Yeni başlayan falcılar için bilgi.

March 2012 düzenlendi kategorisi Bilgilendirme
Dileyen herkes Tellwe de falcı olabilir. Kişinin kendini hazır hissetmesi bunun için yeterlidir.

Tellwe de falcılık 4 aşamadan oluşur.

1. Aday: Yeni başlayan falcılara havuzdan 5 fal gösterilir. Falları yorumlayan falcı adayı. Profilindeki falcını aktif et işlemini yaparak bize ulaşına mesaj atar.. Bilinçsiz veya kasıtlı düşmanca davranabilecek kişilerin falları ziyan etmesini önlemek için böyle bir yöntem geliştirdik.
Falları incelenen falcı uygun görülürse aktif edilir.
2. Aktif falcı: Havuzdaki tüm falları görür ve dilediğini yorumlar.
3. Vıp falcı: Kendisine gönderilen 50 olumlu oydan %70 başarı kazanmış kişi bize ulaşına başvurarak VIP falcı olmayı talep edebilir.İlgili forum başlığı   Nasıl VIP falcı olunur
4. VIP Plus falcı. İlgili forum başlığı Nasıl VIPPlus falcı olunur

Diğer önemli notlar:
  • Tellwe kurucuları falcılardan oluşmaz o nedenle sizin yeterliliğinizi kullanıcılardan aldığınız oy istatistikleri belirler.
  • Profinize sizi anlatan bir yazı ve iyi bir görsel koymak fal taleplerinde önemli rol oynar. Profil yazınız ve görselinize özen göstermeniz yararınıza olacaktır.
  • Her yerde olduğu gibi Tellwe de iyi bir ücret kazanmak başlangıçta kolay olmayacaktır. İyi bir gelir için iyi bir çevre oluşturmalısınız.VIP oluncaya kadarki süreçte ücretsiz fal bakarak oluşturacağız çevre ve çevrenizdeki kişilerle daha çok müşteri edinebilirsiniz. size ait tellwe web adresini (www.tellwe.com/falciadi) olabildiğince yaymanız yararınıza olacaktır.
  • Ödemeler alt ödeme eşiği 30 TL dir. bu eşiği geçen ay ödemeniz hazırlanır yeni ayın 15. günüde ödemeniz hesabınıza yatar. Farklı aylarda bu toplamı yakalamışsanız  bize ulaşına durumu bildirip uyarabilirsiniz.
  • Sitemiz vatandaşlık ve ticari yasallar usulune tabidir. Ahlaki değerlere uymakta önemli bir diğer zorunluluğumuzdur. 
*başlık ihtiyaca göre genişletilmeye devam edecektir. Forumdaki diğer bilgilendirme yazılarına ve site içi yardım başlığınada bakabilirsiniz.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .