Site hata ve istek bildirimleri...

October 2012 düzenlendi kategorisi Genel
Sitemizde karşılaştığınız hatalar, kullanım zorlukları ve isteklerinizi bu başlıkta paylaşabilirsiniz.
«1345

Yorumlar

• merhaba vipolmak için 50 olulu oy dan geçmek gerktiğini sölüyosunuz benim sadece öğrenmek istediğim vip olmak için nekadar oy almak yada başarılı olmak gerkiyo 
  • merhaba...bana özel gelen fallara bakamıyorum. başkası tarafından yorumlandığı yazısı çıkıyor. bir de gönderilen falların seçilen kişiye gitmediği farklı kişiler tarafından yorumlandığı söyleniyor. bilginize
  • biri tıkladığında 20 dk süreli onda askıda kalıyor. Size gönderilsede başkası tarafından yorumlanmış işaretliyse böyle bir hata alabilirsiniz.
  • BEN BUNU 3.DEFA YAZICAM NE YAZIKKİ!!!!!

SANAL FİNCAN BAKMIYORUM DİYE ORAYA SANIRIM OYLESİNE KONULAN VE TİK İŞARETİNİ KALDIRDIGIM HALDE SANAL FİNCANLAR GELİYOR BANA!!!!!

BEN İADE ETMEKTEN SIKILDIM SANAL FİNCAN GELMEKTEN SIKILMADI!!

BUNUN Bİ ÇARESİ BULUNACAKMI ACABA,YOKSA BEN İADELERE DEVAM EDEYİMMİ.....

• falcı değiştirden yapabiliyorlardı o açığı kapatmıştık. dil tercihinden sonra tekrar başladı demekki. kontrol edelim tekrar...
  • aslında sitede en büyük sorun ne yazıkki yetkili olan arkadaşların geri dönmekte baya bi gecikmeleri...
    biraz daha sorumluluk olması gerek...tmm yoğunluk vardır ama bu yoğunlukta 5gün sonra geri dönülmesini gerektirmez...inşallahh buda düzelir diyorum çünki bu çok önemli....
  • Evet haklısınız yetişmekte zorlanıyoruz. Ama göz ardı ettiğimiz bir konu değil.
    Sizlerle daha iyi iletişim için bu forumu açtık. çok daha rahat iletişim kuracabileceğim bir ortam için çalışıyoruz. Kusurumuz oluyor arada affola...

• Mercury sanal fincan hala geliyormu. yeni bir kontrol daha koyduk kesilmiş olmalı.
  • anlıyorum ben öglende mesaj gönderdim ama görmediniz sanırım...umarım sabah cvp alırım tşk ederim....
  • Selçuk bey mesajınızı yeni  gördüm, epeydir sanal fincanlarım durdu,sadece ilk kez  2 saat önce 1 tane geldi Face üzerinden yollanmış sanırım,ama yanlışlık olmuş olabilir sorun değil...

ilgilendiğiniz için ayrıca teşekkür ederim..

Sevgilerimle..

• Merhaba, uyarı için sağol Facebook tarafınıda tekrar kontrol edelim.
  • May 2011 düzenlendi
    selçuk bey,
    benim anlayamadığım bi şey var; sitede saçma sapan yorumlar yapan insanları, neden siz bizden önce farketmiyorsunuz ? Haydar dümeni profil resmi yapan bir kişi var ve biraz önce arkadaşımın falına bakmış... nasıl bir saygısızlık bu ?
  • May 2011 düzenlendi
    Profil fotoğraflarını onaylama gibi bir sistemimiz yok. Bize bildirirseni gereğini yaparız. Sözkonusu kişide siz bu yazıyı yazmadan çok daha önce aynı falı birçok kişiye gönderdiği için falcısı iptal edildi. Falcıları iptal ediyoruz ama yazılanlara ulaşmak için tamamen kaldırmıyoruz. Tabiki bu falcı bir daha fal alamıyo ve giriş yapamıyor.
    Tabi birde butür bidirimleri buraya değilde bize ulaşına çncelikle göndermelisiniz.
  • May 2011 düzenlendi
    Profil fotografını sadece kim oldugunu anlamanız açısından söylemiştim ve ben mesajı yazdığım anda bu kişi hala yorum yapıyordu. Normal şartlarda "bize ulaşın" kısmından her zaman bildiriyordum fakat yazdığı yorum tahammülü zorlayacak düzeydeydi, yaptığı yorumları kontrol ederseniz sizde görebilirsiniz. İyi günler.
  • Franny sağolasın ilgin için... telafi edebildiğimiz kadarını hallettik. Umarım bir daha yaşanmaz böyle bir durum.
  • sayın selcuk bey yakın zamanda aranıza katıldım bıze ulasın kısmına 50 olumlu oyu gecdıgımı olumsuz oy almadıgımı vıp olmam ıcın gereklı ıslemler neyse yapmanızı rıca etmısdım henus bır yanıt alamadım ılgılenırsenız sevınırım saygılarımlaa kalpyolu
  • SELCUK BEY YANLISLIKLA OLUMSUZA BASANLAR ICIN YAPABILECEK BIR SEYINIZ VARMI ACABA CANIM SIKILDI BIRAS OKADAR EMEK EDIP UZUN UZUN YORUMLUYORUM SONRA KUSURA BAKMA CANIM YANLISLIKLA OLUMSUZA BASDIM AMA YORUMUN COK GUSELDI TESEKKUR EDERIM DIYOR :( RICA ETSEM BU YANLISI DUSLETME OLASILIGINIZ VARMI 
  • SELCUK BEY LUTFEN ILGILENIRMISINIZ RICA EDIYORUM DUNDEN BERI MESAJ ATIYORUM VIP OLMAK ICIN NE EREKIYORSA YAPILMASINI VE BU OLUMSUZU YANLISLIKLA VERDIM AMA YORUMUN COK GUSEL DIYEN STARBUCK ADLI UYENIN IP ADRESI BIR FALCIYA AITMI DIYE VE LUTFEN MUMKUNATI VARSA KALDIRILMASINI RICA EDIYORUM OLUMSUZ OYUNN SIZDEB CEVAB BEKLIORUMM ALLAH BASARILARINIZI DEVAM ETSIN BU ARADA SAYGI VE SEVGILERIMLE... 
  • Merhaba, kalpyolu hoşgeldin.Bize ulaşına yazmışsın arkadaşlar gerekeni yapacaktır. İyi tellweler...
  • TESEKKUR EDERIM SELCUK BEY OLUMSUZ OYUM GERI ALINDI VIPLE ILGILI DURUMUMLADA ILGILENIRLERSE SEVINIRIM SAGLICAKLA KALIN
  • Merhaba,

Sayın kalpyolu, size dün VIP olmak için yapmanız gerekenler ile ilgili bir mail attık. Mail adresinizi kontrol ederseniz görebilirsiniz.
  • merhabalar dunden berı maıl adresım ı acık tutup yenılıyorum ınanınkı sırf sızden bır maıl gelıcekmı dıyee ama su an da bakdım henus bır maııl goremedımm maaleseff
  • IYI AKSAMLAR TEKRAR TEKRAR KONTROL ETTIM HENUS BIR MAIL GOREMEDIM TEKRAR ATARSANIZ COK MUTLU OLURUM 
  • MAILI ALDIM TESEKURLER
  • November 2011 düzenlendi

• Merhaba daha önceden bakılan falları yorum yapmışsa soldaki onay butonunun uzerindeki simgeye tıkladıgımdaa, ikinci kere baktıgımda da / tekrar göz atmak icin / bu kez sayfanın sagında üst kosede oldugunu biliyorum ama sırasıyla bakmış oldugum falların kaydını tutan bana ozel bir bölüm açılmış olursa çok çok daha iyi olur ziyadesi ile sevinirim... neden ? diyelim ki 60 küsür bakım yapmışım ama 54 kişisi onay vermiş iyi -kötü olarak ve  sessiz kalanlar kimler ben bunları merak ediyorum ya da bazen yorum yapmayanlara geri dönmek istiyorum ama ne yazdıgımı bilemiyorum işte. Hele ben fal bakıp kapattıktan 1 sn. sonra herseyi unutuyorum cektigim zorlugu anlayın lütfen :) 
  • June 2011 düzenlendi
    İş listemizde var ama öncelikli işler arasında değil. Yabancı dillerle ilgili çalışamalar öncelikli şu an.
  • anlıyorum .. olsun da gec olsun onemli degil tesekkurler.  Bu arada VIP olmam gerekli ama maille geri dönüs olmadı e mail ile yahut buradan iletirseniz memnun olurum.
  • SİZE ÖZEL GÖNDERİLEN FALLAR YAZIYOR LAKİN BAKIYORUM 20 KURUŞ KAZANIYORUM,BU BANA GÖNDERİLENLER VIP OLMUYORMU??ALTTA Kİ BÖLMEDEDE 1.50 YAZIYOR LAKİN BEN 20 KAZANIYORUM BİLEN BİLGİSİ OLAN VARMIII???
  • Daniel, VIP olana kadar baktığın fincanlardan 20 kuruş alıyorsun. VIP olduğun andan itibaren gönderilen fincanlardan 1,5 tl alıyorsun. Tarot ve kelebek için böyle bir ayrım söz konusu değil.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .