OY VERME

İyi günler arkadaşlar umarım iyisinizdir.Vıp olduğumdan beri verilen yıldızlar 5 olsa bile puanım yükselmiyor ama 4 oy verilse hemen düşüyor bunun nedeni nedir acaba ?ya da bu nasıl bir adaletsizlik anlamış değilim.Elimden gelenin fazlasını yapıyorum . Ayrıca falı okumadan hemen 1 oy verenler oluyor .Bunlara da bir çözüm getirtilmeli Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda

Yorumlar

• merhaba ..ben bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalısayım ,5 yıldızdan dşük aldığınızda puanınız düşüyor ya....
    puanınızın tekrar yükselmesi için,50 kere üst üste 5 yıldız almanız gerekiyor..ben de bu forumda bu konuyla ilgili
    50 KİŞİ KOTASI başlıklı yazı yazdım,yönetim de cevap verdi..istersen forumda ki çtığım yazıyı okuyabilirsin..Diğer arkadaşlarımızda aynı konuyla ilgili yorum yaptılar..YÖNETİMDE cevaplandırdı...
    puanınızın yükselmesi için 50 ,5 yıldızı üst üste aldığınızda ,puanınız yükseliyor tekrar...hiç yıldız vermezlerse de sistem baktığınız bu falı 5 yıldız üzerinden değerlendiriyor..
    50 kişi kotası yazıma bakmanızı tavsiye ederim..Birde ana ekranda mesaj kutusu var,yönetime direk oradan da ulaşabiliyorsunuz..hemen cevap yazıyorlar..
    kolay gelsin,sevgiler
  • Yazınıza bakacağım ilginiz için teşekkürler .Mesela şu an 32 tane 5 yıldızım var oylanmamış 13 adet .32 tane değil de 50 tane olduğunda mı puanlarım yükselecek
  • oylanmamış bakımlarınız 5 yıldız üzerinden değerlendiriliyor,benim 50 kişi kotası olarak açtığım yazı da yönetim bu şekilde cevaplamış...okuduğunuzda siz de göreceksiniz..
    birisi düşük yıldız verdi ve sizin ortalamnız da düştü ya ..tekrar yükselmesi içn 50 tane 5 yıldız almanız gerekiyor.zaten bende niye 50 kişi ,kişi sayısını düşürün dite isyan ederek:) açtım forumda ki yazıyı...Aslında sizin sorunuzun cevabı var...rica ederim....50 kişi olduğun da (5 yıldızlı)puanınız da yükselicek.baktırıp oy vermeyenlerde 5 yıldızdan değerlendiriliyor.......rica ederim..aklınıza bir şey takılırsa ,biliyorsam tabi ki fikrimi söylerim...
    dediğim gibi mesaj kutusundan direk yönetimden bilgi alabilirsiniz,yoğun olduklarından bazen forumları cevaplamakta gecikebiliyorlar..sevgiler
  • Aldığınız oylar bölümünde açıklama ve detaylar mevcut. Tarih sırasına göre son 50 fal oy durumunuzu belirler. 5 falınız varken 5 fal üzerinden, 505 falınız varken son 50 falınız değerlendirilir.
  • merhaba herkese.ve çok enteresan, 50 falda bir kişi gelip 1 veriyor, yönetim bunu fark edebilmeli.Hiç bir sistemde müşteriye müdahale edilemediğini görmemiştim.ıp falan bakılır bu tesadüf olamaz! Ve gerekçesi de'' uzun yazmışsınız. betimleme gibi olmuş beğenmedim''
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .