Nasıl VIP falcı olunur?

December 2011 düzenlendi kategorisi Bilgilendirme
Tellwe'de VIP falcı olmak için yapmanız gerekenler:
1- Tellwe'de VIP falcı olmak için 50 olumlu oyu ve %70 başarı oranını tutturmanız gerekmektedir. 
2- VIP falcı olmadan önce profil sayfamnızdaki 'Falcını aktif et' butonuna basarak mobil aktivasyonunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Aktivasyonunuzu tamamladıktan sonra  "Bize Ulaşın" a bilgi vermeniz gerekiyor. Fallarınız incelendikten sonra falcınız en kısa sürede aktif edilip VIP yapılacaktır.

- Ödemenizin gönderilebilmesi için profilinizdeki IBAN ve hesap sahibinin isminin doğru olması gerekmektedir. Hesap sahibi kişinin cep telefonunuda ödeme sırasında yazmak zorundayız onuda profilinizde doğru ve güncel olarak yazın. 

Telefon numaranızı veya hesap bilgilerinizi "Bize Ulaşın" kısmından göndermeyin. Bu bilgiler hesap kesim dönemlerinde profilinizden otomatik olarak çekilir. Profilinizde yanlış ve eksik bilgi varsa ödeme işleminiz gerçekleşmez.Mesaj olarak gönderdiğiniz bilgiler sistemden çekilen bilgiler arasında yer almaz. IBAN bilgilerinizde yaptığınız değişiklikleri Bize Ulaşın kısmından da teyit amaçlı bildirebilirsiniz ama sadece oraya yazmayın, profilinizde olması yeterlidir.

VIP falcı olduğunuzda kullanıcılar size ücretsiz fal gönderemezler. VIP olmadan önce gönderilen ücretsiz falları bitirmenizi istiyoruz. Çok fazla ücretsiz fal kalmışsada uygun bir dille iade edinki kullanıcılar sizi bi umut beklemesin.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .