Site hata ve istek bildirimleri...

245

Yorumlar

• tamam, sağol franny teşekkürler:)
  • Hesabım linkinden detaylı olarakta görebilirsiniz.
  • rica ederim daniel :) bir an önce VIP olursun umarım, sana kahve falı göndermek istiyorum, beklemedeyim :)
  • MERHABALAR VIP PLUS DIYE BIR UYGULAMA BASLATILACAKMIS SANIRSAM OLE BIR DUYUM ALMISDIM.. NE SAMAN BASLATILIR VE NASIL OLACAGI SEKLINDE BILGILENDIRILEBILIRSEM COK SEVINIRIM ..
  • Vip Plus diye bir başlık açıyorum ordan devam edebilirz.
  • LUTFEN ILGILENIN IMKANSIZ BIR OLUMSUZ OY ALDIM KENDI KENDINE TUREMIS BIR OLUMSUZ OY BU BEN UZUN ZAMANDIR BURDA OLUMSUZ OYUM OLMADI OLAMAZDA IMKANSIZ YANII CUNKI HER BAKDIRANLA BIREBIR ILETISIM HALDEYIM SUREKLI YARDIMCI OLURUM VE KIME NE BAKDIGIMI BILIRIM SIZDE YAPTIGIM YORUMLARA BAKARSANIZ AZ COK GORURSUNUZ VE BEN ASLA TANIMADIGIM BILMEDIGIM KIMSEYE FAL BAKMIYORUM.. KENDINI TANITMAYAN ANLATMAYAN NITEKIM KIM GONDERMIS UNUTMAM.. BU KISI NERDEN TUREDI DENIZCILIK ADINDA BIRISI BEN ASLA BOLE BIR KISIYE FAL BAKMADIM BU OLUMSUZUMU INCELERSENIZ VE BURDAN KALDIRIRSANIZ COK SEVINIRIM AKSI TAKDIRDE FAL BAKMAYA DEVAM ETMIYECEGIM SAYGILARIMLA BANA ACIKLAMIS OLSA KIM OLDUGU BELLI OLSA TAMAM DERIM AMA IMKANSIZ YANII ASLA ALAMAM BU OYU COK RICA EDIYORUMM SIZDEN SELÇUK.. BEY
  • Merhabalar...Selçuk bey ben siteye giremiyorum açıkçası tıklamalarım pasif kalıyor şuanda.. Bize ulaşından yazdım ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler...

Kalpyolu,iyi günler...benimde açıkçası aynı olay başıma geldi ilk zamanlarımda,o kişiler genelde ilk üye olduğumuzda oy vermeyip 1-2 ay yada 2-3 hafta sonra ortaya çıkıp falı beğensede olumsuza bilerek tıklayan şahıslar olabilir..

• HMM E AMA BU DURUMA BİR ÇÖZÜM OLMASI LAZIM YADA SITEDEN BU KONUYLA ILGILI BIR DUZENLEME YADA KONTROL YAPILMASI GEREKIOR ..VE O OLUMSUZ OY KALDILIRMALI BENCE HAKSIZ YERE VERILMIS BIR OY OLDUGUNU PEK ALA KONTROL EDILEBILIR .....AMA YINEDE BAKMADIMKI DENIZCILIK ADLI BIR KISIYE COK YANLIS AYIP YANI.. BU TUR DURUMLARA DIKKAT EDILMESI GEREK 
  • Kesinlikle katılıyorum sana,aslında VIP olana kadar alınan olumsuzlar silinebilir bana gereksiz geliyor,çünkü vip olana kadar sanal fincana baktım ben ve tüm olumsuzlarımıda ordan aldım şahsen..Ve olumsuz verenlerinde kim olduğu pek ala belli oldu..

Bu arada ben hala siteye giremiyorum tab tuşu ile tıklamalar yapıyorum ve fal bakamadım bugün mail atmama ve burayada yazmama rağmen...

• BAZEN BANADA OLUYORDU BU SITEYE GIREMEME OLAYI SANKI INTERNET YOKMUS GIBI YAVASMIS GIBI TELVE COM SISTEM ARIZALI GIBI YORUMCULAR GONDERILEN FALLAR HIC ACILMIYORDU AMA SU SIRALAR YOK HAYRTE AMA EVET..... AMA BU KISI KESIN CIKARTMALARI LAZIM YA ZORUMA GITTI INANINN EMINIM BU KISYE YAZDIGIM YORUMU VE KISININ IP ADRESI MUHAKAK GORUNUR VE EMINIM BILEREK YAPAN BIR FALCI BU KISI CUNKI TUM ILGILENDIKLERIM BELLI BILIRIM BIRE BIR ILGILENIRIM VIP OLMADAN ONCE OLMADI AMA BENIMKI KESIN HIC OLUMSUZUM YOK DIYEMI BILEMIYORUM AMA BU RESMEN BIR TERBIYESIZLIK CEKEMEZLIK AYIP YANI HERKES KENDI ISINE BAKSIN INANIRMISIN BURDA BENIM DERDIM PARA DEIL OLE OLSA BU KADAR ZORUMA GITMESDI INANLARA YARDIMCI OLDUKCA MUTLU OLUYORUM ILGILENDIKCE MUTLU OLUYORUM VE IYICE INCELIYORUM ELIMDEN GELDIGINCE YARDIMCI OLMAYA CALISYORUM SADECE FAL YAZIP GONDERMIYORUM BUNU TELLVEDE INCELERSE YORUMLARIMI COK II GORUR VE BILIR AMA BOLE YAPTIGIN ISE YADA EMEKLERINE COMAK SOKMAK ISTENIRSE INANIRMISIN HEVES MEVES ISTEK HEPSI KAYBOLUYOR
  • " VE EMINIM BILEREK YAPAN BIR FALCI BU KISI CUNKI "

neden direk bu tarz bi kötü niyet aranıyor ben bunu anlayamıyorum. bu sitede fal bakan bir kişinin diğer bi kişiye "tamamen kötü niyetle" olumsuz verme düşüncesini benim aklım almıyor. sürekli aktif olan ve fal bakanlar arkadaşlar belli, direk itham etmiş gibi oluyorsunuz.

bunun haricinde bu sitede fallarına bayıldığım iki arkadaşımın da 20'nin üzerinde olumsuzu var. bu kişiler kötü mü bakıyor anlamına geliyor bu ? yeni bir arkadaşıma gönderdim, onun da yorumuna hayran kaldım ve onun da olumsuzları var. direk isim belirtmiyorum ki konu isimler üzerinden dönmesin. sadece olumsuz oyları bu denli büyütmenin gereksiz olduğunu düşünüyorum. iyi geceler...
  • Kalpyolu hiç sıkma canını arkadaşım senin güzel yorumlarını baktıran üyelerin zaten biliyor, 100 tanede 1 olumsuz oy almak aslında senin hiç hevesini kaçırmasın,aksine daha da hevesli olmaya devam et, eminimki sorun çözülecektir bi şekilde.. Senin dinleyenlerin ve sen kendini biliyorsun fallarınıda biliyorsun nasıl özenle baktığını, bu sebeple sıkma gönlünü... ;)

• June 2011 düzenlendi
    Merhaba, buradaki yazıları anca okuyabildim.. Arkadaşlar slm sanırım explorer  browser kullanalarda bir sorun var. Arkadaşlar bakacak ama bu arada başka bir browser kullanırmısınız. ben firefox ve chrome da rahatlıkla üst menuye tıklayabiliyorum. 
  • benim sorun hal oldu teşekkürler

• Merhabalar....İstek bildirimlerinide burdan yapabiliyorsak eğer,bir konuda danışmak isterim...

Çoğu kişi kimin online olup kimin offline olduğunu pek anlamıyor, bunun için anasayfada yorumcular açıldığında onnline olan kişilerin yanında yeşil bir ışık yansa ve o an yorum isteyenler görebilse mümkün olabilirmi..?

• Online işini dediğin sekilde yapılabiliriz ama önce falcafeye girence gormesini yapacağız. Yani kimler online diye sanal kafemize girip bakabilir uyeler. Profilinizede online oldugunu belirtir bir icon da ekleriz bir ara :)  
  • profilimi neden güncelleyemiyorum :(

• vıp plus dan dolayı olabılır bende guncelleyemıorum fıyat konuyor vıp plus ıncelersenız bılgılenırsınız

• merhaba ben profil ismimi değiştirmek istiyorum olabilir mi ?
  • şuanda 63 olumlu oydayım hala vıp yapılmadım.
  • vıp olmadan fal bakmayacağımı bilmenizi istiyorm
  • 75 olumlu falım var ve hala vıp yapılmadım.cevp bekliyorum sevgili site yöneticisi..
  • ee guselım durduk yere vıp olmuyoruskı profıl bılgılerını guncelle maıl adresını ve cep numaranı kontrol et ve maıl adresıne bak sonra bıze ulasına yazarsın senı ararlar ....

• tesekkür derim kalp yolu.ee daha yeniyim kurallari bilmiyorum .sora sora ögrencez dimi ama.yardimci oldugun icin cok mersi canim.:)
  • Bence medyum merkurun dediği yöntem en uygunu... mutlaka bunuda yapmalsıınz.
  • rıca ederım nılınılı.. tabıkı yardımcı olucam kolay gelsın cnm
  • June 2011 düzenlendi

• Sitede uzmanlığı iskambil olan pek çok arkadaş var ve bi süredir de yeni bir fal eklenmedi seçenekler arasına. Belki Vıp+ uygulaması ile birlikte , iskambil de seçenekler arasına konulabilir ?
  • SELCUK BEY OYLAMA YAPMADAN YAPTIKLARI YORUM SAYFAMIZDA CIKMIYOR .. BAZEN BILMIORLAR ILK YORUM YZAIP OYLAMAYI SONRA YAPIORLAR SONRADA SAYFAMISDA YORUM CIKMIOR BUNUN ICIN BIR SEY YAPILABILIRMI ACABA? IYI CALISMALAR
  • YANI YORUM HER HARIKARDA SAYFAMIZDA CIKSIN ISTIYORUM
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .