İki fal baktırıp düşük yıldız

Bir kişi fal baktırdı. 3 gün sonra birdaha geldi. Yine bir fal baktırdı. Sabah bir baktım ikisinede bir yıldız vermiş. Mecburen iade ettim birini. Diğerini bu kullanıcıya daha önce iade yaptınız yapamazsınız uyarısı çıktı zaten. Bir falı puanlama süresi 3 gün diye biliyorum. Yani bana kasıtlı gibi geldi durum uyarı olsun diğer arkadaşlara. Benzerleri olmaz umarım.

Yorumlar

• Bu benim başıma sürekli geliyor böyle kendini bilmez 3 4 kişi var ne yazık ki
  • Benim hiç başıma gelmemişti. Mantık olarak bir kişi üç gün sonra tekrar geliyorsa önceki falı beğenmiş demektir. Yani kasıtlı yapılmış birşey belli.
  • Evet 3 gün önce beğenmiş olarak gelebilir ama her falida aynı çıkacak diye birşey yok o yüzden ilkine göre ikincisini beğenmeyip düşük yıldız veriyorsa art niyetlidir. :)
  • Değerli arkadaşlar bunu bazen aynı platformu kullandığımız falcı hesapları da yapıyor bilginize.
  • Aynı kişi gelip özür dileyip falimin çıktığını söyleyip. Tekrar bakım istedi. Şartlı bakımı kabul etti. Falcı arkadaslarin bukadar para ödeyip bunu yapicagini sanmıyorum ben. Olabilir tabide yapaninda günahı boynuna.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .