Site hata ve istek bildirimleri...

124

Yorumlar

• BUGUN PAZAR CANIM CALISMA SAATLERI DEIL BUYUK IHTIMALLE YARIN GOZUKURSUN HAYATIM BU ARADA HOSGELMISSIN IYI TELVELERR :))
  • TEŞEKKÜR EDERİM. PAZAR SABAHI VARDI AMA SONRADAN SİLİNDİ. ANLAMADIM
  • BİR RİCAM OLUCAK BILMIYORUM BELKI SISTEMDE OLE BIR SORUN OLABILIYOR AMA BEN GENELDE KENDIME OZEL GELEN FALLARA BAKIORUM AMA BAZEN HAVUZDAN ISIM OLAN ICIMDEN GELEN SANAL VEYA KAHVE FINCANI SECIP BAKASIM GELIOR FAKAT BEN O SAYFAYI ACIP YORUMLARKEN BIR BASKASI BASKA YERDEN GIRDIGINDE O FALI YINE SAYFADA GORUYOR MESELA O KISIDE YORUMLUYOR KIM DAHAONCE YOLLARSA O BAKMIS OLUYOR DOLAYISIYLA BENIM YORUM DIYELIM BOSA YORUMLANMIS DIYEREK DIYECEGIM SUDURKI FAL BIR YARIS DEILDIR HANI NE KADAR SURECEGI BELLI OLMAS BIRISI BIR SAYFAYI  BIR FALI ACDIGINDA O FAL HAVUZDA GORUNMESIN GERCI YAPMAYA CALISYORSUNUZ BU FAL YORUMLANIYOR DIYOR BAZEN ACAMIYORSUN AMA BAZENDE ACIYOR YANI O SEBEDEB BIR INCELEME KONTROL YAPILIRSA MUMKUNSE BIZLER ICIN DAHA IYI OLACAK İYİ
     ÇALIŞMALAR GUZEL BOL KAZANCLI BIR HAFTA DILERIM 
  • merhabalar, benim sizden bir ricam olacak.. ciddiyet rumuzlu birisi birçok falcıya olumsuz oy veriyor.. bu kişinin hesabını inceleyebilir misiniz.. belki de bana öle geldi ancak birçok falcıda ciddiyetin olumsuz oy kullandığını gördum... iyi tellweler...
  • aynen isisosiris katılıyorum sana önce olumlu oy veriyor sorduğu sorularda komik derecede sacma ve gıcıklığına oy veriyor ....
    X(
  • isisosiris fikrine aynen katılıyorum banada vip fal yolladı ona öncelik verdim diye demediği kalmadı neden çabuk yorum yapmışım şaka gibi yaa
  • MERHABA... ÇOK SİNİRLENDİM VE KIZDIM KADIN 8 NİKLE 2 FİNCAN YOLAMIŞ 4 AYRI NİK İÇİN Bİ FİNCAN 4 AYRI NİKE BAŞKA Bİ FİNCAN OYUNMU OYNUYORUZ BURDA PRIFİLİMDE NİKLERİ YAZDIM LÜTFEN İLGİLENİN CİDDİYE ALINMAYACAKSAK NEDEN KAFA PATLATIYORUZ 

• merhaba,
    fal geldiği zaman hemen bakmak için ugraşıyoruz ancak fal yazılıp gonder' e bastığımız zaman !! bu fal iptal edilmiş!! yazısını görunce kan beynime sıçrıyor...  sizden ricam , falcı  , falı yorumlarken falların iptalinin onüne geçebilir misiniz... yazıyoruz yazıyoruz iptal!!!!! emeğe yazık oluyor ....
  • merhaba... gulce0 adlı üyenin flaına bakmıştım. ardından puanlama ve yorum yapmdadan tekrar fincan göndermiş. ben de bu gerekçeyle falını iade ettim. iade ettikten sonra, aradan 1 hafta geçmiş yeni aklına gelmiş olumsuz puan vermek. uğraşıyorum, emek veriyorum, hanımefendi oyun oynuyor sanki... ayrıca yaren29 ve gulce0 aynı kişi bana göre... kontrol edebilirseniz sevinirim...bu haksız olumsuz puanımın da geri alınmasını rica ediyorum...
  • Benim iki tane isteğim var sitemizle alakalı olarak. .. ilki , anket : falcıları degerlendiren buton vs türünde bir şey olabilir ve diğeri de neredeyse benim ve tüm arkadaslarım mütemadiyen yazdıkları ONLİNE yazısı müsteriler için ve bizim icin cok ise yarayan bir uygulama olacak ki bunu falcı arkadaslarımdan baska müsteriler de istiyor zaten
  • Daha önce herkes hemen falcı olabilecekken şimdi mobil ödemeyle falcı olunması haksızlık değil mi?
  • May 2012 düzenlendi
    Mobil ödeme dediğiniz 1 tl ve sembolik işlem yapabilmek için gerekiyor. Kimlik bilgilerini doğrulamadanda kimseye fal baktıramayız. Eskiden biz telefonla arayıp bilgilerini doğrulamış oluyorduk. Bizim aramamız bazen günler alabiliyordu. Şimdi otomatik hale geldi. Çok daha hızlı ve sorunsuz çözebiliyoruz... 
  • merhabalar... falcılar olarak bazı sıkıntılarımız oluyor öncelikli olarak olumsuz oylarda yorum zorunluluğu olmalı diye düşünüyorum kendi adıma ; hem nedenlerini öğrenmek amaçlı hemde kişileri bilmem gerekli diye düşünüyorum. en olmadı daha önce kimlere bakılmış ve kimlerden dönüş yapılmış şuana kadar bir liste şeklinde görünecek bir uygulama olmalı ; işte şu tarihte şu kişiye bakılmış kararsız demiş olumlu demiş olumsuz demiş ...... ben birkaç kişiden şüpheleniyorum fallarım için en azından yorum bekliyorum eğer gerçekten kötü niyetli değillerse de bir iki kişi var ve bu falcılar fal bakan üyelikleriyle bizlerin adlarını ve diğer üyelerin gözünde durumumuzu etkiliyorlar . siteye bunları bildirmeyi bildiğim isimleri yazmaktan çekiniyorum emin değilim ama falcı ve üyelik profilleri eşleştirdiğim iki kişi var biri zaten hem benim hem hurmuzhanım ın profillerinde asılsız iddaaları olmuştu bir kişi ise ihtimal olarak aklımda bulunuyor böye bi uygulamanın bizlere yardımı olacağını hem yalnış anlaşılmaların önüne geçeceğihemde böyle durumların azalacağını düşünüyorum...
  • Eveline'ye katılıyorum aynı sorunları bende falcı olarak yasıyorum lutfen buna bır çözum bulunsunki bızde bır kac kısının belkıde bızı lekelemek amaclı yaptıgı oyuna dahıl olmayıp ınsanların gözunde kötu duruma dusmeyelım tesekurler ..
  • şahsım adına bende bir kaç kez karşılaştım buna benzer durumlarla.. ve özellikle istirhamım üyelikleri silinen insanların ip nolarının tespit edilip tekrar kayıtlarının engellenmesidir.. çünkü sadece huzur kaybına 
    vede müşteri kaybına sebep oluyorlar.. kasıtlı yollanan fallar ve bunlara yapılan haksız yorumlarda cabası.. 
  • bir arkadaşım sayesinde öğrendim ki zaten görebiliyor muşuz bizlere kimler olumsuz vermiş ama böyle kötü niyetli arkadaşlarımız için ne yapılabilinir bir fikir bulamadım gerçekten :) ve kendi olumsuzlarım için gerçekten açıklama bekliyorum çok garip gerçekten garip geliyor çok fazla üzüldüm ben 
  • Merhaba, OLumsuzları falcıalr listeisnden girdiğinizde kendinizi seçerseniz görebilirsiniz. 
    Ayrıca fallarınızı kapsamlı bir şekilde görebileceğiniz bir sayfa hazırlıyoruz. Önümüzdeki ay bir aksilik olmazsa böyle bir sayfa yayında olacak. 
    Olumsuz oylara yorum zorunluluğu koyma işini de düşündük ama karar veremedik. Belki onuda yayına alırız bir zaman.
    Şüphelendiğiniz kişileri bize bildirin biz IP leri görebiliyoruz. Kasıtlı yorum yapan falcı üyelik bulursak yorumları ve oyları iptal ediyoruz. Falcılara da gerekli uyarıları gönderiyoruz. 
  • BENİM ÖNERİM İSE ŞU : VERİLEN OYLARI DEĞİŞTİRME ŞANSLARI OLSUN FAL BAKTIRANLARIN. ÇÜNKÜ  OLACAK BİR OLAYI SÖYLEDİĞİNİZDE ÖYLE BİR OLAY OLMADI DİYE GERİ DÖNÜŞ YAPIYORLAR. HALBUKİ BİZ GEÇMİŞTEN BAHSETMİYORUZ ORADA, GELECEKTEN BAHSEDİYORUZ. BUNA DİKKAT ETMEDEN OLUMSUZ VERDİKLERİNDE GERİ DÖNÜŞÜ OLMUYOR VE MALESEF YÜZDEMİZ ANINDA DÜŞÜYOR VE HARCADIĞIMIZ ZAMAN, EMEK BOŞA GİDİYOR. ŞAHSIM ADINA BU OLAYI 2-3 KEZ YAŞADIĞIM İÇİN BÖYLE BİR ÖNERİ GETİRMEK İSTEDİM.
  • Oy değişikliğini düşünüyoruz. Oyunu değiştirmek isteyenlere yardım ediyoruz. Bize Ulaşından  yazabilirler.
  • ASLINDA FAL SADECE FAL BAKTIRIP ÇIKAN ÇOK ÜYE VAR. BENİM TOPLAMDA BAKTIĞIM FAL SAYISI 57. ALDIĞIM DEĞERLENDİRME İSE 40
    BU KONUDA GENEL BİR MESAJ ATILSA FAL BAKTIRANLARA? YADA BİZ FAL BAKTIRIP OY VERMEYENLERİ  GÖRSEK? 
  • Baktığınız tüm falları göreceğiniz bir ekran hazırlıyoruz. 
  • çok teşekkürler
  • June 2012 düzenlendi

• oylamalarda olumlu olumsuz seçeneği var bence kararsız seçeneğide olmalı birine fal baıyorsun ne olumlu ne olumsuz oy gelmiyor ben düşünüyorum acaba kararsız mı kullandı yoksa henüz okumadı mı diye...ayrıca tellwe cafe de de aradığın kişileri daha net görmek için facebook gbi yanda bir pencere olsa ve cafede bulunanları daha rahat görsek diye düşünüyorum bazı istemediğimiz üyelerle tartışmaya girmek yerine falcılar olarak engelleyebilsek mesela....

• June 2012 düzenlendi
    Falların listelendiği bir alan yapıyoruz orada tüm fallarınızı ve oy durumlarınızı görebileceksiniz. 
    Tellwecafede kişileri liste olarak gösterme var yayına almadık daha. 
    İstemediğiniz kişileri göstermeme yapamayız çok komplike bir durum ortak bir konuşma durumu söz konusu çünkü. 
  • sayın  tellwe,sitede birden fazla açılan aynı kişinin nic alma tartışması aldı gidiyor başını,siteyi bunlar olumsuz etkileyecek sanırım  ileride bu tartışmalar çünkü hakaret ve kötü sözler sarfediliyor,bunu yapanlardan bence nasibimi aldım ,kibarcada olsa.benim bir itibarım var,sevenlerim var.burda lütfen nasıl bir önlem alınacksa yapalım,gereksiz dememe ragmen tartışma bugün şiddetle büyüyor,endişelerim var ,lütfen burdaki yorumcu arkadaşlarımızın itibarı,ve enbaşta sizin geleceginiz acısından nasıl bir yol takip edecegiz ne yapacagız bir çözüm yolu bulalım gerekirse,bir çok nick alan kişileri tespit edebiliyorsanız edelim.saygılarımla.....
  • Karşılaştığınız durumu isim ve ayrıntı vererek bize ulaşına yazın lütfen arkadaşlar araştırsın.
  • dün bende cafede şahit olduğum bir tartışmada hakaretler gördüm. lütfen cafede online bir yetkili olsun... 
  • Gereksiz tartışmaya girip huzur bozan herkes ve hakaret eden herkes kişi gözetmeksiniz uzaklaştırılır. Haklı yada haksız kimse kimseye hakaret edemez. Bize ulaşından yazın biz gereğini yaparız.
  • cafenin kapanmasını diliyorum , zaten şuan online falcılar online olmayanlar görünüyor sitede anasayfa da ya da kişilerin ip adresinden girişleri yasaklanmalı pek uygun güzel olmayan şeyler oluyor
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .