Müşteri çekme reklam promosyon

Merhabalar Tellwe yönetimi olarak sizde çeşitli promosyon hediye vs.yöntemlerle müşteri çekme reklam yapmayı düşünüyormusun.Kredi paketleri hediye puan vs.Çünkü Fal fiyatı yükseltince fal sayımız çok düşüyor.Çoğu sitede yenilik yapıldı tellwe aynı yenilik düşünüyormusunuz?

Yorumlar

 • internet üzerinden sesli konuşma yaparak fallara bakılsa daha iyi olmaz mı
 • -Tellwe nin ciddi bir reklam bütçesi var ve reklamı yapılıyor. Uygulamalar üzerinden hediye kredi promsoyonuda veriyoruz. Başka bir öneriniz varsa detaylı yazın lütfen.

  -Sesli konuşma dediğiniz telefon hattı ile ise komisyonları çok yüksek olduğu için falcılara pek birşey kalmıyordu, falcılarda mesailerine çok uymadıkları için yıllar önce bu işi deneyip vazgeçtik. CanlıFal a ses kaydı ekleyeceğiz ama karşılıklı konuşma için henüz erken görüyoruz. Kaynaklarımızı daha öncelikli işlerimize harcayacağız.
 • Başka önerim sitenizin komple yenilenmesi gerçekten diğer sitelerin çok gerisinde kaldık.15 tl ye bile çok kişi fal göndermiyor..Rekabet ortamı çok artık.Eskisi gibi değil.En iyisini yapacağınızı düşünüyorum.İyi günler
 • Tellwe kendi özel ekibi ile sürekli güncelleniyor. Detay verirseniz değerlendirebiliriz.
 • detay vereyim hemen size. kazandığımız yüzdelerin artması mesela. tellwe en çok falcıya sahip olan site ve yine de nedense aldığımız yüzdeler aynı hep sizce de biraz emek hırsızlığı değil mi? zaten yeterince fal baktıranlardan yana mağduruz.
 • Vergi veren hiçbir site verdiğimiz oranın üstünü veremez. Verirse zarar eder. Komisyon ve vergi oranlarını başka bir başlıkta paylaşmıştık. Emek hırsızlığı yapılmıyor, şartlar böyle. Bu lafınızı sattığımız kredilere %30 komisyon komisyon uygulayan Apple, Google, Vodafone, Turkcell, TTnet ... kurumları için sarf edebilirsiniz ama Tellwe'ye değil. Vergilerinizide biz ödüyoruz ve size net %30 veriyoruz. İlkgünde son güne kadar her zaman eşit ve her zaman aynı günde ödeme alabiliyorsunuz.
 • Zarar etmemek için sitede belli başlı değişiklikler olabilir diye düşünüyorum ben yeni bir sürü fal uygulamaları çıktı özellikle faladdin diye bir google play store uygulaması çıktı ki herkesin dilinde... Diğer fal sitelerinde olmayan ve bizde fark yaratan bir şey olması gerektiğini düşünüyorum... Sitenin bir yenilenme sürecine girmesi bu durumda şart gibi görünüyor... Sitenin görünüşü özellikle daha dikkat çekici olabilir... Mesela siteye astrolojiyle ilgili şeyler eklenebilir günlük - aylık - senelik burç yorumları... Fallarla veya rüya yorumlarıyla alakalı bilgilendirme yazıları konulabilir... Taktir edersiniz ki bizim bu sitedeki kazancımız ek gelir olma ötesine geçmiyor... Burda pek çok yetenekli falcı olduğunu düşünüyorum burdaki falcıların çevresi tarafından taktir edilip gerçek hayatta müşteri kazandığını düşünsenize... Neden telweye girsinler? Yada siz neden daha fazla kazanmayasınız? Üretken ve yaratıcı olduğunuz kanısındayım... Çok daha iyi olabilirsiniz...
 • December 2017 düzenlendi
  Paylaşımlarınız için teşekkürler... Her detayı göremesenizde Tellwe sürekli güncelleniyor ve yenileniyor. Fikirlerinizi de değerlendiriyoruz.

  Değerlendirmenize gelince; Tellwe de en çok iki şeyden şikayet alıyoruz. Zamanında fala bakılmaması ve sorulara cevap verilmemesi. Otomatik yorum gönderen uygulamaların avantajı kullanıcıları bekletmemek. Herkese uyacak yuvarlak yorumlarla iyi bir dille birçok kişiyi memnun edebilirsiniz. Otomatik uygulamalarda soru da soramadıkları için böyle bir sorunda yaşamıyorlar. Tellwe nin en önemli gücü siz gerçek falcılarsınız. Gerçek falcılar robotlara karşı her zaman başarılı olacaktır. Dün Falcıbacı vardı bugün faladdin yarın robottin olacak.... ama hiçbirinin duyguları ve kalbi olmayacak. Gerçek fal isteyenler bunu fark edecekler ve otomatikleri tecrübe ettikten sonra yine gerçeğe yöneleceklerdir. Biz bu şekilde düşündüğümüzden, falcılarla uğraşmak zor, tüm para da bize kalsın diye otomatik bir uygulama yapmadık.

  Şu anda Yeni yılla ilgili bazı görsel düzenlemeler ve sosyal medya paylaşımları üzerinde çalışıyoruz.

  İyi Tellweler...
 • "Dün Falcıbacı vardı bugün faladdin yarın robottin olacak.... ama hiçbirinin duyguları ve kalbi olmayacak."
  Oooo duygulandım :) Robottin'e de çok güldüm :D Haklısınız TellweCrew! ♥
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .