İskambil Falı

September 2012 düzenlendi kategorisi Fallar
Tellwe 'ye iskambil falı ekleyelim istedik ama desteler konusunda kararsız kaldık. 52 lik desteden kartlar farklı şekillerde ayrılıyor. 32'lik 39'luk ve 42 lik desteler kullananlar var.Bunların en iyi sonuç vereni hangisidir. Siz nasıl tercih edersiniz yazıp bize yardımcı olur musunuz? 

Yorumlar

• BEN 44 LÜK KULLANIYORUM VE SADECE AŞK ÜSTÜNE ACIYORUM İSKAMBİL DE..
  • Eksilen kartlarınızı yazar mısınız?
  • bize ulaşından yolluyorum hemen...
  • 52 DESTEDEN CIKARILANLAR.. kupa5- maça7-maça10-maça papaz karo4-karo9-karo10- sinek10 TOPLAM 44

SADECE ASK İÇİN BAKILIR.ALDATMA-AYRILIK-KARSISINDAKİNİN DUSUNCELERİ,YAPILACAK YOLLAR YADA EVLİLİK NİYETİNDE OLUP OLMADIGNAI NET CEVAP VEREN BİR FALDIR..
    demiş sevgili Mercury.
  • Peki kağıdı karmak, kesmek yada dağıtmak gibi detaylar nasıl olacak.
    Sadece falı size gönderse siz hepsini kendiniz yapıp sonucunumu söylersiniz. Yada biz tarottaki gibi kağıtları seçtirmemiz mi gerekir. Bide bazı falcılar ben kendi destemi açıyorum diyor. Onlar için kullanıcılara açılan kartların fotoğrafını çekip göndermek ister misiniz?
  • aslında dogru iskambilde karsıdaki kişi sadece kendi adı ve nyetini belirtiyor.genelde kupa bayan ve sinek papaz niyet edilecek kişiler oluyor..

mesela ben bir bayanım kupa bayana kendi adımı ve bilgilerimi soyluyorum,sinek papaza ise erkegin adını niyetliyorum..gerisi artık falcının bakımına kalmıs oluyor..
    benım baktıgımda,önce baktıracak kişinin gecmişi için 5-10 kart acılıyor,sonra niyet edilen kişinin gecmişi için 5-10 kart acılıyor..
    ardından yere tam 36 kart acılıyor (suanki durum ve olacak gelişmeler için) elde kalan 8 kart yerdeki kartların ustune kapalı olarak konulup niyet ediliyor,mesela yerde niyet edilen kişinin kartı acıksa, eldeki kart niyet edilip o kişiyle baglantı kurularak yorumlanıyor...
    yorumlandıktan sonra, baktıran kişinin gelecegi hakkında olmak uzere ve niyet edilen kişinin gelecegi için acılıp,en son ikisi için acılıyor...
    aslında erkek için sadece papazı ve bayansa kupa kadını sectirmemiz ve gerisinin bize kalması daha rahat olacaktır..isterseniz bir video cekip yollayayım s.beye uygunmudur?sanırım yazması biraz karısık oldu..

• Konuyla ilgili görüşmek isteriz. Size maillerimiz ulaşıyor mu emin değiliz. Bize ulaşına güncel iletişim bilgilerinizi yazarsanız seviniriz.
  • mail adresim aynı güncel olanda o. lakin mail gelmemiş..
    ben diger mailimide yazdım her ihtimale karsı bize ulaşından.
  • Merhaba, ben daha yeniyim ama 15 yaşımdan beri iskambil falı bakıyorum. Benim falımda 4'ler ve 5'ler yok..hem aşk hem iş için bakıyorum. teşekkürler :)
  • Merhabalar ben de çingene usulü iskambil falı bakıyorum.Benim baktığım yöntemde ise 6- 7-8-9-10-vale-kız-papaz ve as vardır. 2-3-4-5'i desteden çıkartırım.
    Hem aşk hem iş üzerine yorumlamalar yapıyorum.
  • Merhaba,ben 32lik de bakıyorum 42lik de,fakat bence 32lik olmalı.
  • İSKANBİLDE 42 KART DAHA NET ÇIKIYOR
  • İskambil falını bir aksilik olmazsa yarın açıyoruz.
    Birçok farklı seçenek olduğu için kartları bölmeyi uygun bulmadık ve sinek papazla kupa kızını ayırıp geri kalanı olduğu gibi koyduk. Kulanıcılar 10 kart çekecekler. Eğer sizin istemediğiniz bir kart varsa onu iptal edip yerine başka bir kart çekebilirsiniz.
    Yayınladığımız zaman facebook sayfamızdan duyurusunuz yapacağız.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .