Reklamınızı facebookta yapın.

July 2012 düzenlendi kategorisi Tellwe
Kendinizi daha iyi tanıtabilmeniz ve hayran kitlenizi arttırıp falcılık yeteneğinizi gösterebilmeniz için sayfalarınıza facebbok beğen uygulaması koyduk.
Eşe dosta, fal baktıklarınıza sayfanızı beğenmesi için ricada bulunabilirsiniz. Sizlerde kendi facebook hesaplarınızdan sayfanızı paylaşarak beğenerek ve beğenerek tanınırlığınızı arttırabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi herkesin www.tellwe.com/faciadi  olarak bir adresi bunuluyor. Sayfanıza ait linki sosyal medyada (facebook, twitter vb.) paylaşarak insanların size ulaşmalarını ve tanıtmalarını sağlayabilirsiniz.


Yorumlar

  • ellerinize kollarınıza sağlık mükemmel şekilde düşünmüşşünüz tam istediğim şekilde bugun gordum bıraz once ve sımdıden ben bır sey ypamadan 147 begenım olmus bıle ama maaelsef bayagı bır yorumumum gerı gıttı ınsallah en yakın zamanda herkesle ılgılenmeye devam edecegım sevgılerımle... basarılarınızın devamını dılerımm.. allahım yolunuzu acık etsın ...
  • February 2012 düzenlendi
    Çok teşekkürler... Buradanda geçmiş olsun dileklerimizi iletelim. Umarız en kısa zamanda sağlıklı ve huzurlu bir şeklide aramızda olursunuz.
    İşallah devamını hepbirlikte getireceğiz...
  • AMİN ... ÇOK SAĞOLUN İYİ DİLEKLERİNİZ İÇİN UMARIM EN YAKIN ZAMANDA ARANIZDA OLACAĞIM VE UMARIM HEP BİRLİKDE DAHAİYİ ŞEKİLDE İLERLİYECEĞİZ.. SEVGİLERİMLE...
  • ÇOK GÜZEL BİR FİKİR.. TEŞEKKÜRLER TELLWE
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .