Falcıların yorumlar kısmına bir tavsiye.

Değerli yönetim sizlerde biliyorsunuz ki bir çok kullanıcı iade almak için yorumlar kısmına 1 yıldız verip kötü yorumlar yapılabiliyor. İşte beğenmedim kötü yorum. Böyle yorum mu olur gibisinden. Bunlar böyle art niyetli olduğu halde sizlerde küfür ve hakaret haricinde silemiyorsunuz yorumları. Bu kısım eğer bizim özel kısmımız ise istediğimiz yorumları silebilmeliyiz. Ha puanlamaları kalabilir. İnsanlar zaten kötü falcıyı fal ortalamasından anlayabilirler. Çünkü art niyetli insanlar böyle yapınca başkaları da falcı seçerken bunları görüyor ve fal yollamıyorlar. Bu dediğim gibi yaparsak herkes için iyi olur en azından art niyetli kişileri bir nebze olsa engelleriz....

Yorumlar

  • Kullanıcı yorumlarını istediğiniz zaman silmenize izin veremeyiz. Kullanıcı servis aldığı hizmet hakkında özgürce yorumunu yapar. Artniyetli kullanıcılar için bir formülünüz varsa buyrun iletin.
  • En azından şöyle yapılablir. Sizde biliyorsunuz ki kullanıcı memnuniyeti her zaman önce gelir. Fakat birazda bizimde kendimizi korumamız lazım. En azından şöyle yapılablir. Nasıl ki 50 falda 5 tane iade edebiliyorsak bunda da 50 falda 3-5 yorum silebilelim. En azından art niyetli kullanıcıları engellemiş oluruz. Zaten yıldız sistemi ile kimin ne kadar kaliteli olduğu belli. En azından dediğim gibi böyle olursa bizde kendimizi koruyabiliriz. Çünkü bazı kullanıcılar çok yapıyorlar bizde görmüyoruz yıldızlarını yada hiç yıldız verilmemiş oluyorlar sonra iade almak için kötü yorum yazıyorlar. İade etmek istediğimizde bazen kullanıcının iade hakkı dolmuş oluyor. Yorumdan dolayı kimse fal yollamıyor. Bu hem sizin için kötü hem bizim için. Birde yeni falcılar bunu suistimal etmesin diye vip+ falcılar bunu yapabilsin. Bu çok makul bir fikir.
  • Yorum silemezsiniz.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .