Site hata ve istek bildirimleri...

135

Yorumlar

• İş listesinde farklı bir şekilde var yorum işi. Dediklerinizde aklımızda olacak.
  • TESEKKUR EDERIM ILGI VE ALAKANIZ ICIN 
  • facebook hesabı ile birleştirme işleminden sonra benim profil ismim ve şifrem değişti facebook olmadan hesabımı açamaz oldum lütfen ilgilenirmisiniz??

• facebook hesabı ile üye girişi yapabilirsiniz. falcı girişini ayrıca yapmalısınız.
  • ama falcı ismim değişti nasıl oldu bilmiorm ama falcı hesabıma bağlandı facebook hesabım şu an burda miracle olarak görünüorm ama Ece509 yazıo falcı hesabımda
  • İsminizi düzelttik. Facebook hesabınızla girip güncelleme yapınca facebook isminiz güncellemeye yansımış. Bu hafta Facebook hesabınız açıkken güncelleme yapmayın. Haftaya düzeltmiş oluruz.
  • tamam çoookkk teşekkür ederm :)
  • Bazı üyelere 3 kredi hakkı verildiğine dair mail atılmış ancak krediler yüklenmemiş.Bir açıklama bekliyorlar.
  • Merhaba,

Atılan maillerdeki linkten üye olunduğunda kredi yükleniyor. Bütün üyelere 3 kredi verilmedi, mail vasıtası ile görüp oradan üye olan yeni kullanıcılara verildi.
  • Fali gonderirken falci sectiginzde cikan kutucukta 'fali baska falcida yorumlayabilir' seklinde bir yazi var. Tikladiginiz da falinizi baskasida yorumlayabilir uyarisi vermek yerine falinizi sadece bu falci yorumlayabilecektir gibi bir uyari veriyor. sanirim bir hata olmali.
  • ama böylede olmazki kactır bakıyorum  bir çok fincan yorumumu güzelce yapıyorum gönder yapıyorum bekliyorum sona pat bu fal daha önce yorumlanmış diyo lütfen bişi yapın kaç kez oldu böyle  yeni üyeyim inceleyin bakıın nasıl emek veriyorm soğuycam artık bakmıycam
  • nur66 öncelikle merhaba havuzdaki fallara en fazla 10 dakika içinde bakman gerekiyor yoksa sen vakit gecirirsen başkası senden önce bakarsa falı yorumlamısoluyor ama  VİP olunca  sana gönderilen falları istediğin kadar zamanda bakabiliyorsun
  • saol nursedacım yeni yorumcuyum beni aydınlattın ben sanırım uzun ve detaylı yazıyorum ondan kaçıyı fallar sen vıp mısın bende fal baktırmak istiyorum detaylı bana kim yardımcı olur acaba

• ben bakarım güzelim ama akşam iftardan sonra

• neden falcılar arasında gözükmüyorum ?
  • Merhaba, benim sIkintisini zaman zaman cektigim bir sorunum var ve bunu bir istekle bildirmek istiyorum. Bize fal gonderen kisilere ulasabilecegimiz bir mesaj yada kisa sohbet tarzi iki kisi arasinda olusabilecek bir konusma sisteminin imkani yokmudur? yorumlarin altinda herkesin gormesinin gereksiz oldugunu dusunuyorum, hem uzunca bir konusma oluyor sayfada gereksiz yere. Mesela tarot bakarken benim sormak istediklerim olabilir yorumu yonlendirmek adina bunu bu sayede yapabilirim diye dusunuyorum. Onlar nasil bizlerin profilini goruntuleyebiliyorsa biz falcilarda onlarin profillerini goruntuleyebilelim isterim sahsen ve ordan mesaj atabilelim. Tabi ki onlarin profillerinde baskalarinin yazdigi yada onlarin olumlu olumsuz verdikleri yorumlar gozukmesin ki yorumlardan kopya cekerek sahte falcilar aciga cikmasin.. Bu anlamda degerlendirirseniz cok sevinirim.. iyi calismalar
  • Dekstop application güzel olur diye düşünüyorum, siteye gir çık biter, bize ne kazandırır bu yatırım derseniz, falcıya kolaylık tabi :)
  • lillium merhaba.seni burda yakalayabildim :)) sende falım bekliyor.yorumlarını merakla bekliyorum.alakasız bir yer oldu ama olsun.rumuzum mossagat.şimdiden teşekkürler.
  • avrupa yakası bende senı merak etmısdım canım bende senı burdan gordum:)geldınmı buralara hıc ses sedan cıkmadıı  evet alakasız bır yer oldu :)
  • August 2011 düzenlendi

• benim bir istediğim bişi var. falcı odasını kaldırın yerine kim online kim değil görebileceğimiz  falcılar arasında chat ortamı gerçekleştirin. bu düşünceyi anket oalrak dile getirirseniz oy sayısı çok fazla olacağından eminim..
  • evet ben de o oneride bulunmustum tusedisi zaten falcı odasına ne zaman girsem bos bi kedi var onunla oyle oynayıp cıkıyorum odadan :) kim online kim degil gorulebilen sistem olsa cok daha guzel olur kanaatindeyim bende.
  • bencede fal odası kalksın online olanları görelim orda durumu uygun meşgul gibi ibareler olsun ordan konuşalım fal odası daha oturmamış yavaş gidiyo yazılanlar bide kimse pek olmuyo anlaşılan..
  • bu en populerler lıstesını dusenlersenız cok sevınırım orda en populerlerde var zamanında cok bakmıs fakat artık bakmayanlarda var..olumsuz sayısı 100 u gecmıs kısıler bıle o sayfada yanı dıyecegım sukı sıteye gıren zıyaretcıler muhakak ıncelıyorlardır gusel bır ayıklama yapsanız :)) ıyı telvelerr 
  • falcılar arasında gözükmek için belli bir süre geçmesi mi gerekiyor? ayrıca bende bir arkadaşa katılıyorum. biz de fal baktırabilmeliyiz. bunu da kazandığımız kazançla ödeme seçeneğimiz olabilir. güzel fikir bence
  • merhaba,selçuk by

arkadaşım çingene tellwe sitede gözükmüyor sizede mesaj atmış falcılar arasında yok ilginebilir misiniz lütfen teşekkürler...

• Merhaba sıtemızde rüya yorumları ile alakalı bir bölüm yok bildiğim kadarı ile..Eğer böyle bir bölüm açılırsa bu konuda da yorum yapabilirim...Bu konuda fallarımdan bile daha fazla bilgiye sahibim..

• Merhaba.Site falcıları arasında "ixir" nickli falcı herkese aynı şeyi kopyala-yapıştır yapıyormuş.Bu jonuda çok yoğun şikayet var.Bilginize...
  • İlgili falcının hesabını kapattık, hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.
  • Merhaba. Aranıza yeni katıldım. bir sorum olacak. falcılar arasında neden yokum. 4-5 fal geldi sabah baktım dahada yok görünmüyorum. başkasınada baktırdım varmı ismim diye. ama yoook

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .