Puanlama ve Fal İadesi

November 2022 düzenlendi kategorisi Üyeler
Benim dikkatimi çeken durum var kullanıcılarda. Olumsuz fal olur dimi hepsi olumlu olacak değil iyide çıkar kötüde... Falcı hep iyi söyleyemez böyle bir durum yok! Falcı ne görürse bunu en objektif şekilde iletmek mesuliyetidir. Ben kasıtlı düsük yıldız verildiğine şahit oldum. Özellikle olumsuz söylediğim fallarda. Falı iade ettim kullanıcılara. Falcılara düşük yıldız verme kotasi belli aralıklarda getirilmeli kullanıcılara öyle rastgele fal iadesi için olumsuz yıldız verilmemeli belli bir kota belli zaman aralığında getirilmeli olumsuz yıldız için. Falcı falı iade etsin diye düşük yıldız verilme durumu olabilir net demiyorum olabilir diyorum. Mesela her 5 falında sadece bir falcı için olumsuz yıldız 10-20 gün süre zarfında yada her 10 falı için sadece bir falcı için olumsuz yıldız atsın 10-20 gün süre zarfında kullanıcılar bu şekilde önüne geçilir

Yorumlar

• Ben de aynı fikirdeyim Ne görüyorsam o duymak istediklerini söylemedim diye olumsuz yorum yapıp düdük puan verenler oluyor Halbuki ben işimi iyi yapıyorum
  • aynı fıkırdeyım kadın kocam ılgılenmıyor dıyor bakıyorsun kartında aldattıgı gorunuyor soyleyınce 1 yıldız çok sacma buluyorum adil degıl yanı
  • Şahsen ben düşük bir puan verenlerin iade hakkının kaldırılması gerektiğini düşünüyorum yada sadece bir kez iade alabilsin çünkü sadece iade alıp başka birine fal baktırmak amaçlı bir puan verenler fazlasıyla mevcut...
  • Kullanıcılara fal baktıranlara puan veremiyorum bu sorunun bir an önce teknik ekip tarafından düzeltilmesini rica ediyorum kullanıcı iade hakkını doldurmuş fakat falcı kullanıcıya puan veremediği için sorun yaşanıyor falcı kullanıcıya puan verebilirse kime nasıl yaklaşacağımızı daha iyi belirleyebiliriz.
  • bu kişilere doğruyu yazınca istedikleri cevapların tersini duyunca hemen 1 yıldız veriyorlar ve puanımızı düşürüyorlar o kadar kişi 5 verirken 1 kişi 1 yıldız veriyor ve puanımızı hemen etkiliyor bu çok adaletsiz bir şey buna bir el atmanızı tavsiye ederim ..o kadar uzun yorum yapıyorum falında sırf dileği için olumsuz cevap aldı diye bana 1 veriyor ve sakız falımı diyor o kadar uzun içerikli yazıya hemde....ve biz mağdur oluyoruz buna çözüm bulmalısın bu çalışma şartları çok adaletsiz çünkü
  • Açıkçası en yüksek fiyatın 300-350 olması gerekiyor nedeni ise diğer sitelerde emin olun 500 verip baktıranlar var ve oradakilerde %30 kazanım alıyor ben sadece tellwe de online yorum yapıyorum ama emin olun araştırdığınızda birçok sitede imkanlar bu şekilde yani 150 tl nin 45 tl si az geliyor sonuçta ekonomi enflasyon ortada bir çoğumuz gelirimize katkı olsun diye burada emek veriyoruz,gerekli düzenlenmelerin yapılmasını bekliyorum..Ayrıca bir kişi 1 puan verdiğinde hemen neden puanımız düşüyor 3 kez 1 puan alırsak puanımız düşsün bence gayet adaletli olur madem kullanıcı 1 puan vererek 3 kez iade alabiliyor bizde de 3 kez 1 puan alınca puanımız düşsün..
  • October 2023 düzenlendi
    Ne yaparsak yapalım duymak istediklerini duymadiklari durumunda iade ve 1 yıldızı yapistiriyorlar. Maalesef
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .