Mobil aktivasyon - Falcını aktif et ?

December 2011 düzenlendi kategorisi Bilgilendirme
Özetle:
 • Falcını aktif et mobil aktivasyonla falcıları aktif etmek için yapılan bir uygulama.
 • Artık VIP yapılmak için telefonla aranmayacaksınız bu işlemle VIP yapılacaksınız.
 • Eski VIP ve VIPPlus+ falcılar için şu an gerekli değil.
 • İlerde, VIP olmadan Falcısını aktif  ettirmek isteyen herkes için ve Sohbet odalarına girmek için gerekli olacak.

Yorumlar

 • Tellwe de güvenli ve gerçek kullanıcılar oluşturmak için birtakım çalışmalar yapıyoruz. Profinizde gördüğünüz "falcını aktif et" butonunda bu kapsamda yayına alınmış bir uygulama. 
  Gerçek bir kullanıcıyla karşı karşıya olduğumuzu bilmek için mail aktivasyonun yanına cep telefonunuda ekledikki daha güvenli bir profil olsun. Ödeme yaptığımız falcılarda bizim için gerçek kullanıcı ama bunun için 30 tl lik baraja ulaşmaları gerekiyor buda uzunca bir sürec. 
  AKtivasyon sırasında alınan Telefon numaralarınız kimseyle paylaşılmayacak ve bizden reklam yada benzeri garip mesajlar almayacaksınız. Bu sadece sizin gerçek ve tekil bir kullanıcı olduğunuzu bilmemiz için gerekli. Birde adli bir durum olursa diye elimizde tutmak istiyoruz.
  Diğer taraftan sohbet odamızı biliyorsunuz bunu falcılarla birlikte kullanıcılara da açmayı planlıyoruz. O zaman bu sohbet odalarına girip kötü şeyler yapabilecek kullanıcıları bu yolla durdurmuş olacağız. Aynı aktivasyon kullanıcılarada konacak. Kötü amaçlı olarak hesap açıp bu mekanlara giremeyecekler. Kötü bir şey yaparsalar telefonları üzerinden banlamış olacağız.

  Bu uygulamayı ayrıca fazladan promosyon kredisi almak istediği için birçok üye açan kullanıcılar içinde geliştirip yayına almayı düşünüyoruz.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .