Bakılan eski fallar bölümünde sahışların rumuzları ile arama kutucugunun olması

Merhabalar tellwe ekibi ve degerli yorumcular ben sistemde olmazsa olmazı olarak düşündügün bir sistem özelligi fikrimi sizinle paylaşmak istiyorum. Bir yorumcu cok daha önce baktıgı bir üyenin tekrar falı geldiginde yorumcu baktıgı fallar bölümüne girdiginde kücük bir arama kutucuğu olsa ve o an beklemekte olan falın sahibini burdan rumuzunu yazdığında daha önce kaç fal bakmış ne demiş hemen incelemek ve görmesi için sistemde böyle bir yeniligin olmasına ne dersiniz. Bir yorumcu hemen rumuzu yazdığında örneğin daha önce 2 fal yorumlamış ve yazdıklarında incelediginde bunlara dikkat edip falını yorumlar ise hem fal baktıranda ilgi ve alaka özen gösterildiğini anlar kendi falının yorumunu okurken hemde hoşuna da gider ve daha memnun kalır tellwe ailesi ve yorumculara. Hemde yorumcular cok hassas olan konularda daha dikkatli adım atmış olur akıllarında falı yorumlarken kendilerinide daha iyi konulara detaylara yönlendirmiş olur. Bilmiyorum ben bu şekilde düşünüyorum sizlerin fikirleri nelerdir bilmek isterim.

Yorumlar

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .