Yeni fal bakım sayfası

September 2012 düzenlendi kategorisi Tellwe
MERHABA, 2 AYDIR TELLWE YE  GİREMİYORDUM YENİLİKLER GERÇEKTEN GUZEL OLMUS.. ANCAK BİR KONU VAR Kİ ÇOK BUYUK SIKINTI YARATIYOR.. FAL BAKIMI SAYFASINDA DAHA ÖNCELERİ FAL YORUM YAPARKEN YAZDIĞIMIZ EKRAN KISMI VE TAROT KARTLARI YADA KAHVE FİNCANI YAKINDI.. FAL BOLUNMEDEN DİREK BAKIP YORUM YAPIYORDUK.. ŞİMDİ İSE FAL YORUM EKRANI ALT KISIMDA KALMIS VE MALESEF BİR CUMLE YAZIP YENİDEN KARTLARA YADA FİNCANA BAKMAK İÇİN EKRANI YUKARI TAŞIMAK GEREKİYOR BU HEM KONSANTRASYONU BOZUKUYOR HEMDE FAL DA VERİMLİLİĞİ DUŞURUYOR.. BEN BU NEDENLE BİR ÇOK FALA BAKAMADIM.. ÇOK YORUCU OLUYOR .. LÜTFEN AMA LÜTFEN BU DURUMA BİR ÇARE BULUN.. BU ŞEKİLDE FAL YORUMLAMAK GERÇEKTEN ÇOK AMA ZOR.. İYİ TELWELER.. DİĞER FALCI ARKADAŞLAR DA YORUMLARINI PAYLAŞIRLAR İSE SEVİNİRM..

Yorumlar

• July 2012 düzenlendi
    Sizin gibi ekranları olanlar için farklı bir ekran düzeni ayarlamaya çalışacağız. Aslında kendinize daha geniş ekranlı bir monitör ayarlasanız daha iyi olacak. Çünkü o alana daha birçok şey koyacağız. Uzay üssü gibi bir ekranımız olabilir bir süre sonra :)
  • :) BEKLİYORUZZ:)
  • Fal yorumunu tamamlamadan yanlışlıkla gönderenler için bi uyarı ekranı daha koyduk. Gönder dedikten sonra son bir kontrol şansınız olacak bu şekliyle.
  • Evet bende katiliyorum melankolik42 ye, benim ekranim kocaman olmasina ragmen cok rahatsiz edici bir sekilde uzak kaliyor..yorum yapma yerini bence resimlerin yanina koyup (yani suanki asagi yukari olan bolunmeyi, Yanyana iki ayri div seklinde ayirip) resimlerin divinide saga sola kaydirabilir hale getirirseniz bu sorun ortadan kalkacaktir diye dusunuyorum.
  • 1 vereceklerini bile bile yarım göndermiyoruz sonuçta onu kimse yapmazda artık el ayak birbirine karışıyor durup durup hepsi birden yollayınca.Ya el kayması oluyor gönder yapıyoruz yanlışlıkla sonra iade et vesaire zaman alıyor hele bide o falı okumassa 3-4 saat bekle dur baksında yarım olduğunu anlasında yazsın diye.Bütün adapte bitiyor öyle bir durumda.Bu iyi olmuş 2 kez kontrol :)Birde 3 fotoğraftan fazla yollamasalar mesela o da iyi olur fincanda çünkü ekranı ağarlaştırıyor aşağı yukarı çıkışta zorluk yaşıyorum ağır gidiyor
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .