PROMOSYON FALLARDA PUAN

kategorisi Fallar
merhabalar promosyon fallarda puanlama sistemi gelmiş ancak kullanıcının biz falcılar mesaj atmadan soru sormasına izin verilmemiş e haliyle sorusuz boşboş bir fincana bakıp ne gördüysek yazıyoruz ve ücretsiz olan fal için çok kötüydü çok kısaydı gibi değerlendirmeler geliyor
puan sistemi kaldırılmayacaksa onlar gönderirken sorularını yazabilsinler sorularını yazmalarına izin vermiyorsanız promosyon fal da puan sistemi kaldırılsın lütfen ,
bir de fal aynı fal sonuçta iade hakkı denen bir hak tanınmış falcılara ancak promosyon falda yorumlamaya giren falı iade edemiyoruz bu da bize şu demek hem ücret almıyosun hem puanın düşüyor ne diye bakıp yorulasınki ama bunun da ordakilere haksızlık olduğunu düşünüyorum hem de telwe sisteminin ilerlemesi için gerçek falcılar baksın ama siz falcıyı heryerden kıstırırsanız bu olmaz ,
söylediklerimi dikkate almanızı rica ediyorum.dönüşünüzü bekliyorum

Yorumlar

• July 2017 düzenlendi
    Promosyonlar yeni gelen falcıların otomatik olarak seçilip devam etmesi için yapıldı. Bu sayede gerçek kullanıcı oyları ile otomatik bir değerlendirme yapıp destek ekibinin üzerinden iş yükünü kaldırdık.
    Çok fazla promosyon geldiği içinde soru almıyoruz. Çünkü sorulu bir fal sorusuz 3 fal kadar zaman alabiliyor.
    Aktif olmuş hatta Vip+ olmuş falcılar da promosyon fal bakarsa diye düşünüp ekstra geliştirmeler yapılmadı.
    Aday falcıların kurgusu onlara da yansıdı.
    İsteklerinize gelince; Soru sorulmasına izin veremeyiz çünkü promosyonda soruda sorabilirse ücretli falı neden göndersin sürekli promosyon baktırmak isteyeceklerdir.
    İade etme olabilir bunu daha öncede kısmı olarak yapabiliriz diye konuşmuştuk, öncelikli işlerden dolayı henüz yapılmadı.
  • Lütfen iade kısmı düzeltilsin ozaman teşekkürler
  • merhabalar promosyon falda da ücretli falda da bakıldığında puan vermeden sistemden çıkamasa keşke fal baktıranlar boş yere fal bakmış gibi oluyor millet yorumu okuyup çıkıyor ne bir oy ne de yorum yapıyorlar
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .