Düşük Puanlamada İnceleme Talebi

Bugün canlı tarot falı baktım. Kullanıcı çok memnun kaldı. Bir zaman sora bu kullanıcın bana iki yıldız verdiğini gördüm. Ücret iadesi için yaptığı çok belli. Bu konuda sinirli ve üzgün değilim. Böyle şeyler olur bu ortamlarda. Fakat yapmak istediğim bir şey var. Eğer sohbette bu tespit edilebiliniyorsa memnun kaldığına dair ifadeler var ise bu kullanıcının yorumu puanlaması vs sistem tarafından kaldırılabilmeli. Bu kullanıcı bir kaç kişiden bir puan almış çünkü. Bu örneği buradaki tüm falcıların yaşadığına eminim. Yönetim belki de size iki puan vercekti memnuniyeti o yönde idi diye bir cevap almak istemiyorum. Çünkü bu cevap hakkaniyetli olmadığı gibi mantıklıda olamaz.. iki yıldız kötü 3 yıldız vasat demektir. 4 yıldız iyi 5 yıldız mükemmeldir. Memnun kalan biri 4 yıldan aşağı puan vermez

Yorumlar

• Katılıyorum gerekli denetlemeler yapılmalı
  • atıye hanım banada aynısı oldu ıade etmek zorunda kaldım tam bır zaman kaybı madur oluyoruz begenmeyen ılk yırmı dakıkada cıkar zaten
  • katılıyorum uzun olmadı dıye 2yı yapıstırıp gecıyor bazıları sınır krızı gecırıyorum
  • Evet sırf iade alabilmek için,düşük puan verip kötü yorum yapanlara hakkımı helal etmiyorum Ayrıca artık iade falan da yapmıyorum
  • Biz falcilarin da ayrıca rahatsızlıklarımiz dikkate alınmalı ,böyle art niyetli insanlarin puanları da yorumları da silinmeli
  • Katılıyorum size devamlı baktığım kişiler bu aralar iade işlemi için 1 puan veriyor ama diğer baktığım fallarında 5 puanı oluyor bu şekilde yaparak iade yaptığımda ise bu kez sistem iade hakkı dolduğunu belirtiyor ve anlıyorum ki sadece bana değil herkese 1 puan verip iade işlemi yapıldığı ne yazık ki belli oluyor bu tip insanlara hakkımı helal etmiyorum nokta atışlarım ve aldığım ücret baz alındığında emeğimin çalındığı apaçık bir şekilde gözler önüne seriliyor lütfen bu tarz kişilerin puanlama sistemi yorum sistemi kapatılmalıdır lütfen sayın sistemin yetkileri sesimizi duyun
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .