Bekleyen, Bakılan Fallar sayfası

August 2017 düzenlendi kategorisi Fallar
Bildiğiniz gibi Bekleyen ve Bakılan Fallar Sayfasında düzenleme ve geliştirme yaptık, yapıyoruz.
Bekleyen falları tarih sırasına göre dizip sıraya göre bakma zorunluluğu getirdik.
İlk sıradaki falın uygun olmama ihtimali üzerine 2. fala da bakabilme imkanı verdik. Geliştirmeye de devam edeceğiz.

Bu başlıkta isteklerinizi alıp, yapılacakları sizlere sunup tartışmak istiyoruz.
İlgili maddeler.
- Fal ID ile arama var. Kullanıcı adı ile arama eklemek.
- Kullanıcıların profil bilgileri (burç, doğum tarihi, yaş) görmek.
- Kullanıcılara oy vermek
- Falın resimleri ve kartları gibi detayları görmek
- Sesli falları dinlemek

Yorumlar

 • Merhabalar bakılan fallarda mutlaka olması gerekenlerle ilgili şahsi fikirlerim;
  -Fal ID ile arama zorluk çıkarabilir ama kullanıcı adıyla arama çok daha kolay olabilecektir yorumcular için.
  -Mutlaka kullanıcı profil bilgilerini de görmemiz gerekmekte.Çünkü; ek kart çekme gereksinimi olabiliyor danışanlar soru sorduğunda ve bu bilgiler gerekli.
  -Kullanıcılara bazen oy verme unutulabiliyor ,o yüzden geriye dönük oy hakkımız olmalı.
  -Bakılan falların resim ve kartlarını daha sonra da görebilme şansımız olmalı,fala tekrar bakmamızı gerektirebilecek danışan soruları için. Teşekkürler..


 • Merhaba,
  -Falı ID ile aramak yerine kullanıcı adı ile arama taraftarıyım ben de.
  -Kullanıcıların profil bilgilerini görmemizde fayda var çünkü hem ek kartlar hem de bazı fallar için kullanıcı bilgileri şart.
  -Ve en önemlisi sesli fal, ben fallarımı sesli bakıyorum ve geriye dönüp dinleme imkanım yok artık. örneğin falımı sesli yorumladım gönderdim; iki kullanıcı bana üst üste "falınız yarıda kesildi" yazmış. nerede kesildi? ne zaman kesildi? tam olarak neyi söylerken kesildi? hiçbirine dönüp bakamıyorum. Bence bu düzeltilmeli. Ben şahsen bu konuda çok zorluk çekiyorum kaç gündür.

  Kısacası eski halini çok özlüyorum Tellwe'nin, bu yenilikten sonra adapte olamadım eskisi gibi çalışamaz oldum üzülüyorum gerçekten :(
 • December 2016 düzenlendi
  Kullanıcı adı ile arama
  Sesli falların dinlenebilmesi
  Fal fotoğraflarının görünmesi
  ekledi.
 • + Kullanıcıların profil bilgileri (burç, doğum tarihi, yaş)
  + Kullanıcılara oy vermek
  eklendi.
 • arkadaşlar olumsuz danışanlara herkes lütfen oy versin. ben elimden geldiğince oy veriyorum ama hep zıt giden soruları sorup sorup sonradan düşük puan veren bir çok danışan var haksız yere mutlaka oy kullanın.
 • Bakılan fallar tablosunda kullanıcıların ismine ve resmine tıklarsanız oy verme alanı açılacaktır. Oradan oy verebilirsiniz.
 • Merhabalar bir de falları gönderen kullanıcılar özellikle kahve falında sadece resimleri gönderip gönder tuşuna basıyorlar ne isim var ne de soru.Rumuz ve Doğum tarihi bilgisi olmasının dışında tekrar kullanıcılara isim soru belirtmesini rica etme durumu ortaya çıkıyor. Fal göndermeden mutlaka soru yazmasını sağlayan bir zorunluluk gelse çok iyi olurdu. Teşekkürler
 • Bazı kullanıcılar ne yazacaklarını bilmedikleri için boş bırakıyorlar. Bu durumu iki şekilde telafi edebilirsiniz. Baktığınız fallarda mesaj alanı var oraya muhakkak sorunuzu yazın notu koyabilirsiniz. Fala başlamdan mesaj atarak varsa sorunu isterseniz.
 • July 2017 düzenlendi
  Gelen falları göremiyorum, ben yeni puls falcıyım. iki gündür fal sayfasında önceki haftanın falları var. yeni falları nasıl göre bilirim bana bildirim gelmiyor bakılan fallar tekrar ekranda yeni falları sayfamda göremiyorum. bakılan fallar tekrar listede ikinciye geçemiyoruz. neden yeni fal göndermiyorsunuz
 • Gelen falları göremiyorum, ben yeni falcıyım iki gündür fal sayfasında önceki haftaların falları var yeni fallari göremiyorum. bakılan fallar tekrar tekrar ekranda. yeni fala geçemiyorum. yeni fal
  göndermiyormusunuz.
 • Güncellemeler nedeniyle birkaç fal takılı kalmıştı. Ekibimiz halletti. Bu tür mesajlarınızı destek ekibine yazarsanız daha hızlı çözüm üretebiliriz.
 • merhabalar benim bir sorum var fal sayfasında bakılan fallar neden kaldırılmıyor girdiğim günlerde en az bir iki kere bakılmış fallarla karşılaşıyorum. bakıp gönderdiğim fal yorumlanmıştır diye geri dönüyor. neden bu yorumlanan fallar kaldırılmıyor.
 • Kalkıyor tabi, böyle durumlarda önce ekranınızı yenileyip sorun devam ediyorsa fal numarası ile destek bölümüne yazın ekibimiz kontrol etsin.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .