 • Hatırlatma için teşekkürler. İş planında yer alıyordu. Bu düzenlemelerle öncelik verebiliriz.
 • Falları tarih sırasına göre yorumlama zorunluluğu getiren bir çalışma başlattık. Size gele falların hepsini yine görmeye devam edeceksiniz ancak en son gönderilenden başlayarak yorumlama zorunluluğunuz olacak.

  Kullanıcılardab sıraya uymadan fal bakılıyor şikayeti aldığımız için ayrıca istenilen fala bakılabilmesi nedeniyle çokca bekletilen fallar olduğundan böyle bir zorunluluk getirdik.

  Birkaç güne yayına almayı planlıyoruz.
 • December 2016 düzenlendi
  Sadece müşteri odaklı bakmayın lütfen yarım saat falını bekletmeyen kişiler var..biz falcıysak aynı zamanda insanız yani bi işimiz oluyo bırakabiliyoruz 1 saat bekliyende var hemen falını çekende..Bu konuda başka bir fa sitesi şöyle yapıyor... fal alıp sistemi kapatıyor falcı 4 5 fal sırayla yorumluyor..sonra tekrar giriyor müsait olduğunda fallarını alıp çıkıyor...4 saat ila 10 saat yorumlama süresi var..bence inceleyin derim onların sistemini kendime fal bakamadığım için özellikle kahve oraya gönderiyordum..sistemleri çok güzel.Üyelerine aldıkları krediye göre standart üye bronz üye gümüş üye diye statü koyuyorlar her ay standart üyenin iade hakkı yok bronzun 1 gümüşün 2 altın üyenin 3 iade hakkı..Tellwede de falcı haklarının gözetilmesi gerekiyor..hem müşteri hem bizler adına..Şimdiden teşekkürler:)))
 • @magiceyes, yeni yaptığımız sayfa geliştirmesi ile neyi yapamadığınızı, ihtiyaçlarınızı yazın yardımcı olalım. İstediğiniz 4-5 fal alıp sonra yorumlayıp tekrar gelmekse fal ayarlarından fal alımlarınızı açıp 4-5 fal alıp sonra kapatıp o falları sırasıyla yorumlayıp sonra tekrar fal alımını açabilirsiniz. Ancak hiçbir kullanıcı 4-10 saat arası beklemek istemez. Bu yapılanlar falların hızlı yorumlanması için yapılıyor. İsteklerinizi ve nelerde zorlandıklarınızı yazarsanız bunları gerçekleştiririz veya yapabilmenizin yöntemleri varsa tarif ederiz.
  1. sıradaki falların dışındaki fallara Mesaj yazma istendi. Makul bir istekti ekibimiz gerekli düzenlemeyi yaptı. Şu an diğer fallara mesaj yazabilme şansınız bulunuyor.
  Sırada 1. sıradaki falın dışındakileri iade edebilmeyide yapacağız.
  Başka istekleriniz ve yorumlarınız varsa lütfen iletin.
 • teşekkürler:)
 • Merhaba;
  Fal bekleme süreleri ile ilgili değişiklik yapılmasını diğer falcı arkadaşlarımda ifade etmiş.
  Burada benim eklemek istediğim diğer konu bir firmanın bir iç müşterisi birde dış müşterisi vardır.
  Sitedeki Fal baktıran müşterilerimiz dış müşteridir.
  Biz falcılar ise iç müşteri olarak burada bulunuyoruz.
  Öncelikle bazı durumlar iç müşteriye göre adapte edilmeli ki bizde kendi müşterilerimizi memnun etmeyi başarabilelim. Gün içi limit falı belirliyoruz.
  Fakat bir anda 29 tane fal geldiğinde her fal 20 dakika süre verilerek bakılıyorsa sıradakiler tabiki beklemek durumda kalacaktır.
  Konuyla ilgili desteklerinizi rica ederim.
  Saygılarımla.
 • Limitlerinizi bakabileceğiniz kadar düşük ayarlayabilirsiniz. Günlük 1 limit bile verebilirsiniz. Limitler doğru çalışmıyor diyorsanız limitinizden fazla fal geldiği zaman iletin incleyelim.
 • Ben her zaman 1 seçeneğini işaretlememe rağmen , 4 fala kadar gelebiliyor.Evet limitler doğru çalışmıyor.Daha önce de bu konuda sorun yaşadığımı belirtmiştim ama herhangi bir düzenleme yapılamadı.Sonra danışanlar bize tepki gösteriyorlar,falları zamanında yorumlamıyorsunuz diye.Bir düzenleme getirilse,biz yorumcular da ona göre günlük alım yaparız,danışanlar da beklemek zorunda kalmaz.Ve bazen, günlerce yorum yapamayacağımız dönemler için de ,0 alım seçeneği konulabilirse çok daha iyi olur.
 • Fal limitini düşük tutmalıyız tamam da fal atan kişilerde 1 saat durmuyor ki hemen bakım yoksa falı çekiyor bence falcı değiştir falı iptal et seçeneği sınırlandırılmalı şöyle 3 saat süreden sonra falcı değiştirsin yada iptal etsin gibi...
 • Bence falcı değiştirme süresinin alt limiti 1 saat olabilir. Yani kullanıcılar Falı İptal Et'e bastığında "Falı iptal edebilmeniz için kalan süre 00.44 dk" gibi bir şey yazabilir. 1 saat sonra geri çekebilmeleri güzel olabilir. Çünkü gerçekten kimisi oyun oynar gibi iptal ediyor. Bir iptal ediyor, sonra yarım saat sonra yine yolluyor sonra yine iptal ediyor gibi..
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .