Yenilikler

124»

Yorumlar

• Hesap bilgilerine Hesap Sahibi Adı, telefonu ve banka detaylarınıda ekledik. Ayrıca Paypal kullananlar da hesap emaillerini girip paypal hesaplarına ödeme alabilecekler....
  • Mesaj at bölümü eklendi. Artık falları iade etmeden sorunuzu sorup falı yorumlaya bileceksiniz.
  • Falcılar sayfası yenilendi. Öncelikle görseli biraz düzenledik. Sonrasında falcı seçen üyeler falcının üzerinde geldiğinde oylarını görebiliyorlar. Bunu diğer falcı listelemelerinede eklyeceğiz. Ayrıca falcıyı seçmeden ücretide o ekranda görebilecekler. Kontrolleri çok falz olduğundan zaman içinde tamamlayabileceğiz. Hatta bugün yaptığımız gibi yayında deneyip kontrollerini yapmak üzere geri çekebiliriz. Neler oluyor diye aklınız karışmasın : ) Birde güncellemelerimiz nedeniyle sayfanızda bazı bölümler geci süre garip görünebilir. Önce sayfayı yenileyin olmazsa internet geçmişinizi silip tekrar deneyin. 
  • Bu yenılıklerı duydukça çok sevınıyorum.siz demişsiniz artık tarotta dort konuyu birden seçip yollayamayacaklar diye ama bu fark etmıyor çünkü kullanıcılar sorularını sorarken birçok konu sorabılıyor.buna bir çözüm yapabılır mısınız ? bir konu üzerinden sorularını sorsalar..
  • CRYSTALL ARKADASIMA KATILIYORUM CUNKU AŞK İLE SORANLAR Bİ ANDA İŞE VE MADDİ DURUMA GECİP ORDAN COK ALAKASIZ SORULARLA ODAKLANMAYARAK SORUYORLAR.CEVAP VERSEN AYRI Bİ DERT VERMESEN AYRI BİR DERT HALİNE GELİYOR.BENCE TEK BİR KONU SECİP O KONU UZERİNDEN SORUP KARTLARA ODAKLANMALARI DAHA NET OLUR GİBİME GELİYOR.
  • Katinadaki element kartları gibi alt tarafa dört konuyu koyabiliriz... bunu bir düşünelim. 
    Biz başlıkları, seçmiyorlar ve sizde herşeyi cevaplıyorsunuz diye görüp kaldırmıştık :)...
  • :) aslında oda dogru herseye yatişip cevabınıda veriyoruz ama odaklandıkları konu dısında cok cok fazla soruyolar bazen.gerci ben profile bi acıklama yaptım ondan sonra pek fazla soru gelmemeye basladı:)
  • Bu aralar o kadar çok şey yaptık ve o kadar çok şeyle uğraştıkki buraya yazmaya fırsat olmadı. Hepsini toplu yazacağız veya siz bulacaksınız artık :)
  • Yenilikler başlığını çok uzadığı için ve sadece önemli başlıkları yazarak takip ettirmek için burada kesiyoruz bundan sonrsını başlık başlık duyurmaya devam edeceğiz. Konu bütünlüğü ve takipedilebilirlik için bu daha iyi olacak.
Bu tartışma kapatıldı.