şikayet

Merhaba bu kişilere doğruyu yazınca istedikleri cevapların tersini duyunca hemen 1 yıldız veriyorlar ve puanımızı düşürüyorlar o kadar kişi 5 verirken 1 kişi 1 yıldız veriyor ve puanımızı hemen etkiliyor bu çok adaletsiz bir şey buna bir el atmanızı tavsiye ederim ..o kadar uzun yorum yapıyorum falında sırf dileği için olumsuz cevap aldı diye bana 1 veriyor ve sakız falımı diyor o kadar uzun içerikli yazıya hemde.ve biz mağdur oluyoruz buna çözüm bulmalısınız bu çalışma şartları çok adaletsiz çünkü

Yorumlar

• October 2023 düzenlendi
    Açıkçası en yüksek fiyatın 300-350 olması gerekiyor nedeni ise diğer sitelerde emin olun 500 verip baktıranlar var ve oradakilerde %30 kazanım alıyor ben sadece tellwe de online yorum yapıyorum ama emin olun araştırdığınızda birçok sitede imkanlar bu şekilde yani 150 tl nin 45 tl si az geliyor sonuçta ekonomi enflasyon ortada bir çoğumuz gelirimize katkı olsun diye burada emek veriyoruz,gerekli düzenlenmelerin yapılmasını bekliyorum..Ayrıca bir kişi 1 puan verdiğinde hemen neden puanımız düşüyor 3 kez 1 puan alırsak puanımız düşsün bence gayet adaletli olur madem kullanıcı 1 puan vererek 3 kez iade alabiliyor bizde de 3 kez 1 puan alınca puanımız düşsün..
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .